Iepazīsties ar soli pa solim, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas

Kā vienā no pasaulē vispopulārākajām sociālajām mediju lietotnēm, TikTok tiek izmantots, lai sazinātos ar cilvēkiem, uzzinātu jaunumus, pārrunātu sociālos jautājumus un mūs izklaidētu. TikTok varat kopīgot daudz ko interesantu, un tas arī ļauj lejupielādēt video no TikTok.

Jūs varat izveidot, rediģēt un lejupielādēt TikTok video, kamēr sākotnējais lietotājs ļauj saviem sekotājiem to izdarīt. Lietotne stingri ievēro noteikumu attiecībā uz citu cilvēku satura izmantošanu savā labā, tāpēc, lejupielādējot viņu video, jums jābūt ļoti uzmanīgiem.

ADVERTISEMENT

Ja jums ir interese uzzināt, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas, iepazīstieties ar norādēm zemāk.

Iepazīsties ar soli pa solim, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas
Attēla avots: The New York Times

Iemesli, kāpēc lejupielādēt TikTok video par brīvu

Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēki vēlas lejupielādēt TikTok video par brīvu. Kad sākotnējais autors vēlas dzēst video, kas tev patīk, vienmēr vēlies saglabāt sev kopiju.

Iepazīsties ar soli pa solim, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas
Attēla avots: Forbes

Šis ir ļoti svarīgi, īpaši ja video attiecas uz tavu izglītību vai vēlies to izmantot kā pierādījumu tiesā. Tu arī vēlies lejupielādēt TikTok video kā sava/files bibliotēkas daļu un būt spējīgs dalīties ar tiem ar draugiem bezsaistē.

ADVERTISEMENT

Tu vēlāk vari izmantot šos video kā savas prezentācijas skolā vai darbā. To izmantojamība bezsaistē padara to vieglāk dalāmies, jo to darbībai nav nepieciešama interneta pieslēgums.

Atgādinājums, lejupielādējot TikTok video

Kaut arī jums var būt iespēja lejupielādēt TikTok video bez maksas, jums joprojām būs nepieciešams lūgt atļauju no video īpašnieka. 

Lejupielāde un to izmantošana var tikt uzskatīta par zādzību, īpaši ja izmantojat viņu saturu, lai pelnītu naudu

ADVERTISEMENT

Viņi var iesniegt ziņojumu TikTok, lai apliecinātu jūsu kontu. Tāpēc ir vislabāk vienmēr jautāt atļauju no sākotnējā ievietotāja pirms lejupielādējat kaut ko platformā.

Kā lejupielādēt TikTok video bez maksas Android ierīcē

Lejupielādējot TikTok video bez maksas Android un iOS ierīcēs, ir būtiska atšķirība.

Iepazīsties ar soli pa solim, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas
Attēla avots: WIRED

Lai lejupielādētu video savā Android mobilo tālrunī, atveriet TikTok lietotni un atrodiet video, ko vēlaties lejupielādēt. Ekrāna labajā pusē vajadzētu būt Koplietošanas ikonai.

Tas atver opciju sarakstu, ieskaitot video koplietošanu citos sociālajos tīklos. Atrodiet opciju Sākotnējais video un pieskarieties tai, lai lejupielādētu video bez maksas.

Pamaniet, ka šī opcija ir pieejama tikai tad, ja lietotājs ļauj citiem lietotājiem lejupielādēt viņu video.

Kā lejupielādēt TikTok video bez maksas uz iOS

Video lejupielāde bez maksas uz iOS ierīcēm prasa vairāk soļu. Sāciet, atverot TikTok lietotni un meklējot video, ko vēlaties lejupielādēt. 

Kad esat atradis video, pieskāries kopīgošanas pogai, pārlūko iespējas un izvēlies Saglabāt video. Video sāks lejupielādēties, un jums jāgaida, līdz progreses josla sasniedz maksimumu. 

Pēc tam varat pārbaudīt savu Foto lietotni, lai redzētu, vai jūsu ierīce ir pilnībā lejupielādējusi video. 

Programmas, kas palīdz lejupielādēt TikTok video bez maksas

Ir daudzas programmas, kas ļauj jums lejupielādēt TikTok video bez maksas uz jūsu telefonu un datoru.

Iepazīsties ar soli pa solim, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas
Attēla avots: BBC

Ja lietotājs ir atspējojis Saglabāt video funkciju savā profilā, jūs nevarēsit lejupielādēt video. Ja jums nav ekrāna ierakstītāja, jūs varat izmantot šīs programmas, lai lejupielādētu video sev.

Ņemiet vērā, ka jums vēl joprojām jājautā īpašniekam atļauja, pirms lejupielādējat jebko no video un konta.

VideoProc Converter AI

VideoProc Converter AI ir viena no labākajām lietotnēm , lai bez maksas lejupielādētu TikTok video. Tā ir arī droša un efektīva lejupielādei video daudzos citos sociālajos tīklos. 

Vislabākā daļa par šīs lietotnes izmantošanu ir tā, ka tā ļauj Jums lejupielādēt video bez ūdenszīmes. Ar dažām opcijām Jūs varat viegli lejupielādēt video, un tas nekavējoties sniedz Jums augstas kvalitātes rezultātus. 

Lietotnē ir arī rediģēšanas rīki, kas palīdz noņemt ūdenszīmes, ļauj Jums pagriezt video un daudz ko citu.

SaveTT

SaveTT ir vēl viens TikTok video lejupielādētājs, kas ļauj viegli lejupielādēt TikTok video uz MP3 un MP4 formātā. 

Tas piedāvā ātras un vieglas lejupielādes bez nekādām lejupielādes ierobežojumiem. Jūs varat arī lejupielādēt video bez jebkādas ūdenszīmes, un tā pat ļauj jums dalīties ar lejupielādētajiem video draugiem bezsaistē.

SnapTik

Ja meklējat ātru un vieglu veidu, kā lejupielādēt TikTok video, nerisinot daudzus izvēlnes un opcijas, SnapTik ir labākā izvēle. 

Jūs varat lejupielādēt video jebkurā ierīcē un tas neatstāj ūdenszīmi, lai uzlabotu video kvalitāti. Tas ir bez maksas, un rezultātus saņemsiet dažu sekunžu laikā pēc video lejupielādes. 

Visi video tiek uzglabāti tieši jūsu ierīcē, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka tie tiek uzglabāti citur.

TikMate

TikMate ir spēcīgs rīks, kas ļauj lejupielādēt un pārvaldīt video ar HD kvalitāti. Ja meklējat labāko TikTok video lejupielādi, šis ir labākais tirgū.

Arī lietotne piedāvā rīkkasti, kurā varat pārvaldīt visus lejupielādētos video un rediģēt tos tieši pēc lejupielādes. Jūs arī varat skatīt lejupielādētos video, izmantojot iebūvēto atskaņotāju lietotnē.

TikTok video lejupielāde bez maksas ir ļoti vienkārša. Ar TikMate to varat izdarīt tikai dažos soļos.

Noslēgums

Ar miljoniem cilvēku, kas lieto TikTok, lai atrastu izklaidējošus un augsti izglītojošus video, daudzi meklē veidus, kā saglabāt un lejupielādēt šos video dažādu iemeslu dēļ. Tāpēc ir svarīgi, ka arī tu iemācies, kā bez maksas lejupielādēt TikTok video. Viss, kas tev jādara, ir ievērot iepriekš minētos soļus un lejupielādēt video, nesaskaroties ar daudzām nepatikšanām.

Lasīt citā valodā