Walmart – Mokymasis kaip kreiptis į darbą

Walmart yra pardavimo korporacija, kuri siūlo daug patrauklių darbo galimybių tiems, kurie jų ieško. Yra daug priežasčių, kodėl beveik kiekvienas nori prisijungti prie šios įmonės. Galimybės kyla nuo konkurencingų tarifų iki karjeros plėtros ir paaukštinimo.

Taip pat yra daug privalumų dirbant „Walmart“, kurių jūs netikėsite, kad jie siūlo. Jei ieškote stabilaus darbo, kuris siūlo tokius privalumus, kokių ieškote, „Walmart“ yra geriausias atsakymas.

ADVERTISEMENT

Išsiaiškinkite, kaip galite pradėti savo kelionę ir sužinoti, kaip kreiptis dėl darbo „Walmart“.

Walmart - Mokymasis kaip kreiptis į darbą
Image Source: Quartz

Kaip yra dirbti „Walmart’e“?

Pirma klausimas, kurį turėtumėte užduoti, jei ieškote darbo vietų „Walmart’e“, yra kas tai yra dirbti ten.

Walmart - Mokymasis kaip kreiptis į darbą
Atvaizdo šaltinis: Walmart korporacija

„Walmart“ yra mažmeninė įmonė, kurioje turite bendrauti su klientais. Jei nesate žmogus, kuris mėgsta bendrauti, galite rasti save sudėtingoje padėtyje arba turėsite taikytis į darbus bendrovėje, kurie nereikalauja sąveikos su klientais.

ADVERTISEMENT

Daugelis ankstesnių darbuotojų minėjo, kad parduotuvė siūlo daug naudos, ir apžvalgose pakartota, kad siūlomas stabilus pajamas, tinkamas darbo valandas, ir išmoksta daugybę įgūdžių, kurie yra perkėlimi į kitas pramonės šakas.

Kodėl verta kreiptis į Walmart?

Tai gali nebūti pats glamoniškiausias darbas pasaulyje, bet jei norite turėti pastovų pajamų šaltinį ir patenkinantį darbą, Walmart yra jūsų sėkmės raktas.

Rasite, kad vadovai labiau linkę dirbti su jumis, kad išvystytumėte savo įgūdžius, ir net nereikia turėti koleginio laipsnio, kad pradėtumėte dirbti šioje įmonėje. Taip pat yra daugybė karjeros galimybių augimui, o turint stabilų darbą šioje ekonomikoje reiškia labai daug. 

ADVERTISEMENT

Be to, jūs taip pat gaunate prieigą prie įvairių darbuotojų privilegijų, tokias kaip medicininė draudimas, senatvės pensijos planai, karjeros plėtros programos ir daugiau kitų.

Parengimas darbo pasiūlymams taikyti “Walmart”

Darbo pasiūlymams taikytis “Walmart” reikia daug parengimo, ypač jei tai yra pirmas kartas, kai taikomasi į bet kokio pobūdžio darbą. 

Walmart - Mokymasis kaip kreiptis į darbą
Vizualinis šaltinis: PYMNTS

Parengimas gali padėti jums numatyti problemas ir jas išspręsti iš karto, leisdamas jums baigti visą įdarbinimo procesą per kuo mažiau laiko. 

Pažiūrėkite, ką turite padaryti, kad pasiruoštumėte savo paraiškai žemiau.

Tyrinėkite ir Supraskite savo Vaidmenį

Geriausia dalis, kai taikotės į darbą „Walmart“, yra ta, kad galite tyrinėti ir atrasti daugybę pateikiamų vaidmenų jų oficilalioje svetainėje

Galite rasti visas darbo vietas ir tikrinti kiekvieną, kad galėtumėte nuspręsti, kuri jums labiausiai tinka. Kandidatai turi suprasti vaidmenį ir atsakomybes prieš pradedant savo paraišką. 

Taip pat naudinga patyrinėti įmonės istoriją, darbo kultūrą ir misiją, kad suprastumėte, į ką jie tiki.

