McDonald’s – Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo

McDonald’s nėra tik apie jums skanaus maisto teikimą, bet ir apie pastovų pajamų šaltinį. Galite dirbti „McDonald’s“ parduotuvėje ir rasti labai įdomią galimybę užsidirbti ir karjeros augimui. Tai netgi gali būti pagrindas ateityje dideles pažangias karjeras.

Kai pagalvojate apie „McDonald’s“, jūsų mintys nedelsiant pasukamos prie mėsainių ir bulvyčių, bet tai gali būti ta nuostabi karjera, apie kurią svajojote. Viskas prasideda nuo to, kad pateikiate savo internetinę paraišką.

ADVERTISEMENT

Jeigu norite pradėti savo kelią ir karjerą „McDonald’s“, pažiūrėkite į žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo „McDonald’s“.

McDonald's - Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo
Image Source: McDonald’s Corporation

Kodėl turėtumėte kreiptis dėl darbo McDonald’s

McDonald’s ne tik siūlo stabilų darbą tiems, kurie jo ieško, bet yra ir daugybė priežasčių, kodėl žmonės norėtų dirbti šiose greito maisto restoranų grandinėse. 

McDonald's - Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo

ADVERTISEMENT

Jūs gaunate prieigą prie išskirtinių naudų ir privalumų, kurių niekur kitur nėra.

Tinkama mokymas

Daugelis restoranų dažnai samdo naujus darbuotojus tikėdamiesi, kad jie jau yra įtraukti į darbą. Būtent tai išsiskiria „McDonald’s“, kaip pradedančiųjų draugiška įmonė, nes ji siūlo tinkamą ir išsamų mokymą naujiems darbuotojams.

Šitaip jie supranta, ką reikia daryti ir kodėl tai turi būti padaryta. Yra keletas mokymo programų, per kurias turite pereiti prieš net galite dirbti parduotuvėje.

ADVERTISEMENT

Sveikatos apsaugos privalumai

Dar viena puiki priežastis pateikti paraišką į McDonald’s darbą yra jų sveikatos apsaugos privalumai. Teisėtiems darbuotojams suteikiama medicininė draudimo apsauga, taip pat dantų ir akių apsaugos draudimas tikrinimams. 

Nėra daug įmonių, kurios padengtų tokius išlaidas kiekvienam savo darbuotojui, kuriuos turi.

Flexible Schedule and Proper Work-Life Balance

Dirbant „McDonald’s“, gali būti šiek tiek chaotiška ir hektiška. Gali būti ilgos, ištęstos dienos, kai dirbsite 12 valandų, tačiau kompanija taip pat vertina tinkamą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.

Darbuotojai gali pasirinkti lankstų grafiką, kad pritaikytų jį savo gyvenimui už darbovietės ribų. Nors gali būti papildomų valandų darbo atvejų, už sunkų atliktą darbą jūsų taip pat bus sąžiningai atlyginta.

Darbuotojų nuolaida

Visi „McDonald’s“ darbuotojai taip pat gauna darbuotojų nuolaidas, net kai jie yra laisvame laike. Tai reiškia, kad jie gali sutaupyti pinigų kiekvieną kartą, kai pasirenka pavalgyti bet kurioje „McDonald’s“ restoranų, esančių netoli jų. Tai yra ypatinga nuolaida visiems darbuotojams už tai, kad jie įdeda visas pastangas į darbą.

Kokios yra reikalavimai, dirbant „McDonald‘s“?

Yra keli reikalavimai, kuriuos turite atitikti prieš galėdami kreiptis dėl darbo „McDonald‘s“ įmonėje. Turite būti teisėtas amžiaus, norint dirbti pilnam darbo dienų tarpe. 

McDonald's - Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo
Paveikslėlio šaltinis: Los Angeles Times

Kiti parduotuvės leidžia 14 metų ir vyresniems kandidatuoti dėl dalinio darbo dienos etato. Taip pat turite pateikti savo tėvų sutikimą ir kitus vyriausybės dokumentus, kad išvengtumėte bet kokių problemų. 

Kandidatai taip pat turi turėti aukštąją mokyklos diplominį diplomą, tuo tarpu kitiems pareigoms gali būti reikalinga daugiau kvalifikacijų, tokių kaip koleginis diplomas ir daugiau sertifikatų. 

Tam tikros pareigos pareikalaus turėti ankstesnę patirtį, tokių kaip vadovai ir direktoriai. Visi reikalavimai gali būti pamatyti oficialiame Pokyčiai svetainėje.

