Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu

Piekļuve WiFi šodien ir kļuvusi par prioritāti un nepieciešamību. Interneta savienojums, kur vien aizejat, vienmēr būs svarīga ikdienas dzīves sastāvdaļa miljoniem cilvēku visā pasaulē. Bet kas notiek, ja jums tas nav vai ja nevarat palikt savienots ar internetu?

Tāpēc daudzi cilvēki meklē veidus, kā iegūt bezmaksas WiFi, īpaši ceļojot. Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki turpina meklēt bezmaksas WiFi. Jūs varat palikt savienots ar internetu, neiztērējot nevienu dolāru savam savienojumam.

ADVERTISEMENT

Pārbaudiet kā atrast bezmaksas WiFi un ko jums jādara, kad savienojaties ar rakstu zemāk.

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: Tom’s Guide

Izmantojot publisko WiFi

Publiski iestādes, piemēram, bibliotēkas un parki, bieži vien piedāvā bezmaksas WiFi pakalpojumus pateicoties vai nu vietējai pašvaldībai vai privātai grupai, kas piedāvā tos bezmaksas. 

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: MakeUseOf

Šīs piekļuves punkti tiek piedāvāti kā pakalpojums vietējai kopienai, lai vai nu palīdzētu viņiem palikt pieslēgtiem pie interneta, vai nodrošinātu ārkārtas piekļuvi internetam. 

ADVERTISEMENT

Ja plānojat pieslēgties pie publiskā WiFi, pārliecinieties, ka esat labi aizsargāts. 

Ieslēdziet savu uzliesmojumu sieni un antivīrusa programmu pirms pieslēgšanās. Par savas ierīces aizsardzību varat iegūt vairāk informācijas zemāk.

Izpētiet kafejnīcas un kafejnīcas

Bez bibliotēkām un parkiem arī kafejnīcas un kafejnīcas piedāvā bezmaksas WiFi savam klientiem. 

ADVERTISEMENT
Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: NordVPN

Savienojums paliek atvērts katram klientam, lai pievienotos kā daļa no viņu pakalpojuma. Jums joprojām jāpārbauda pirmais, vai iestāde piedāvā bezmaksas WiFi bezgalīgam laikam, jo citās kafejnīcās jūs varat pievienoties tikai uz ierobežotu laiku. 

Ir pat veikali, kas pieprasa paroli, lai jūs varētu pievienoties, un lai iegūtu paroli, jums jāiegādājas no tiem.

Lūdziet Jūsu Pakalpojumu Sniedzēju

Jūs arī varat jautāt savam interneta pakalpojumu sniedzējam, vai viņi piedāvā bezmaksas pieeju WiFi. 

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: IPVanish

Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju bieži piedāvā akcijas, kurās jūs varat izmantot bezmaksas interneta savienojumu ierobežotu laika periodu. 

Šis var palīdzēt jums taupīt pilnkodu daudz naudas un vienkārši abonēt akciju atlikušajiem dienām, kad jums nepieciešams WiFi savienojums. 

Ir pieejamas akcijas jaunajiem klientiem, kuriem tiek piedāvāts bezmaksas ierobežots laika posms ar WiFi savienojumu vai tiem, kuriem ir tiesības uz palīdzības programmu.

Izmantojiet savu mobilos telefonu

Jūsu mobilajam telefonam ir mobilo datus, kas ļauj jums piekļūt internetam.

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: LinkedIn

Lielākoties varat izmantot mobilo tālruni, lai piekļūtu bezmaksas WiFi, bet jūs to varat izmantot kā mobilais karstais punkts, lai savienotu savus citus ierīces ar internetu bez papildu izdevumiem.

Viss, kas jums jādara, ir aktivizēt mobilo karsto punktu uz savas telefona un savienot to ar citām ierīcēm. Ņemiet vērā, ka tas joprojām patērēs jūsu mobilo datus, tāpēc esat uzmanīgs.

WiFi koplietošanas lietojumprogrammas

Dažas lietojumprogrammas ļauj jums bez maksas pārbaudīt bezmaksas WiFi savā reģionā. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt šīs lietojumprogrammas un izmantot tās, kad dodaties uz konkrētu teritoriju. 

