Walmart – Uzzini, kā pieteikties darbam

Walmart ir tirdzniecības korporācija, kas piedāvā daudzas pievilcīgas darba iespējas tiem, kuri tās meklē. Ir daudzi iemesli, kāpēc gandrīz ikviens vēlas pievienoties šai uzņēmumam. Iespējas ir dažādas, sākot no konkurences spējīgām cenām līdz karjeras attīstībai un izaugsmei.

Ir arī daudz priekšrocību strādāt Walmart, par kurām jūs neuzticēsieties, ka tās piedāvā. Ja meklējat stabili darbu, kas piedāvā tieši tādas priekšrocības, kuras jūs meklējat, tad Walmart ir labākā izvēle.

ADVERTISEMENT

Iepazīstieties, kā varat sākt savu ceļu un uzzināt kā pieteikties darbam Walmart.

Walmart - Uzzini, kā pieteikties darbam
Attēla avots: Quartz

Kā ir strādāt pie Walmart?

Pirmā jautājums, ko jūs uzdodat, ja plānojat pieteikties darbam Walmart, ir kādi ir darba apstākļi. 

Walmart - Uzzini, kā pieteikties darbam
Attēla avots: Walmart Corporate

Walmart ir mazumtirdzniecības uzņēmums, kurā jums jāsastrādājas ar klientiem. Ja jūs neesat cilvēku cilvēks, varat nonākt sarežģītā situācijā vai būsiet jāpieteicās uz darbu uzņēmumā, kurā nav nepieciešams sazināties ar klientiem. 

ADVERTISEMENT

Daudzi iepriekšējie darbinieki ir minējuši, ka veikals piedāvā daudz priekšrocību, un atsauksmes atkārto, ka tie nodrošina stabili ienākumi, piemēroti darba laiki un ir apguvuši daudz prasmju, kas ir pārnesamas uz citām nozarēm.

Kāpēc pieteikties darbam Walmart?

Varbūt tas nav visglamorozākais darbs pasaulē, bet, ja vēlaties stabili ienākumus un apmierinošu darbu, Walmart ir atslēga jūsu panākumiem.

Jūs atklāsiet, ka vadītāji ir vairāk gatavi strādāt kopā ar jums, lai attīstītu jūsu prasmes, un nav nepieciešams pat koledžas grāds, lai sāktu strādāt pie viņiem. Ir arī daudz karjeras izaugsmes iespēju, un stabils darbs šajā ekonomikā jums nozīmēs daudz.

ADVERTISEMENT

Turklāt jums būs piekļuve daudziem darbinieku ieguvumiem, piemēram, medicīniskajai apdrošināšanai, pensiju plāniem, karjeras izaugsmes programmai un daudz citam.

Gatavošanās darba uzņemšanai Walmartā

Darba uzņemšanās Walmartā prasa daudz sagatavošanās, īpaši, ja šī ir tava pirmā reize, kad pieteicies uz jebkādu veidu darbu. 

Walmart - Uzzini, kā pieteikties darbam
Attēla avots: PYMNTS

Sagatavošanās var palīdzēt tev paredzēt problēmas un tās risināt nezilgā, ļaujot tev pabeigt visu pieņemšanas procesu ātri. 

Ieskati to, ko tev ir jādara, lai sagatavotos savai pieteikumam zemāk.

Izpētiet un saprotiet savu lomu

Labākais daļa, kad pieteicaties darbam Walmart, ir tā, ka jūs varat izpētīt un atklāt daudzas piedāvātās lomas uz viņu oficiālo tīmekļa vietni.

Jūs varat atrast visus vakances un izpētīt katru, lai varētu izlemt, kura jums vislabāk piestāv. Pieteicējiem jāsaprot loma un atbildības pirms viņi sāk savu pieteikumu.

Ir arī noderīgi izpētīt uzņēmuma vēsturi, darba kultūru un misiju, lai saprastu, par ko viņi tic.

Sagatavojiet savu dzīves aprakstu

Jūsu dzīves apraksts spēlē ērti svarīgu lomu jūsu pieteikumā. Tajā jābūt iekļautam visai personīgai informācijai un kontaktdatiem. 