Kur ir kaip galima kreiptis dėl darbo McDonald’s

Tokių darbų galima kreiptis bet kurį McDonald’s parduotuvę, tačiau ar žinote, kad yra kelios kitos galimybės pateikti paraišką ir nereikia keliauti į artimiausią parduotuvę? Vienas geriausių būdų dirbti McDonald’s yra pateikti paraišką internetu.

Internetinis paraiškos pateikimo procesas yra labai paprastas ir efektyvus. Daugiau informacijos apie internetinę paraišką rasite žemiau.

Be internetinio pateikimo, galite patikrinti ir kitas trečiųjų šalių svetaines, kurios skelbia darbo paraiškas, pavyzdžiui, Indeed. Taip pat yra darbo mugės ir renginiai, kuriuose galite dalyvauti, siekiant būti įdarbintam kuo greičiau.

Užbaikite savo internetinę paraišką „McDonald’s“

Jei esate susidomėjęs(-usi) internetiniu bandymu, yra tam tikri žingsniai, kuriuos turite sekti, norėdami pateikti savo internetinę paraišką. 

McDonald's - Sužinokite, kaip kreiptis dėl darbo
Image Source: Daily Meal

Atkreipkite dėmesį, kad visa tai atliekama internetu, išskyrus atvejus, kai jie skambina siekdami su jumis pasikalbėti. 

Jie gali reikalauti, kad atvyktumėte į jų biurą pokalbiui arba pokalbį galima surengti telefonu ar per interneto vaizdo skambutį.

Teikiant jūsų internetinę paraišką

Pereikite į oficialų tinklalapį ir spustelėkite Karjera. Ieškokite ir pasirinkite darbo skelbimą, į kurį norite pateikti paraišką, ir spustelėkite Pateikti. 

Pateikite savo asmeninę informaciją ir užpildykite internetinę paraiškos formą su daugiau detalių. 

Užrašykite bet kokį ankstesnį darbo patirtį ir įsitikinkite, kad pateikiate tiek savo kontaktinius duomenis, tiek savo prieinamumą. Peržiūrėkite viską prieš pateikdami.

Asmenybės vertinimas ir pokalbis

Kai pateiksite savo paraišką, būsite pakviestas dalyvauti įvairių rūšių vertinimuose. Vienas iš jų yra asmenybės vertinimas, kuriame tikrinama, kaip reaguojate į skirtingas situacijas darbe.

Taip pat tiriama jūsų asmenybės bruožai ir jūsų darbo etika. Jums taip pat bus surengti keletas pokalbių, priklausomai nuo vaidmens, kurį jūs esate pateikęs paraišką.

Galima tai atlikti internetu per vaizdo skambutį arba jie gali nustatyti jums grafiką, kad atvyktumėte į jų biurą. Netgi jums gali tekti dalyvauti keletos panelių pokalbiuose.

Patikrinimas ir Darbo Pasiūlymas

“McDonald’s” taip pat atlieka patikrinimą visiems kandidatams. Jie gali susisiekti su jūsų ankstesniu darbdaviu, patvirtinti jūsų užimtumą ir išsiaiškinti kitas nuorodas iš jūsų gyvenimo aprašyme.

Įmonė taip pat gali paprašyti, kad atliktumėte narkotikų bandymą. Kai viskas bus atlikta ir jūs pateiksite jiems reikiamus dokumentus, būsite pakviestas į jų ofisą dėl darbo pasiūlymo. Galėsite pasirašyti darbo pasiūlymą ir pradėti mokytis vėliau.

Orientacija ir mokymas

Naujokai praeina orientaciją ir visos įstaigos turą, kad galėtų susipažinti su ja. Taip pat jie supažindinami su komanda, su kuria dirbs, ypač „McDonald’s“ parduotuvėse.

Po to visi nauji darbuotojai praeina išsamų mokymą, kuris gali trukti iki kelių savaičių, kol jie galės pradėti dirbti parduotuvėje.

Apibendrinimas

McDonald’s teikia galimybes žmonėms, kurie ieško pastovių darbų. Jūs gaunate pajamų stabilumą, karjeros galimybes augimui ir plėtrai, netgi išmokstate naujų įgūdžių, kuriuos galėsite naudoti nusprendę dirbti kitame sektoriuje.

Skaityti kitomis kalbomis