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: Kim Komando

Jūs redzēsiet karti, kurā redzami visi pieejamie WiFi tīkli, un varēsiet tos savienot, jo daudzi lietotāji dalās ar savām paroles lietojumprogrammā. 

Tas palīdz jums savienoties ar viņu WiFi bez maksas. Šīs lietojumprogrammas pat ļauj jums uzzināt, vai savienojums ir stabils un stiprs, lai varētu izvēlēties citu, ja tas ir vājš. 

Tas jums vajadzētu sniegt vairāk iespēju atrast vairāk veidu, kā bez maksas savienoties ar WiFi. Daži labi WiFi koplietošanas lietojumprogrammu piemēri ietver WiFi karte un Instabridge.

Lietas, kas jāņem vērā, pirms pievienojaties bezmaksas WiFi

Publiskais WiFi vai bezmaksas WiFi nozīmē, ka katrs var pievienoties un izmantot interneta pieslēgumu uz konkrētās tīkla. 

Uzzini, kā atrast bezmaksas Wi-Fi par brīvu
Attēla avots: BroadbandNow

Tas nozīmē arī to, ka noteikti indivīdi izmantos šo brīvo savienojumu, lai nodarītu ļaunumu citiem. Ja neesat uzmanīgs, viņi var izmantot tīklu, lai iekarotu jūsu sistēmu un pārņemtu personisku informāciju no jūsu ierīces. 

Par laimi, ir daudz veidu, kā aizsargāt sevi. Šie ir faktori, ko jums vajadzētu ņemt vērā, pirms pievienojaties bezmaksas WiFi.

Ieslēdziet savu ugunsmūri un antivirusu

Pirmā lieta, ko jums ir jādara pirms savienojaties ar bezmaksas Wi-Fi, ir ieslēgt savu ugunsmūri un antivirusa programmu. Tas padara grūti piekļūt jūsu sistēmai, jo bloķē jebkuru potenciālo uzbrucēju. 

Tas arī skenē visu jūsu sistēmu pēc vīrusiem un kaitīgajām programmām un izolē tos, lai aizsargātu pārējo sistēmu no inficēšanās. 

Lai gan šīs funkcijas bieži tiek ieslēgtas pēc noklusējuma, ir labāk, ja vispirms pārbaudat to un redzat, vai tās ir ieslēgtas, lai varētu aizsargāt sevi.

Nespiediet uz izšķīstošiem reklāmas logiem

Viena no vieglākajām metodēm, kā nokļūt nelabvēlīgā brīvpiekļuves Wi-Fi tīklā, ir nospiežot izšķīstošus reklāmas logus. Reklāmas vienmēr tiek radītas, kad apmeklējat mājaslapu, bet jums jābūt l ļoti uzmanīgiem un jāizvairās no to noklikšķināšanas.

Turpretī, cenšieties uzreiz aizvērt reklāmu, pirms noklikšķinat citos vietās. Nospiežot šīs reklāmas, pastāv liela iespēja, ka jūsu sistēmā iekļūs ļaunprogrammas vai vīrusi.

Lejupielādējiet tikai likumīgas lietotnes

Ja izmantojat WiFi koplietošanas lietotnes, pārliecinieties, ka lejupielādējat tikai uz likumīgām platformām, piemēram, Google Play veikalu un Apple App veikalu.

Tādējādi tiek nodrošināts, ka jūs izmantojat lietotnes, kas neizmanto jūsu telefonā un citos ierīcēs uzglabāto personas informāciju. Varat arī izmantot VPN, lai maskētu savu IP adresi un nodrošinātu papildu drošību.

Noslēgums

Kad piekļūstat bezmaksas Wi-Fi, vienmēr pārliecinieties, ka jums ir labākie drošības sistēmas, lai aizsargātu jūsu datoru vai mobilos tālruni. Ir daudz veidu, kā piekļūt bezmaksas WiFi bez maksas, bet jums joprojām ir jābūt ļoti uzmanīgam. Pārliecinieties, ka ievērojat iepriekš minētos ieteikumus, lai paliktu pieslēgts internetam.

Lasīt citā valodā