Sužinokite etapais, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus

Kaip vieną iš populiariausių pasaulio socialinių tinklų taikomųjų programų, „TikTok“ naudojama bendrauti su žmonėmis, mokytis naujų dalykų, aptarti socialinius klausimus ir mus pramoginti. „TikTok“ galite dalintis daugybe dalykų, o taip pat leidžia atsisiųsti vaizdo įrašus.

Galinčių kurti, tvarkyti ir atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus, kol originalus naudotojas leidžia savo sekėjams tai daryti. Programa griežtai taiko taisyklę, kaip naudoti kitų žmonių turinį savo finansiniam pelnui, todėl turite būti labai atsargūs, atsisiųsdami jų vaizdo įrašus.

ADVERTISEMENT

Jei norite sužinoti, kaip atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai, žr. žemiau pateiktą gairę.

Sužinokite etapais, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus
Image Source: The New York Times

Priežastys parsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai

Yra daug priežasčių, kodėl žmonės nori parsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai. Kai originalus autorius nori ištrinti jums patinkantį vaizdo įrašą, visada norite jį išsaugoti sau.

Sužinokite etapais, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus
Atvaizdo šaltinis: „Forbes“

Tai labai svarbu, ypač jei vaizdo įrašas susijęs su jūsų švietimu arba norite, kad jis tarnautų kaip įrodymas teisme. Taip pat norite parsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus į savo biblioteką ir galėti juos dalintis su draugais neprisijungę prie interneto.

ADVERTISEMENT

Tuomet galite panaudoti šiuos vaizdo įrašus kaip dalį savo pristatymo mokykloje ar darbe. Jų neprisijungus prie interneto prieinamumas padaro lengviau su jais dalintis, nes jiems nereikia interneto ryšio, kad veiktų.

Priminimas Atsisiunčiant TikTok Vaizdo įrašus

Nors galite atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus nemokamai, vis tiek turėsite prireikus pasiteirauti leidimo iš vaizdo įrašo savininko. 

Varžymasis atsisiųsti ir naudoti jų TikTok vaizdo įrašus gali būti laikomas vagyste, ypač jei naudojate jų turinį uždirbti pinigus

ADVERTISEMENT

Jie gali pateikti pranešimą į TikTok uždrausti jūsų paskyra. Todėl geriausia, jei visuomet pasiteirautumėte leidimo iš pradinio skelbėjo prieš atsisiųsdami ką nors platformoje.

Kaip atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai „Android“ įrenginyje

Yra svarbus skirtumas, kaip atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose.

Sužinokite etapais, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus
Paveikslėlio šaltinis: WIRED

Norėdami atsisiųsti vaizdo įrašus savo „Android“ mobiliajame telefone, paleiskite „TikTok“ programėlę ir raskite vaizdo įrašą, kurį norite atsisiųsti. Ekrano dešinėje pusėje turėtų būti bendrinimo piktograma.

Tai atidaro parinkčių sąrašą, įskaitant galimybę dalintis vaizdo įrašu kitose socialinėse žiniasklaidos platformose. Raskite opcioną „Išsaugoti vaizdo įrašą“ ir bakštelti jį, kad galėtumėte atsisiųsti vaizdo įrašą nemokamai.

Atkreipkite dėmesį, kad ši parinktis yra prieinama tik jei vartotojas leidžia kitiems vartotojams atsisiųsti jo vaizdo įrašą.

Kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus „iOS“ įrenginiuose

Nemokamas vaizdo įrašų atsisiuntimas „iOS“ įrenginiuose reikalauja daugiau veiksmų. Pradėkite atidarydami „TikTok“ programėlę ir ieškokite vaizdo įrašo, kurį norite atsisiųsti. 

Kai rasite vaizdo įrašą, palieskite bendrinimo mygtuką, прaslinkite pasirinkimus ir pasirinkite „Išsaugoti vaizdo įrašą“. Vaizdo įrašas pradės atsiųsti ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaukti, kol lauko balkis pasižymės pilnai. 

