גלה את השלבים להורדת סרטוני TikTok בחינם

כאחד מאפליקציות המדיה החברתית הפופולריות ביותר בעולם, TikTok משמשת להתחברות עם אנשים, ללמוד דברים חדשים, לדון בעניינים חברתיים ולשמח אותנו. ישנן הרבה דברים שניתן לשתף ב-TikTok, וגם מאפשר לנו להוריד סרטונים ב-TikTok.

ניתן ליצור, לערוך ולהוריד סרטוני TikTok כל עוד המשתמש המקורי מאפשר לעוקבים שלו לעשות זאת. לאפליקציה יש כלל נמוך לגבי שימוש בתוכן של אנשים אחרים למענה הפרטי, לכן יש להיות מאוד זהירים כאשר מורידים את סרטוניהם.

ADVERTISEMENT

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד להוריד סרטונים מ-TikTok בחינם, בדקו את המדריך למטה.

גלה את השלבים להורדת סרטוני TikTok בחינם
מקור התמונה: The New York Times

סיבות להורדת סרטוני TikTok בחינם

יש הרבה סיבות למה אנשים רוצים להוריד סרטונים של TikTok בחינם. כאשר המפרסם המקורי רוצה למחוק את הסרטון שאתה אוהב, תמיד רוצה לשמור העתק לעצמך. 

גלה את השלבים להורדת סרטוני TikTok בחינם
מקור התמונה: Forbes

זה חשוב מאוד, במיוחד אם הסרטון קשור ללמידות שלך או אם ברצונך שישמש כראיון בבית משפט. גם ברצונך להוריד סרטוני TikTok כחלק מספרייתך ולהיות מסוגל לשתף אותם עם חברים במצב בלתי מקוון. 

ADVERTISEMENT

לאחר מכן תוכל להשתמש בסרטונים אלו כחלק מההצגה שלך בבית הספר או בעבודה. ה-נגישות במצב בלתי מקוון מקלה עליך לשתף אותם, מאחר ואינם דורשים חיבור אינטרנט לפעילותם.

תזכורת בנוגע להורדת וידאוים מ-TikTok

למרות שיש לך אפשרות להוריד וידאוים מ-TikTok בחינם, עלייך לבקש רשות מבעל הוידאו.

הורדת ושימוש בוידאוים שלהם נחשב לגניבה, במיוחד אם אתה משתמש בתוכן שלהם להרוויח כסף.

ADVERTISEMENT

הם יכולים לשלוח דיווח ל-TikTok להשבת חשבונך. לכן תמיד הכי נכון לבקש רשות מהמפרסם המקורי לפני שאתה מוריד דברים מהפלטפורמה.

איך להוריד וידאוים מTikTok בחינם על אנדרואיד

קיימת הבדל עיקרי בין להוריד וידאוי TikTok בחינם על אנדרואיד וiOS.

גלה את השלבים להורדת סרטוני TikTok בחינם
מקור התמונה: WIRED

כדי להוריד וידאוים לטלפון הנייד שלך מציג האפליקציה של TikTok ומוצא את הוידאו שברצונך להוריד. תצטרך לראות סמל שיתוף בצד ימין של המסך.

זה יפתח רשימת אפשרויות, כולל שיתוף הוידאו בפלטפורמות רשת חברתיות אחרות. יש לחפש את אפשרות השמירה של הוידאו ולגעת בה כדי להוריד את הוידאו בחינם.

שימו לב כי אפשרות זו זמינה רק אם המשתמש מאפשר למשתמשים אחרים להוריד את הוידאו שלהם.

איך להוריד וידאוי TikTok בחינם על iOS

הורדת וידאוים בחינם על מכשירי iOS משלבת צעדים נוספים. התחילו על ידי פתיחת אפליקציית TikTok וחיפוש הוידאו שתרצו להוריד.

פעם שמצאתם את הוידאו, הקליקו על הלחצן ‘שתף’, גללו באפשרויות ובחרו ‘שמור וידאו’. הוידאו יתחיל להורדה וכל שעליכם לעשות הוא לחכות עד שסרגל התקדמות יגיע לסיומו.

