McDonald’s – Uzziniet, kā pieteikties darbam

McDonald’s neiedarbojas tikai ar to, lai jums sniegtu garšīgu maltīti, bet arī ar stabilu ienākumu. Jūs varat strādāt McDonald’s veikalā un atrast interesantu iespēju ienākumu un karjeras izaugsmei. Tas pat varētu būt solis uz cerīgāku karjeru vēlāk.

Kad jūs domājat par McDonald’s, prāts nekavējoties pāriet uz burgeriem un kartupeļiem, bet tas var būt tieši tāda brīnišķīga karjera, par kuru jūs esat sapņojis. Tas viss sākas ar to, ka jūs iesniedzat jūsu tiešsaistes pieteikumu.

ADVERTISEMENT

Ja vēlaties sākt savu ceļu un karjeru McDonald’s, skatiet vadīklonu zemāk, lai uzzinātu, kā pieteikties darbam McDonald’s.

McDonald's - Uzziniet, kā pieteikties darbam
Attēla avots: McDonald’s Corporation

Kāpēc jums vajadzētu pieteikties darbam McDonald’s

McDonald’s ne tikai piedāvā stabilu darbu tiem, kuri to meklē, bet ir arī daudz iemeslu, kāpēc cilvēki vēlētos pieteikties ātrās ēdināšanas ķēdē.

McDonald's - Uzziniet, kā pieteikties darbam
Attēla avots: Business Insider

Jūs iegūstat piekļuvi priekšrocībām un dāvanām, kuras citur nav pieejamas.

ADVERTISEMENT

Pareiza apmācība

Daži restorāni bieži pieņem jaunus darbiniekus, domājot, ka viņi jau zina, ko darīt. Tāpēc McDonald’s izceļas kā uzņēmums, kas piemērots jaunpienācējiem, jo jaunajiem darbiniekiem tiek piedāvāta pienācīga un rūpīga apmācība.

Tādējādi viņi saprot kas jādara un kāpēc tas jādara. Ir dažādi apmācības programmas, caur kurām jums ir jāiet, pirms jums pat tiek atļauts strādāt veikalā.

Veselības aprūpe

Vēl viens lielisks iemesls, kāpēc pieteikties darbam McDonald’s ir viņu veselības aprūpes labums. Kvalificētiem darbiniekiem tiek nodrošināta medicīniskā apdrošināšana, kā arī zobārstniecības un redzes aprūpe check-up procedūrām. Nav daudz uzņēmumu, kas segtu šādas izmaksas visiem savu darbinieku labā.

ADVERTISEMENT

Elastīgs Grafiks un Pareiza Darba-Dzīves Līdzsvars

Strādājot McDonald’s, darbs var būt nedaudz haotisks un steidzīgs. Var būt garas dienas, kad strādājat 12 stundas, bet uzņēmums arī novērtē pareizu darba-dzīves līdzsvaru.

Darbiniekiem ir iespējams izvēlēties elastīgu grafiku, lai pielāgotu savu dzīvi ārpus darba. Lai arī var būt pārbaudes pārbaudes gadījumi, jūs arī tiksiet taisnīgi kompensēts par smago darbu, ko esat paveicis.

Darbinieka atlaidi

Visiem McDonald’s darbiniekiem tiek nodrošinātas darbinieka atlaides pat tad, kad viņi nav darba laikā.

Tas nozīmē, ka viņi var iekļūst naudu katru reizi, kad izvēlas ēst McDonald’s restorānā netālu no viņiem. Tas ir īpašs atlaižu piedāvājums visiem darbiniekiem par viņu ieguldījumu darbā.

Kādi ir prasības, lai strādātu McDonald’s

Ir vairākas prasības, ko jums jāizpilda, pirms varat pieteikties darbam McDonald’s. Jums jābūt likumīgai vecumam, lai pieteiktos pilna laika darbam.

McDonald's - Uzziniet, kā pieteikties darbam
Attēla avots: Losandželosas Laika ziņas

Dažādos veikalos ļauj pieteikties puslaika darbam jau no 14 gadu vecuma. Ir jāsniedz vecāku atļauja un citas valsts dokumentācijas, lai izvairītos no jebkādām problēmām.

Pieteicējiem ir jābūt vidusskolas diplomam, bet citām pozīcijām būs nepieciešams papildu kvalifikācijas pakāpju iegūšana, piemēram, koledžas grāds un papildu sertifikāti.

Noteiktiem amatiem var būt nepieciešama iepriekšējā pieredze, piemēram, vadītājiem un menedžeriem. Visas prasības var redzēt oficiālajā Karjeras lapā.

