Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai

Turėti prieigą prie WiFi šiais laikais yra svarbiausia ir būtina. Interneto ryšys, kur gali būti, visada bus svarbus kasdienės gyvenimo dalis milijonams žmonių visame pasaulyje. Bet kas atsitiks, jei neturėsite vieno arba nebusite prisijungę prie interneto?

Todėl daugelis žmonių ieško būdų gauti nemokamą WiFi, ypač keliaudami. Yra daug priežasčių, kodėl žmonės toliau ieško nemokamo WiFi. Galite būti prisijungę prie interneto nesusitikę nei vieno dolerio už savo ryšį.

ADVERTISEMENT

Patikrinkite kaip rasti nemokamą WiFi ir ką reikia daryti, kai jungiatės su straipsniu žemiau.

Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Image Source: Tom’s Guide

Naudodamiesi viešuoju WiFi tinklu

Viešosios įstaigos, tokios kaip bibliotekos ir parkai, dažnai turi nemokamas WiFi paslaugas, dėka vietos vyriausybės ar privačių grupių, kurios siūlo jas nemokamai naudoti. 

Šie atvejai siūlomi kaip paslauga vietos bendruomenei, kad padėtų jiems išlikti prisijungus prie interneto ar suteiktų skubų prieigą prie interneto. 

ADVERTISEMENT

Jei ketinate prisijungti prie viešojo WiFi tinklo, įsitikinkite, kad esate gerai apsaugotas. 

Įjunkite savo užkardą ir antivirusinę programą, prieš prisijungdami. Daugiau sužinosite apie savo įrenginio apsaugą žemiau.

Patikrinkite kavinėjas ir kavinukus

Be bibliotekų ir parkų, kavinės ir kavinukai taip pat siūlo nemokamą WiFi savo klientams. 

ADVERTISEMENT
Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Atvaizdavimo šaltinis: NordVPN

Ryšys paliktas atviras kiekvienam klientui prisijungti kaip jų teikiamas paslauga. Tačiau vis tiek pirmiausia turite patikrinti, ar įstaiga teikia nemokamą WiFi neribotam laikui, nes kai kurioms kavinėms leidžiama prisijungti prie jų WiFi tik ribotą laiką. 

Yra netgi parduotuvės, kurios reikalauja slaptažodžio, norint prisijungti, ir norint gauti slaptažodį, jums reikia pirkti iš jų.

Paklauskite savo tiekėjo

Taip pat galite paklausti savo interneto paslaugų tiekėjo, ar jie siūlo nemokamą prisijungimą prie WiFi tinklo.

Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Vaizdo šaltinis: IPVanish

Dažniausiai tiekėjai siūlo akcijas, kurias galite naudoti nemokamam interneto ryšiui tam tikram laiko tarpui.

Tai gali jums padėti taupyti pakankamai pinigų ir tiesiog užsiprenumeruoti akciją likusiems dienoms, kai jums reikalingas WiFi ryšys.

Yra akcijų naujiems klientams, siūlančių nemokamą laikiną WiFi ryšį, arba tiems, kurie gali gauti pagalbos programų pagalbą.

Naudokite savo mobilųjį telefoną

Jūsų mobilusis telefonas turi mobiliuosius duomenis, leidžiančius jums prisijungti prie interneto.

Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Viešas: LinkedIn

Nors visada galite naudoti savo mobilųjį telefoną nemokamai prisijungti prie belaidžio WiFi, jį galite naudoti kaip mobiliąją interneto jungtį, kad galėtumėte prijungti kitus įrenginius prie interneto be papildomų išlaidų.

Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, tai įjungti mobilųjį interneto ryšį savo telefone ir prijungti jį prie kitų įrenginių. Atkreipkite dėmesį, kad tai vis tiek sunaudos jūsų mobiliuosius duomenis, tad būkite atsargūs.

