یاد بگیرید چگونه به طور آنلاین و رایگان فیلم تماشا کنید.

فیلم‌ها همیشه بهترین وسیله‌ی سرگرمی هستند. آن‌ها ما را در داستان مشغول و مشوق نگه می‌دارند و با انواع ژانرهای فیلم برای انتخاب، همیشه چیزی برای تماشا وجود دارد. اگرچه این کمک می‌کند که ما سرگرم بمانیم، اما گاهی وقت‌ها زمان کافی برای تماشای آن نداریم، به ویژه در سینما.

این است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند آنلاین، به صورت رایگان، فیلم تماشا کنند. باید مراقب باشید که فیلم‌ها را رایگان تماشا کنید زیرا تنها باید آن‌ها را در وب‌گاه‌های قانونی تماشا کنید.

ADVERTISEMENT

اگر نمی‌دانید کجا و چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای زیر را بررسی کنید تا یاد بگیرید که چگونه به صورت آنلاین و رایگان فیلم تماشا کنید.

منبع تصویر: MarketWatch

یادآوری‌های مهم هنگام انتخاب تماشای فیلم‌ها آنلاین و رایگان

هنگام تمایل به تماشای فیلم‌ها آنلاین و رایگان، باید موارد خاصی را به یاد داشته باشید. 

منبع تصویر: TechGeek365

می‌توانید از انواع وب‌سایت‌ها از جمله پلتفرم‌های استریمینگ انتخاب کنید، اما در انتخاب آن‌ها بسیار دقت کنید. 

ADVERTISEMENT

اینجا چند یادآوری مهم قبل از رفتن به وب‌سایت برای تماشای رایگان فیلم‌ها هستند.

استفاده از وب‌سایت‌های معتبر

یکی از مهمترین عواملی که باید در نظر گرفته شود، معتبر بودن وب‌سایتی است که می‌خواهید از آن برای تماشای فیلم‌ها آنلاین به صورت رایگان استفاده کنید. شما نباید از هیچ وسیله غیرقانونی برای تماشای فیلم‌ها استفاده کنید، بنابراین همیشه وب‌سایت‌های معتبر را انتخاب کنید.

بعضی از آن‌ها ممکن است از شما هزینه اشتراک بابت خدمات بگیرند در حالی که بعضی دیگر به شما اجازه می‌دهند فیلم‌ها را به صورت رایگان تماشا کنید اما با محدودیت‌هایی. انتخاب که کدامیک به نیازهای شما بیشتر می‌خورد، با شماست.

ADVERTISEMENT

ویژگی‌های امنیتی

وقتی یک وب‌سایت پخش فیلم را انتخاب می‌کنید، باید به امنیت اطلاعات خود هم توجه داشته باشید.

هر وب‌سایتی که اطلاعات شما را دریافت می‌کند باید امکانات امنیتی ارائه کند تا این اطلاعات از دسترس دیگران محافظت شوند. هرگز اطلاعات خود را فاش نکنید، به ویژه در وب‌سایت‌های مشکوک که فیلم‌های رایگان ارائه می‌دهند.

اگر وب‌سایت دارای زیادی تبلیغات پاپ‌آپ باشد، بهتر است هر گونه اطلاعاتی ارائه ندهید و حتی از استفاده از وب‌سایت برای تماشای فیلم‌ها خودداری نمایید.

بررسی محتوا

قبل از تماشای هر فیلم، شما باید همچنین توجه کنید که فیلم‌هایی که برای تماشا موجود هستند را چک کنید. بسیاری از وب‌سایت‌ها که امکان دارد فیلم‌ها را به صورت آنلاین و رایگان تماشا کنید، اغلب آخرین فیلم‌ها را ندارند.

پلتفرم‌های استریمینگ مانند Disney+ و Max اغلب چند ماه پس از اکران فیلم‌های بلوکباستر جدید را ارائه می‌دهند.

اگر متوجه شدید که فیلم‌های جدید موجود هستند و کیفیت آن‌ها بد است، بهتر است که به وب‌سایت‌های دیگری مراجعه کنید.

بهترین وب‌سایت‌ها برای تماشای فیلم آنلاین و رایگان

شما نیازی به جستجو در مکان دیگر برای تماشای فیلم‌های آنلاین و رایگان ندارید. اینترنت برای ما یکی از بهترین روش‌ها برای تماشای آن‌ها فراهم کرده و ما را سرگرم می‌کند.

منبع تصویر: Vents Magazine

در زیر بهترین وب‌سایت‌ها برای تماشای فیلم آنلاین و رایگان را بررسی کنید.

توبی

توبی یک وب‌سایت پخش زنده است که می‌توانید هزاران فیلم و سریال را تماشا کنید. می‌توانید آن‌ها را آنلاین یا از طریق دستگاه‌های مختلفی مانند دستگاه‌های Roku و تلویزیون‌های هوشمند خود تماشا کنید.

