Ako sledovať futbal online vo svojom smartfóne

Pozerať si svoj obľúbený futbalový tím a hráčov na vašom mobilnom telefóne môže byť dobrý spôsob, ako sa zabaviť a dať si zábavu, keď ste v pohybe. Dnes existuje mnoho spôsobov, ako môžete sledovať futbal online na svojom smartfóne vďaka pokroku technológií.

Teraz sa však otázka zameriava na to, kde nájdete platformu, ktorá vám umožní sledovať futbal online na vašom smartfóne? Môžete použiť streamovacie platformy, no často vám za účet účtu účtujú poplatok alebo si ho môžete pozrieť zadarmo, pričom vystavujete riziku otravných skáčúcich reklám.

ADVERTISEMENT

Či už sa rozhodnete sledovať futbal online zadarmo alebo s predplatným, sledovanie ho na smartfóne je najlepší spôsob, ako tak urobiť. Pozrite si, ako si môžete sledovať futbal online na svojom smartfóne podľa nasledujúceho sprievodcu.

Ako sledovať futbal online vo svojom smartfóne
Image Source: LinkedIn

Čo urobiť pre sledovanie futbalu online na svojom smartfóne

Hoci si vždy môžete stiahnuť aplikáciu, ktorá vám umožní sledovať futbal online na svojom smartfóne, stále musíte najprv zvážiť niektoré veci. 

Ako sledovať futbal online vo svojom smartfóne
Zdroj obrázka: Soccerscene

Stiahnutie aplikácie alebo návšteva webovej stránky môže mať svoje riziká, najmä ak stiahnete nesprávnu aplikáciu. 

ADVERTISEMENT

Sú tiež prípady, keď aplikácia ponúka futbalové zápasy, len aby ste zistili, že sú nedostupné, pretože nemajú vysielacie práva. 

Tu sú niektoré tipy, ktoré môžete dodržať, aby ste sa uistili, že máte plný zážitok zo sledovania.

Iba na legitimných platplatformách

Mobilné aplikácie je možné stiahnuť takmer odkiaľkoľvek na vašom smartfóne, ale musíte byť veľmi opatrní, kde tieto aplikácie stiahnete. 

ADVERTISEMENT

Tieto aplikácie by ste mali stiahnuť len na legitimných platplatformách ako sú Obchod Google Play a Apple App Store. Tieto platformy ponúkajú určitú úroveň bezpečnosti, pretože najprv aplikáciu skenujú pred tým, než ju budete môcť stiahnuť. 

Okrem toho nebudú aplikácie dostupné na stiahnutie, ak sú považované za obsahujúce malvérové programy a iné bezpečnostné problémy.

Používajte správny VPN

Ak z nejakého dôvodu nie ste schopní sledovať žiadne živé prenosy vašich obľúbených zápasov, vždy môžete použiť VPN. VPN vám umožňuje skryť vašu IP adresu, takže môžete pristupovať k obmedzeným oblastiam a sledovať svoje obľúbené futbalové zápasy.

Toto tiež pomáha chrániť váš smartfón pred sledovaním, čo pridáva vrstvu bezpečnosti, keď ste vystavení na internete.

Skontrolujte aplikáciu pred sťahovaním

Hoci už viete, kde si legitímne stiahnete aplikácie, stále by ste mali skontrolovať aplikáciu pre funkcie a ďalšie výhody. Mnohé z týchto mobilných streamovacích aplikácií, najmä tie zadarmo, nemajú veľa funkcií.

Majú len niekoľko kanálov, z ktorých si môžete vybrať, ale iné ponúkajú rôzne funkcie, ako sú štreamy vo vysokom rozlíšení a informácie.

Vyberte si vhodnú aplikáciu pre vás tým, že si najprv pozriete popis a funkcie, než ju stiahnete.

Aplikácie na sledovanie futbalu online vo vašom smartfóne

Teraz, keď už poznáte opatrenia, ktoré musíte dodržiavať pri sledovaní futbalu online vo vašom smartfóne, je čas naučiť sa, ktoré aplikácie sú tie najlepšie. 

Ako sledovať futbal online vo svojom smartfóne
Zdroj obrázka: The Hollywood Reporter

Tieto aplikácie ponúkajú širokú škálu funkcií a možností, ktoré zlepšujú váš zážitok pri sledovaní. Pozrite si ich všetky nižšie.

ESPN

ESPN je jedným z najpopulárnejších športových kanálov a prešiel na mobilné streamovanie pre väčšinu športov, ktoré pokrývajú, vrátane futbalu. 

Majú vysielacie práva na všetky hlavné športy, čo znamená, že môžete sledovať svoje obľúbené tímy hrať ich zápasy. 

Appka tiež ponúka intuitívne rozhranie spolu s aktuálnymi správami na vyžiadanie, analýzami od expertov, rozhovormi s vašimi obľúbenými hráčmi a ďalšie.

SuperSport

SuperSport je ďalšia aplikácia, ktorá vám umožňuje sledovať futbal z celého sveta. Ponúka aj ďalšie športy, ako je kriket, rugby, golf, tenis a oveľa viac.

Je to ideálna spoločnosť pre športových nadšencov, pretože vám prináša najnovšie správy, živé výsledky a výsledky. Môžete sledovať svoje obľúbené tímy hrať na ihrisku vo vysokom rozlíšení. 

Taktiež si môžete nastaviť upozornenia ako pripomienku na sledovanie svojich obľúbených futbalových tímov.

Paramount+

Paramount+ sa líši od vyššie uvedených príkladov. Je to hlavne platforma pre streamovanie zábavy, ktorá sa zameriava na televízne programy a filmy, no nájdete tu aj šport a správy. 

Jedným z nich je futbal, ktorý si môžete pozerať naživo na svojom smartfóne. Paramount+ má mesačnú alebo ročnú predplatné za veľmi nízku cenu, no funkcie sú takmer nekonečné. 

Môžete pozastaviť a pretočiť na živo prenosy zápasov, aby ste nepremeškali jediné údery, a navyše tu nájdete aj partnerovane programy, ktoré hlavne preskúmavajú športové udalosti – všetko toto nájdete v rámci Paramount+.

Fubo

Fubo je vedúca aplikácia na svete pre šport a zábavu. Aplikácia ponúka množstvo obsahu týkajúceho sa futbalu a živé vysielania s viac ako 350 aktívnymi kanálmi, z ktorých si môžete vybrať. 

Môžete sledovať najširšie pokrytie živých športových podujatí a hlavné športové udalosti z celého sveta o futbale pomocou aplikácie Fubo. Jej plynulé rozhranie vám uľahčuje navigáciu pri hľadaní futbalového zápasu, ktorý hľadáte. 

Získate aj vysoké rozlíšenie , aby ste mohli zachytiť nádhernú futbalovú akciu vo všetkej jej sláve.

Záver

Existujú rôzne spôsoby, ako sledovať futbal online, ale sledovanie ho zo smartfónu je jedným z najlepších a najpohodlnejších spôsobov. Máte najlepšie rozlíšenie a mnoho ďalších funkcií, ktoré tieto mobilné streamovacie aplikácie ponúkajú. Pozrite sa na odporúčania vyššie a zistite, ktoré z nich vám najviac vyhovuje.

Čítajte v inom jazyku