תוכלו לאחר מכן לבדוק באפליקציית התמונות שלכם כדי לראות אם הוידאו הורד באופן מלא.

אפליקציות שיעזרו לך להוריד וידאוים מ-TikTok בחינם

ישנן הרבה אפליקציות שמאפשרות לך להוריד וידאוים מ-TikTok בחינם על הטלפון שלך ועל המחשב שלך. 

גלה את השלבים להורדת סרטוני TikTok בחינם
מקור התמונה: BBC

אם המשתמש ביטל את פונקציית שמירת הוידאו בפרופיל שלו, אין באפשרותך להוריד את הוידאו. אלא אם יש לך מקלט מסך, תוכל להשתמש באפליקציות אלו כדי להוריד את הוידאו עבור עצמך. 

שימו לב כי עליכם בכל זאת לבקש אישור מבעלי הוידאוים והחשבונות לפני שאתם מורידים כל דבר.

VideoProc Converter AI

VideoProc Converter AI הוא אחד מ-האפליקציות הטובות להורדת וידאו TikTok בחינם. הוא בטוח ויעיל גם להורדת וידאו באפליקציות רבות ברשתות החברתיות האחרות. 

החלק הכי טוב בשימוש באפליקציה הוא שהיא מאפשרת לך להוריד וידאו ללא סימון מים. עם מספר אפשרויות, תוכל להוריד את הוידאו בקלות, והיא מספקת לך מיידית תוצאות באיכות גבוהה. 

האפליקציה מציעה גם כלים לעריכה המסייעים להסרת סימון מים, מאפשרת לך לסובב את הוידאו ועוד הרבה יותר.

SaveTT

SaveTT הוא עוד מוריד וידאו של TikTok שמאפשר לך להוריד בקלות וידאו של TikTok ל-MP3 ו-MP4. 

הוא מציע הורדות מהירות ופשוטות בלי הגבלות הורדה. ניתן גם להוריד וידאו בלי סימני מים, ואף מאפשר לשתף את הוידאו שהורדת עם חברים במצב לא מקוון.

סנפטיק

אם אתם מחפשים דרך מהירה ופשוטה להורדת וידאוים של TikTok בלי להתעסק עם הרבה תפריטים ואפשרויות, סנפטיק היא האפשרות הטובה ביותר. 

באפשרותכם להוריד וידאוים על כל מכשיר, והוא לא מותיר סימן מים כדי לשפר את איכות הוידאו. זה חינם לשימוש ואתם מקבלים את התוצאות תוך מספר שניות לאחר שאתם מורידים את הוידאו. 

כל הוידאוים נשמרים ישירות על המכשיר שלכם, כך שאין צורך לדאוג שהם נשמרים במקום אחר.

טיקמייט

טיקמייט הוא כלי חזק שמאפשר לך להוריד ולנהל וידאו באיכות HD. אם אתה מחפש את ההורדת וידאו הטובה ביותר של TikTok, זו הטובה ביותר בשוק.

האפליקציה מציעה גם יצירת קופסא עבודות שבה תוכל לנהל את כל הסרטונים שהורדת ולערוך אותם ישירות לאחר הורדה. ניתן גם לצפות בסרטונים שהורדו דרך נגן המובנה באפליקציה.

הורדת סרטוני TikTok בחינם היא פשוטה מאוד. עם טיקמייט, אתה יכול לעשות זאת בכמה צעדים בלבד.

הסיכום

עם מיליוני אנשים השתמשים בטיקטוק למציאת סרטונים מרתקים וחינוכיים בצורה גבוהה, רבים מחפשים גם דרכים לשמור ולהוריד את הסרטונים הללו מסיבות שונות. לכן חשוב שתלמד גם איך להוריד סרטוני טיקטוק בחינם. כל מה שעליך לעשות הוא לעקוב אחר השלבים למעלה ולהוריד את הסרטונים בלי לטפל בעניינים הרבים.

קרא בשפה אחרת