WiFi Dalijimosi programos

Kai kurios programos leidžia jums nemokamai tikrinti, ar jūsų rajone yra laisvų WiFi. Viskas, ką turite padaryti, tai atidownloadinti šias programas ir naudoti jas, kai tik einate į konkrečią vietą. 

Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Atvaizdo šaltinis: Kim Komando

Matysite žemėlapį, kuriame bus pateikti visi prieinami WiFi tinklai, ir galėsite su jais prisijungti, nes daug vartotojų savo slaptažodžius bendrina aplikacijoje. 

Tai padeda jums nemokamai prisijungti prie jų WiFi. Šios programos netgi leidžia jums sužinoti, ar ryšys yra stiprus ir stabilus, kad galėtumėte pasirinkti kitą, jei yra silpnas. 

Tai turėtų suteikti jums didesnį pasirinkimą rasti daugiau būdų nemokamai prisijungti prie WiFi. Kai kurių gerų WiFi dalijimosi programų pavyzdžiai yra WiFi Map ir Instabridge.

Prior to connecting to the free WiFi network, consider the following:

When using public or free WiFi, it allows everyone to access and utilize the internet connection offered by that specific network. 

Susipažinkite su būdu, kaip rasti nemokamą WiFi nemokamai
Image Source: BroadbandNow

However, this also implies that there will be certain individuals who may exploit this free connection to cause harm. If one is not vigilant, these individuals could infiltrate your system via the network and pilfer personal information from your device. 

Thankfully, there exist numerous methods to shield yourself. Below are the key considerations to ponder prior to connecting to free WiFi networks.

Aktyvuokite savo ugniasienę ir antivirusinę programą

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra aktyvuoti savo ugniasienę ir antivirusinę programą prieš prisijungdami prie nemokamos Wi-Fi. Tai padaro jūsų sistemą sunkiau prieinamą kitiems, nes blokuoja bet kokių potencialių puolėjų bandymus.

Ji taip pat nuskenuoja visą jūsų sistemą dėl virusų ir kenkėjiškų programų ir tada izoliuoja, kad apsaugotų likusią sistemą nuo užsikrėtimo. 

Nors šie funkcijos dažnai būna įjungtos pagal numatymą, geriau, jei tai patikrinsite pirma ir patikrinsite, ar tai įjungta, kad galėtumėte apsisaugoti.

Nespauskite ant iškylantiesiems reklaminiams baneriukams

Vienu iš paprasčiausių būdų, kaip galite patekti į pavojų naudodamiesi nemokamu WiFi tinklu, yra spustelėjimas ant iškylantiesiems reklaminiams baneriukams. Reklamos visada tenka, kai lankotės svetainėje, tačiau būkite labai atsargūs ir vengkite jų spustelėti.

Viršų iškylusią reklamą geriausiai iš karto uždarykite, prieš spusteldami bet kur kitur. Spustelėjus šias reklamas didelė tikimybė užkrėsti savo sistemą kenkėjiškomis programomis ar virusais.

Parsisiųskite tik Teisinius Pritaikymus

Jei naudojatės WiFi bendrinimo programomis, įsitikinkite, kad atsisiunčiate tik iš teisinių platformų, tokių kaip Google Play Store ir Apple App Store

Tai užtikrins, kad naudojamos programos nepasinaudos jūsų telefone ir kituose įrenginiuose saugomais asmeniniais duomenimis. Taip pat galite naudoti VPN, kad maskuotumėte savo IP adresą ir būtumėte dar saugesni.

Išvados

Naudojantis nemokamu belaidžiu internetu, visada įsitikinkite, kad turite geriausius saugumo sistemus, skirtas jūsų kompiuteriui ar mobiliajam telefonui apsaugoti. Yra daug būdų, kaip galite prisijungti prie nemokamo WiFi, tačiau vis tiek būkite labai atsargūs. Įsitikinkite, kad laikotės aukščiau pateiktų rekomendacijų, kad galėtumėte išlikti prisijungę prie interneto.

Skaityti kitomis kalbomis