KFC – גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה

להתקבל לעבודה תמיד קשה כאשר אינך מוכן. כל מוסד יש לו את תהליך הגיוס האישי שלו, ואם לא עשית את המחקר שלך, אינך תדע/י מהם הצעדים הבאים.

כאשר את/ה מתגייס/ת לעבודה ב-KFC, את/ה צריך/ה לעקוב אחר תהליך הגיוס שלהם כדי לקבל הזדמנות טובה יותר להתקבל. תהליך הגיוס שלהם פשוט מאוד לעקיבה ואינו כולל מספר צעדים רב.

ADVERTISEMENT

אם את/ה מעוניין/ת ללמוד עוד, הצטרף/י למדריך למטה כדי לגלות כיצד להגיש בקשה לעבודה ב-KFC.

KFC - גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה
מקור התמונה: KFC

איפה למצוא עבודות ב-KFC

כאשר אתה מתלבט בהגשת מועמדות לעבודה ב-KFC, אתה מרגיש צורך מיידי להתקשר לחנות המקומית ולבקש מהמנהל למסור לך טופס מועמדות.

KFC - גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה
מקור התמונה: Oldham Chronicle

ישנם מספר דרכים למצוא עבודות ב-KFC. בדוק אותן למטה.

ADVERTISEMENT

בקשת התקנה פנים אל פנים

הדרך הכי נפוצה והמסורתית ביותר לבצע מועמדויות למשרות ב-KFC היא דרך בקשת ההתקנה פנים-אל־פנים. זהו כאשר אתם חופשיים לצלצל לחנות ולבקש את המנהל.

תקבלו גרף שיעזור לכם להגיע לחנות ולשוחח עם המנהל לצורך הגשת מועמדות למשרה. המועמדים מגישים את קורות החיים שלהם, ממתינים לשיחה נוספת מהמנהל למעמד, ומתקבלים לעבודה.

האתר הרשמי

דרך נהדרת נוספת להגיש בקשה לתפקידים ב-KFC היא דרך האתר הרשמי שלהם. יש הרבה יתרונות להגשת בקשה באופן מקוון. 

ADVERTISEMENT

ניתן להגיש בקשה מייד לאחר בחירת משרת עבודה, ויש גם הרבה אפשרויות קריירה. הבקשה שלך מעובדת כמעט מיידית ואין צורך לחכות בתור כדי להתקבל לעבודה.

רשתות קשר

אם יש לך חבר או קרוב משפחה שעובד כבר ב־KFC, המומלץ שתבקש גם אתם לשאול אם יש משרות פנויות שבהן תוכלו להגיש מועמדות עבורן.

הרשתות של קשרי עבודה עובדות הכי טוב כאשר יש לך מישהו שעבר כבר לעבוד ב־KFC שיתן לך את הסיכוי הכי טוב להתקבל. תשתמשו בקשרים שלכם כדי לעזור לכם להשיג משרה.

אילו סוגי עבודות זמינים ב-KFC

ב-KFC קיימות מגוון רחב של עבודות שבאפשרותך להגיש בקשה להן. הפונקצית חיפוש מאפשרת לך למצוא בקלות את העבודה המתאימה ביותר באתר שלהם.

KFC - גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה
מקור התמונה: Harri

אם תגיש בקשה ישירות בחנות, עשויים להיות מוגבלים לתפקידים הזמינים בחנות עצמה. להלן כמה עבודות שתוכל להגיש בקשה להן ב-KFC.

חברי הצוות

חברי הצוות היא מונח כללי לאלה שעובדים בחנות KFC המתאימה. הם נוהגים לטפל בלקוחות על ידי קבלת הזמנות מהם, הכנתן ושירותן מידית להם.

כמה מהתפקידים בתוך החנות מתבצעים על ידי חברי הצוות, ויש סיכוי טוב שיתאפשר לך להתרומם. כמה מהתפקידים כוללים מנהלים, מנהלים סופר, ועוד רבים.

חברתי

קנטאקי פרייד צ’יקן (KFC) גם נמצאת לבעלים שלה לכל רחבי העולם, ורבים לא מודעים שהם גם מגייסים אנשים לעמדות במשרדי החברה שלהם. 