Paruoškite savo gyvenimo aprašymą

Jūsų gyvenimo aprašymas atlieka labai svarbų vaidmenį jūsų paraiškoje. Jis turi turėti visą jūsų asmeninę informaciją ir kontaktinius duomenis. 

Viskas turi būti teisinga ir tikslu, įskaitant gebėjimus, kuriuos siūlote. Pasirūpinkite, kad išryškintumėte savo gebėjimus ir kad jie taip pat būtų susiję su pozicija, į kurią kreipiatės.

Reikia tinkamai apsirengti

Daugelis žmonių dažnai nepakankamai vertina, kaip tinkamai apsirengęs gali palikti gerą įspūdį darbdaviui. 

Nors nereikia užsidėti kostiumo, kad paliktum gerą įspūdį, tinkamai apsirengęs, kai atvykstate į pokalbį, ilgalaikis įspūdis darbdaviui bus paliktas. 

Tai vien padės jums įdarbinimo procese pagerinti galimybes būti įdarbtam.

Kaip kreiptis dėl darbo vietų „Walmart“

„Walmart“ darbo vietoms kreiptis pradedama apsilankius oficialiame tinklalapyje. Tinklalapyje rasite daugybę prieinamos informacijos, todėl tai gali būti šiek tiek per daug. 

Walmart - Mokymasis kaip kreiptis į darbą
Paveikslėlio šaltinis: RetailWire

Štai paprasti žingsniai, kaip kreiptis dėl darbo vietų „Walmart“.

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite prie savo paskyros, jei jau turite vieną. Jūsų paskyra taip pat bus jūsų profilis, kai teiksite paraišką.

Jūsų profilis privalo turėti visus reikalingus duomenis paraiškai, nes juos taip pat patikrins, kai teirsis darbo.

Kuomet prisijungsite, eikite į Karjeros pradinį puslapį ir pasirinkite darbą, kuriam norite pateikti paraišką.

Pateikimas internetu

Spustelėkite Pateikti ir užpildykite internetinės paraiškos formą savo informacija. Taip pat turėsite įkelti keletą dokumentų, tokiais kaip jūsų gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas ir kiti. 

Neužmirškite peržiūrėti visko dėl rašybos klaidų ir įsitikinti, kad dokumentai teisingai įkelti prieš pateikiant. 

Po pateikimo jie peržiūrės jūsų paraišką ir turėsite palaukti kelias dienas, kol vėl girdėsite iš jų.

Pokalbis ir įvertinimas

Po kelių dienų turėtumėte gauti elektroninį laišką ar skambutį, jei jie domisi jumis įdarbinant. Jus suplanuos atvykti į jų biurą pokalbiui ir įvairiems įvertinimams, kurie patikrins jūsų įgūdžius.

Pasiruoškite pokalbiui ir apsirengkite tinkamai renginiui. Pasirūpinkite, kad atvyktumėte prieš numatytą laiką pasirengti pokalbiui adekvačiai.

Tie patys pokalbis ir įvertinimas gali užtrukti tam tikrą laiką ar netgi gali užimti visą dieną.

Patikrinimas ir Darbo pasiūlymas

Po pokalbio ir vertinimo, jie peržiūrės tavo visą paraišką.

Šiame darbo pasiūlymo etape jie atliks patikrinimą ir susisieks su tavo buvusiu darbdaviu dėl išsamesnės informacijos.

Pasitikrink, ar taip pat pranešei savo buvusiam darbdaviui apie tai, kad jie nebūtų nustebinti. Atlikus patikrinimą, gausi dar vieną el. laišką, kuriame bus siūloma grįžti į jų biurą dėl darbo pasiūlymo.

Išvados

Yra daug priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į darbą Walmart įmonėje. Čia veikia milžiniška tinklo parduotuvių ir biurų visame pasaulyje, kur siūlomi įvairūs vaidmenys, pradedant nuo pradinio lygio iki įmonės pozicijų. Tiems, kurie svarsto apie karjerą „Walmart“, štai jūsų galimybė įrodyti, kad esate tinkamas kandidatas, ir kreipkitės šiandien!

Skaityti kitomis kalbomis