Viss jābūt pareizs un precīzs, tostarp prasmēm, ko jums ir piedāvāt. Pārliecinieties, ka jūs izceļat prasmes un ka tās ir saistītas ar pozīciju, uz kuru jūs pieteicaties.

Ģērbies, lai iespaidotu

Daudzi cilvēki bieži neņem vērā, cik liela nozīme ir piemērotam tērpiem, kas var atstāt labu iespaidu uz darbinieku atlases speciālistu. 

Lai arī tev nav obligāti jāuzliek kostīms, lai viņus iepriecinātu, piemēroti ģērboties, ienākot uz interviju, atstās ilgstošu iespaidu uz atlases speciālistu. 

Jau tas vien var palīdzēt tev pārvietošanās procesā uzlabot savas izredzes tikt pie darba.

Kā pieteikties darbam Walmart

Darba meklējumi Walmart sākas ar apmeklējot oficiālo tīmekļa vietni. Tīmekļa vietnē būs pieejama daudz informācijas, kas var izrādīties nedaudz pārņēmīga. 

Walmart - Uzzini, kā pieteikties darbam
Attēla avots: RetailWire

Šeit ir vienkāršotie soļi, kā pieteikties darbam Walmart.

Konta veidošana

Izveidojiet savu kontu vai ielogojieties savā kontā, ja jums jau ir viens. Jūsu konts arī kalpos kā jūsu profils, kad iesniedzat pieteikumu. 

Jūsu profilam jāsatur visi nepieciešamie dati pieteikumam, jo to arī pārbaudīs, kad pieteiksities uz darbu. 

Kad esat ielogojies, dodieties uz Karjeras sākumlapu un izvēlieties darbu, uz kuru vēlaties pieteikties.

Tiešsaistes pieteikšanās

Noklikšķiniet uz pogas Pieteikties un aizpildiet tiešsaistes pieteikuma veidlapu ar savu informāciju. Jums būs jāaugšupielādē vairāki dokumenti, piemēram, jūsu dzīves aprakstu, motivācijas vēstuli un daudz ko citu.

Atcerieties pārskatīt visu, lai atrisinātu kļūdas pareizrakstībā un pārliecinieties, ka dokumenti ir pareizi augšupielādēti pirms iesniegšanas.

Pēc iesniegšanas viņi izskatīs jūsu pieteikumu, un jums būs jāgaida dažas dienas, pirms vēlreiz no tiem dzirdēsiet.

Intervijas un novērtēšana

Pēc dažām dienām jums vajadzētu saņemt e-pastu vai zvanu, ja viņi ir ieinteresēti jūs pieņemt darbā. Jums tiks ieplānots nokļūt uz viņu biroju intervijai un vairākiem novērtējumiem, lai pārbaudītu jūsu prasmes. 

Gatavojieties intervijai un atbilstoši ievērojiet apģērbu pasākumam. Pārliecinieties, ka ierodaties pirms laika gatavoties intervijai pienācīgi. 

Gan intervija, gan novērtējums var prasīt kādu laiku, pat var aizņemt visu dienu.

Pārbaudes fona izpēte un darba piedāvājums

Pēc intervijas un novērtēšanas viņi pārskatīs jūsu pilno pieteikumu.

Šajā darbā pieņemšanas procesa posmā tie veiks fona pārbaudi un sazināsies ar jūsu iepriekšējo darba devēju, lai iegūtu vairāk informācijas.

Pārliecinieties, ka informējat arī jūsu iepriekšējo darba devēju par to, lai viņi nebūtu pārsteigti. Pēc fona pārbaudes veikšanas jums tiks nosūtīts vēl viens e-pasts, kurā tiks lūgts atgriezties uz viņu biroju saistībā ar darba piedāvājumu.

Nobriedums

Ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu pieteikties darbam pie Walmart. Uzņēmumam ir plašs tīkls no veikaliem un birojiem visā pasaulē, kas piedāvā dažādas lomas, sākot no ieejas līmeņa līdz uzņēmuma amatiem. Tiem, kas apsver karjeru pie Walmart, šī ir jūsu iespēja pierādīt, ka esat pareizs cilvēks, un veiciet pieteikumu jau šodien!

Lasīt citā valodā