מקדונלדס – למידה כיצד להגיש מועמדות למשרות

מקדונלד’ס אינה רק מציעה לכם סעודה טעימה, אלא גם מציעה הכנסה קבועה. ניתן לעבוד בחנות של מקדונלד’ס ולמצוא הזדמנות מעניינת מאוד להכנסה וצמיחה בקריירה. זה יכול אף לשמש כאבן דרך לקריירה מבטיחה יותר בעתיד.

כאשר אתם חושבים על מקדונלד’ס, הדעת שלכם מתכוונת מיידית להמבורגרים ולצ’יפס, אבל זה יכול להיות הקריירה הנהדרת שחלמתם עליה. הכול מתחיל על ידי הגשת הזמנה מקוונת שלכם.

ADVERTISEMENT

אם ברצונכם להתחיל את המסע והקריירה שלכם במקדונלד’ס, נא לבדוק את המדריך הבא כדי ללמוד איך להגיש בקשה לתפקידים במקדונלד’ס.

מקדונלדס - למידה כיצד להגיש מועמדות למשרות
מקור התמונה: חברת מקדונלד’ס

למה כדאי לך להגיש בקשה למשרות במקדונלד’ס

לא רק שמקדונלד’ס מציעה עבודה יציבה למי שמחפשים זאת, אלא ישנם גם המון סיבות למה אנשים רוצים להגיש בקשה לשולחן האוכל המהיר הזה. 

מקדונלדס - למידה כיצד להגיש מועמדות למשרות
מקור התמונה: Business Insider

אתה מרוויח גישה למגוון רחב של יתרונות והטבות שאינם זמינים בשום מקום אחר.

ADVERTISEMENT

אימונים מתאימים

הרבה מסעדות כולל מי שמשתכרים מצפים מעובדים חדשים לדעת באילו חוטים לנתק. מכונלד’ס דוגמת לחברה ידידותית למתחילים מאחר והם מציעים אימונים מתאימים ומעמיקים לעובדים חדשים. 

כך, הם מבינים מה צריך להתבצע ולמה עליו להתבצע. קיימות מספר תוכניות הכשרה שעליך לעבור בטרם תותר לעבוד בחנות.

טביעת מרקחת

סיבה טובה נוספת להגיש בקשה למשרת עבודה במקדונלד’ס היא הטביעת המרקחת שלהם. עובדים ראויים מקבלים כיסוי ביטוח רפואי כמו גם ביטוח שיניים וראיה לבדיקות.

ADVERTISEMENT

אין הרבה חברות שמכסות עלויות כאלה לכל עובד שברשותן.

לוח זמנים גמיש ואיזון עבודה נכון

עבודה במקדונלד’ס עשויה להיות מעט מבלבלת וכואבת. תהיינה ימים ארוכים ומורכבים בהם תעבודו 12 שעות, אך החברה מעריכה גם את האיזון הנכון בין העבודה והחיים האישיים.

העובדים יכולים לבחור בלוח זמנים גמיש כדי להתאים את עצמם לחייהם מחוץ לעבודה. במהלך יכולות להתרחש מצבים של שעות עבודה נוספות, אך תקבלו גם תמורה הוגנת עבור העבודה הקשה שעשיתם.

הנחת עובד

כל העובדים של McDonald’s מקבלים גם הנחות עובדים גם כאשר הם לא במשמרת. זה אומר שהם יכולים לחסוך כסף בכל פעם שהם בוחרים לחגוג באחד ממסעדות McDonald’s הקרובות אליהם. זו הנחה מיוחדת לכל העובדים על מנת לתת את הכל לעבודה.

מהם הדרישות לעבודה במקדונלד’ס

ישנם מספר דרישות שעליך לעמוד בפניהם לפני שתוכל להגיש בקשה לעבודה במקדונלד’ס. עליך להיות בגיל החוקי כדי להגיש בקשה למשרת מלוא הזמן. 

מקדונלדס - למידה כיצד להגיש מועמדות למשרות
מקור התמונה: Los Angeles Times

חנויות אחרות מאפשרות לנערים בני 14 ומעלה להגיש בקשה לעבודה חלקית. עליך לספק את הסכמת ההורים ומסמכי ממשלה נוספים כדי למנוע בעיות. 

ניירות הגיון גבוה נדרשים גם למועמדים ועבור משרות אחרות עשויות לדרוש תעודה שלתואר אקדמי ותעודות נוספות. 

מקומות מסוימים עשויים לדרוש ניסיון קודם כמו למנהלים ולמנהלים. כל ההתקנים ניתן לראות בעמוד הקריירה הרשמי.

אתר הרשמי ולחץ על קריירה. חפש ובחר את המשרה שברצונך להגיש בקשה עבור ולחץ על הכפתור

הערכת אישיות וראיון

לאחר שתגיש את הבקשה שלך, יתבקש ממך לעבור סוגים שונים של הערכות. אחת מהן היא הערכת האישיות בה נבדקים כיצד אתה מגיב לסיטואציות שונות בעבודה.

כן נבדקים גם תכונות האישיות שלך ותוקף העבודה שלך. תתקשר לראיונות שונים לפי התפקיד שהגשת בקשה עליו.

זה יכול להתבצע מקוון באמצעות שיחת וידאו או שהם עשויים לקבוע לך תור לבוא למשרדם. יתכן גם שתצטרך לעבור סדרת ראיונות פאנל.

בדיקת רקע והצעת עבודה

מקדונלד’ס מבצעת גם בדיקת רקע עבור כל המועמדים. הם עשויים ליצור קשר עם מעסיק הקודם שלך על מנת לוודא את התעסוקתך ולדבר עם רבים מההפניות האחרות מהרזומה שלך.

החברה יכולה גם לבקש שתעבור בדיקת סמים. כאשר הכל נעשה וגם כשסיפקת את הדרישות שהם צריכים, תתבקש לאולם העבודה שלהם עבור ההצעה לעבודה. באפשרותך לחתום על ההצעה לעבודה ולהתחיל את ההכשרה שלך מאוחר יותר.

הכשרה ואימון

עובדים חדשים עוברים תהליך הכרת המתקן וסיור בכל המתקנים כדי שיכולים להכיר את עצמם. הם מכירים גם את הצוות שיעבדו איתו, במיוחד בחנויות מקדונלדס.

לאחר מכן, כל העובדים החדשים יעברו אימון מרובה תחום שיכול להמשך עד מספר שבועות לפני שיוכלו לעבוד בחנות.

סיכום

מקדונלד’ס מציע הזדמנויות לאנשים שמחפשים עבודות יציבות. תקבלו יציבות בהכנסות, הזדמנויות קריירה לצמיחה ופיתוח, ותלמדו אפילו מיומנויות חדשות שתוכלו להשתמש בהן כאשר תחליטו לעבוד בתעשייה שונה.

קרא בשפה אחרת