توبی دارای یک کتابخانه‌ای پر از انواع مختلف محتوا است که می‌توانید حدس بزنید و حتی دارای تنوع وسیعی از ژانرها در فیلم‌ها است. زیرنویس برای اکثر فیلم‌ها موجود است و همچنین بخشی ویژه برای کودکان نیز وجود دارد.

اگر می‌خواهید یک فیلم آرام‌بخش را در انتهای روز لذت ببرید، توبی بهترین وب‌سایت برای این کار است.

YouTube

شاید ندانید اما یوتیوب هم یک کتابخانه از فیلم‌ها برای تماشا دارد. بسیاری از فیلم‌های موجود در این پلتفرم را می‌توانید خرید یا اجاره کنید، اما همچنین می‌توانید بسیاری از فیلم‌ها را به صورت رایگان تماشا کنید.

امیدوار نباشید که بتوانید آخرین فیلم‌های معروف را رایگان در این پلتفرم تماشا کنید، اما اگر طرفدار فیلم‌های کلاسیک یا مستقل هستید، یوتیوب برخی از بهترین‌ها را دارد.

علاوه بر این، همیشه می‌توانید انتخاب کنید که موسیقی گوش دهید یا ویدیوهای دیگری را که در این پلتفرم موجود است ببینید.

Filmzie

Filmzie یک پلتفرم پخش آنلاین دیگر است که به شما اجازه می‌دهد فیلم‌ها را آنلاین و رایگان تماشا کنید. شما نیازی به ایجاد حساب کاربری برای تماشای فیلم‌ها ندارید. 

این دارای کتابخانه‌ای عمیق از فیلم‌ها می‌باشد که شامل همه‌چیز از کلاسیک‌ها تا فیلم‌های بلوک‌باستر اصلی می‌شود و حتی شامل بسیاری از سریال‌های تلویزیونی است که برای تماشا از محتوای جایگزین در اختیار شما قرار می‌دهد. 

کاربران می‌توانند فیلم‌های مورد علاقه خود را به لیست تماشای بعدی ذخیره کنند اگر بخواهند فیلم‌های مورد علاقه‌شان را برای تماشای بعدی نشانه‌گذاری کنند. اگر سعی در کاوش برای فیلم‌های جدید دارید، می‌توانید همچنین از تگ‌خطاهای فیلم روی وب‌سایت تماشا کنید.

کانال Roku

ممکن است روکو را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان تلویزیون های هوشمند بشناسید، اما آن‌ها همچنین امکان تماشای فیلم‌ها و محتوای رسانه‌ای دیگر را برای شما فراهم می‌کنند. با دستگاه‌هایشان، شما می‌توانید محتوای مختلفی از قبیل فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، مستندات و بسیاری موارد دیگر را رایگان تماشا کنید.

در طول این مسیر ممکن است با تبلیغاتی روبرو شوید زیرا پلتفرم رایگان است. این وب‌سایت فیلم‌های با کیفیت بالا و فیلم‌های جدید را ارائه می‌دهد و برای دسترسی به این محتوا به حساب کاربری نیاز ندارید.

بهترین بخش کانال Roku این است که می‌توانید فیلم‌ها را روی هر دستگاهی مانند کامپیوتر، تلفن همراه یا تلویزیون تماشا کنید.

هولو

هولو یکی از پربازدیدترین وب‌سایت‌های استریمینگ در جهان است. این وب‌سایت آخرین فیلم‌ها و سریال‌های با کیفیت و رزولوشن بالا را ارائه می‌دهد.

همچنین محتوای گسترده‌ای از فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندات، برنامه‌های تلویزیونی کودکان و موارد دیگر برای انتخاب وجود دارد.

اگرچه می‌توانید از اشتراک ماهیانه استفاده کنید تا ویژگی‌های بیشتری را در وب‌سایت باز کنید، اما هنوز می‌توانید فیلم‌ها را آنلاین و رایگان تماشا کنید وقتی از دوره آزمایشی رایگان آنها استفاده می‌کنید تا ببینید آیا هولو برای شما وب‌سایت مناسبی است یا خیر.

نتیجه

تماشای فیلم‌ها آنلاین و رایگان مزایای زیادی دارد مانند کمتر زمان ببردن و قابلیت پرداختن به صورت مالی. به همین دلیل بسیاری از مردم اکنون تمایل دارند به دنبال بهترین وب‌سایت‌ها برای تماشای فیلم‌ها آنلاین و رایگان باشند. فراموش نکنید توصیه‌های بالا را بررسی کنید و ببینید کدام یک از آنها ویژگی‌های بهتری را برای شما دارند.

در زبان دیگری بخوانید