Kur pieteikties darbam McDonald’s restorānos

Jūs varat pieteikties darbam jebkurā McDonald’s restorānā, bet vai jums ir zināms, ka ir vairāki veidi, kā pieteikties, neatrodoties tuvumā esošajā veikalā? Viena no labākajām metodēm, kā pieteikties darbam McDonald’s, ir izmantot tiešsaistes pieteikumu.

Tiešsaistes pieteikuma process ir ļoti vienkāršs un efektīvs. Vairāk informācijas par tiešsaistes pieteikumu varat atrast zemāk.

Pievienojoties tiešsaistē, jūs varat arī izmantot citus trešo pušu tīmekļa vietnes, kas veicina darba pieteikumus, piemēram, Indeed. Ir arī darba gadatirgi un pasākumi, kas jums ļaus tikt nodarbinātam pēc iespējas ātrāk.

Kā pabeigt savu tiešsaistes pieteikumu McDonald’s ķēdē

Ja jūs interesē tiešsaistes pieteikuma iesniegšana, ir daži soļi, ko jums vajadzētu veikt, lai iesniegtu savu tiešsaistes pieteikumu. 

McDonald's - Uzziniet, kā pieteikties darbam
Attēla avots: Daily Meal

Paturiet prātā, ka viss notiek tiešsaistē, izņemot tad, kad viņi jūs sauc uz interviju. 

Var gadīties, ka viņi prasīs, lai jūs ierastos uz interviju viņu birojā, vai viņi var rīkot interviju pa tālruni vai arī tiešsaistes video zvanā.

Savu tiešsaistes pieteikumu iesniegšana

Apmeklējiet oficiālo tīmekļa vietni un noklikšķiniet uz sadaļas Karjera. Meklējiet un izvēlieties darba vakanci, par kuru vēlaties pieteikties, un noklikšķiniet uz Iesniegt. 

Nodrošiniet savu personīgo informāciju un aizpildiet tiešsaistes pieteikuma veidlapu ar sīkāku informāciju. 

Uzskaitiet jebkuru iepriekšējo darba pieredzi un pārliecinieties, ka norādāt gan savus kontaktus, gan pieejamību. Pārskatiet visu, pirms iesniedzat.

Personības novērtēšana un intervijas

Pēc tam, kad esi iesniedzis(-usi) savu pieteikumu, tevi uzaicinās veikt dažādus novērtējumus. Viens no tiem ir personības novērtējums, kurā tie pārbauda, kā tu reaģē uz dažādām darba situācijām.

Tiek pārbaudītas arī tavas personības īpašības un darba etika. Tevi arī aicina uz sēriju intervijām, atkarībā no lomas, uz kuru tu esi pieteicies(-usies).

To var veikt tiešsaistē ar videozvanu vai arī viņi var ieplānot tev ierašanās laiku uz savu biroju. Tev var nākties piedalīties arī vairākās interviju paneļu sērijās.

Pārbaude un darba piedāvājums

McDonald’s arī veic pārbaudi parasti visiem pieteikumiem. Viņi var sazināties ar jūsu iepriekšējo darba devēju, lai pārbaudītu jūsu nodarbinātību, kā arī runātu ar daudziem citiem atsauksmju sniedzējiem no jūsu CV.

Uzņēmums var pieprasīt arī veikt narkotiku testēšanu. Kad viss ir darīts un jūs esat arī snieguši tiem nepieciešamos dokumentus, jūs tiksiet aicināts uz viņu biroju darba piedāvājumam. Jūs varat parakstīt darba piedāvājumu un sākt savu apmācību vēlāk.

Iepazīšanās un apmācība

Jaunie darbinieki piedalās iepazīšanās pasākumā un apskata visu uzņēmuma teritoriju, lai varētu iepazīties ar to. Viņi arī tiek iepazīstināti ar komandu, ar kuru viņi strādās, īpaši McDonald’s veikalos. 

Pēc tam visi jaunie pieņēmumi piedzīvos intensīvu apmācību, kas var ilgt vairākas nedēļas, pirms viņi var sākt strādāt veikalā.

Noslēgums

McDonald’s piedāvā iespējas cilvēkiem, kuri meklē stabila darba iespējas. Jūs iegūstat ienākumu stabilitāti, karjeras izaugsmes iespējas un attīstību, un pat iemācieties jaunas prasmes, ko varat izmantot, kad izlemsiet strādāt citā nozarē.

Lasīt citā valodā