עבודות אלה עוסקות במשימות מנהליות, חשבונאות, שיווק, מחקר, משאבי אנוש וכדומה. 

העבודה במשרדי החברה מאפשרת לך לתרום למותג. עם זאת, הדרישות לעבודות במשרדי החברה שונות מזו של עבודות בחנויות.

איך לקבוע איזה משרה ב-KFC מתאימה לך

עם כל כך הרבה משרות פתוחות, יכול להיות קשה לקבוע איזה משרה מתאימה הכי טוב לכישורים שלך

KFC - גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה
מקור התמונה: Berkshire

יש כאלה שייתכן יהיו מתאימים למשרת חברת הצוות, בעוד אחרים יהיו מתאימים למשרה במשרד הקורפורטיבי

הנה כמה דברים שבאפשרותך לעשות כדי לעזור לך לקבוע את המשרה המתאימה ב-KFC.

גלישת תפקידים שונים

האתר הרשמי הוא הדרך הכי טובה לגלוש בין הסוגים השונים של תפקידים הזמינים ב-KFC. תוכל לחפש באתר כדי למצוא את התפקיד המושלם, או להשתמש בפונקציית סינון לפי קטגוריות כדי למצוא משרות מסוימות. 

ככל שנסית לגלוש שונים שאתה מוסמך בהם, תהיה לך יותר אפשרויות וכך יגדלו הסיכויים שתתקבל לעבודה.

סקירת תפקידים ואחריותות

כאשר אתם מחפשים את התפקיד המושלם, תמיד חשוב לקרוא את תיקון התפקיד כדי להבין באופן מלא את התפקיד והאחריותות התואמות שלו.

כאן גם ניתן למצוא את ההכשרות ודרישות הכישורים לתפקיד שאתם מעוניינים בו. מועמדים אף יכולים לקבל אות משוערת למה שיכולים להרוויח אם יתקבלו.

בדוק את התועלות

עוד גורם שעליך לקחת בחשבון כאשר בוחר בתפקיד הוא התועלות לעובד. KFC מציעה רשימה מקיפה של תועלות לעובד, כולל ביטוח רפואי והנחות לעובדים. 

כאשר אתה בודק את התועלות, אתה יודע כיצד החברה דואגת לך ומהו תרבות העבודה בפועל.

מיגעים למשרות ב-KFC

עכשיו שמצאת את התפקיד המושלם, הגיע הזמן ללמוד את תהליך הגיוס ב-KFC. 

KFC - גילו כיצד להגיש בקשות לעבודה
מקור התמונה: Bernews

הליך הגישת הבקשה באופן מקוון הוא אחד הטובים והנוחים ביותר. בדוק את כל התהליך למטה.

אישור מקוון

מכיוון שכבר נמצאת באתר ובחרת בתפקיד שרוצה, לחץ על לשלוח מועמדות להתחלת תהליך האישור. יובילו אותך דרך טופס אישור מקוון שבו תמלא את כל הפרטים הנחוצים. 

כוללים בתוכם את המידע האישי שלך, היסטוריית העסקים שלך, השגת ההשכלה ועוד. עליך לעבור על המידע הכולל לפני שליחת המועמדות שלך, שכן גם זה ישמש כקורות חיים דיגיטלי שלך.

ראיון והערכה

תקבלו התראה באמצעות אימייל או שיחה כמה ימים לאחר שליחת קורות החיים הדיגיטליים שלכם. ייתכן שייזמו לכם פגישה המשלבת רצף של ראיונות והערכות.

לפעמים, ניתן לבצע זאת באופן מקוון דרך שיחת וידאו או שיחה. ערכו את עצמכם וודאו שאתם מסוגלים לענות על שאלותיהם ביעילות. לאחר צעד זה, תקבלו שיחה נוספת כמה ימים לאחר מכן כדי לקבל את הצעת העבודה.

סיכום

לגשת לקבלת משרות ב-KFC בצורה נכונה היא הדרך הכי טובה להתקבל. הכנה ולמידת תהליך ההעסקה היא המפתח להצלחתך. עקוב אחר השלבים המדוברים לעיל ובהצלחה בהגשת הגמול שלך.

קרא בשפה אחרת