Tada galite patikrinti „Nuotraukos“ programėlę, kad pamatytumėte, ar jūsų įrenginys visiškai atsisiuntė vaizdo įrašą. 

Programinės žinutės, padedančios nemokamai atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus

Yra daug programų, leidžiančių jums atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus nemokamai savo telefone ir kompiuteryje. 

Sužinokite etapais, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus
žiniarašas: BBC

Jei naudotojas išjungė Išsaugokite vaizdo funkciją savo profilyje, jums nebebus galima atsisiųsti vaizdo. Nebent turite ekrano Šotrėlę, galite naudoti šias programas, kad atsisiųstumėte vaizdą sau. 

Paminėkite, kad vis tiek turėtumėte paprašyti leidimo nuo vaizdo ir paskyros savininko prieš atsisiųsdami bet ką.

VideoProc Converter AI

VideoProc Converter AI yra viena iš geriausių programų, skirtų nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus. Ji taip pat yra saugi ir veiksminga, skirta vaizdo įrašams atsisiųsti iš daugelio kitų socialinių tinklų programų.

Geriausia dalis naudojant šią programą yra tai, kad ji leidžia jums atsisiųsti vaizdo įrašus be vandens ženklo. Su keliomis parinktimis galite lengvai atsiųsti vaizdo įrašą ir nedelsiant gausite aukštos kokybės rezultatus.

Programoje taip pat yra redagavimo įrankiai, skirti padėti pašalinti vandens ženklus, leidžiantys jums pasukti vaizdo įrašus ir dar daugiau.

SaveTT

SaveTT yra dar vienas „TikTok“ vaizdo atsisiuntimo įrankis, leidžiantis jums lengvai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus į MP3 ir MP4 formatu.

Jis siūlo greitus ir paprastus atsisiuntimus be jokių atsisiuntimo apribojimų. Taip pat galite atsisiųsti vaizdo įrašus be jokio vandens ženklo, o netgi leidžia dalintis atsisiūstaisiais vaizdo įrašais su draugais neprisijungę prie interneto.

SnapTik

Jei ieškote greito ir lengvo būdo atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus, be daugybės meniu ir parinkčių, SnapTik yra geriausias pasirinkimas. 

Galite atsisiųsti vaizdo įrašus naudojant bet kokią įrenginį, o jie neturi pridėto vandens ženklelio, kad pagerėtų vaizdo kokybė. Tai nemokama paslauga, ir gausite rezultatus vos kelioms sekundėms po vaizdo įrašo atsisiuntimo. 

Visi vaizdo įrašai saugomi tiesiai jūsų įrenginyje, todėl galite būti ramūs, nepergyvendami, ar jie saugomi kur kitur.

TikMate

TikMate yra galingas įrankis, leidžiantis jums atsisiųsti ir tvarkyti vaizdo įrašus su aukšta raiška. Jei ieškote geriausio „TikTok“ vaizdo atsisiuntimo būdo, tai yra geriausias rinkoje.

Programėlė taip pat siūlo įrankių dėžutę, kurioje galite tvarkyti visus savo atsisiųstus vaizdo įrašus ir juos redaguoti iš karto po atsisiuntimo. Taip pat galite žiūrėti atsisiųstus vaizdo įrašus per programėlėje įmontuotą grotuvą.

„TikTok“ vaizdo įrašų atsisiuntimas nemokamai yra labai lengvas. Su „TikMate“ tai galite padaryti vos per kelias žingsnių.

Išvados

Su milijonais žmonių, kurie naudojasi TikTok programėle ieškodami įdomių ir labai mokomų vaizdo įrašų, daugelis taip pat ieško būdų įrašyti ir atsisiųsti šiuos vaizdo įrašus dėl įvairių priežasčių. Dėl šios priežasties svarbu, kad jūs taip pat išmoktumėte, kaip atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus nemokamai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis aukščiau pateiktų žingsnių ir atsisiųsti vaizdo įrašus be per daugybės problemų.

Skaityti kitomis kalbomis