q والمارت - یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید - Android Shift

والمارت – یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید

والمارت یک شرکت خرده فروشی است که برای افرادی که به دنبال آن هستند، فرصت‌های شغلی جذاب زیادی ارائه می‌دهد. دلایل زیادی وجود دارد که تقریبا همه می‌خواهند وارد این شرکت شوند. این فرصت‌ها از نرخ‌های رقابتی تا توسعه و پیشرفت حرفه‌ای متنوع هستند.

همچنین برای کار کردن در والمارت فواید زیادای وجود دارد که باور نمی‌کنید که ارائه می‌دهند. اگر به دنبال یک شغل پایدار هستید که انواع فوایدی که به دنبال آن هستید را ارائه می‌دهد، والمارت بهترین پاسخ است.

ADVERTISEMENT

ببینید چگونه می‌توانید سفر خود را شروع کرده و یاد بگیرید که چگونه برای کار در والمارت درخواست دهید.

والمارت - یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید
منبع تصویر: کوارتز

چگونه است که در والمارت کار کردن است؟

اولین سوالی که در صورت تمایل به اخذ شغل در والمارت دارید این است که کار کردن در آن چگونه است؟

والمارت - یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید
منبع تصویر: شرکت والمارت

والمارت یک شرکت خرده‌فروشی است که شما به طور لازمی با مشتریان تعامل دارید. اگر شما یک افرادی بخشی نیستید، ممکن است خود را در وضعیت دشواری مشاهده کنید یا نیاز داشته باشید در بخش‌هایی از شرکت درخواست شغل دهید که با مشتریان تعامل نداشته باشند.

ADVERTISEMENT

بسیاری از کارمندان پیشین گفته‌اند که فروشگاه بسیاری از مزایا را ارائه می‌دهد و نقدها تکرار کرده‌اند که درآمد پایدار، ساعات کاری مناسب و یادگیری مهارت‌های زیادی که قابل انتقال به صنایع دیگر است را ارائه می‌دهند.

چرا ورود به والمارت مفید است؟

ممکن است این شغل جذاب‌ترین شغل دنیا نباشد، اما اگر می‌خواهید درآمد پایدار و شغلی رضایت‌بخش داشته باشید، والمارت کلید موفقیت شماست. 

خواهید دید که مدیران بیشتر با شما همکاری می‌کنند تا مهارت‌های شما را توسعه دهند و حتی برای شروع کار با آن‌ها نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید. همچنین فرصت‌های شغلی زیادی برای رشد وجود دارد و داشتن یک شغل پایدار در این اقتصاد به شما زیادی معنی خواهد داشت. 

ADVERTISEMENT

علاوه بر این، شما همچنین به مزایای کارمندی مانند بیمه پزشکی، برنامه‌های بازنشستگی، برنامه‌های پیشرفت شغلی و بسیاری موارد دیگر دسترسی پیدا می‌کنید.

آماده‌سازی برای اعمال به وظیفه‌های شغلی در والمارت

درخواست برای کار در والمارت نیاز به زیادی آماده‌سازی دارد، به ویژه اگر این اولین بار باشد که برای هر نوع شغلی درخواست می‌دهید. 

والمارت - یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید
منبع تصویر: PYMNTS

آماده‌سازی به شما کمک می‌کند مشکلات را پیش‌بینی کرده و آن‌ها را فوراً حل کنید، این کار به شما امکان می‌دهد تا کل فرایند استخدام را در هیچ وقت به پایان برسانید. 

نگاهی به آن چه باید برای آماده‌سازی برای درخواست خود انجام دهید، بینید.

بررسی و درک نقش خود

بهترین قسمت درخواست کار در والمارت این است که می‌توانید نقش‌های مختلفی که در وب‌سایت رسمی آن‌ها ارائه شده را کاوش کرده و درک کنید.

شما می‌توانید تمامی فرصت‌های شغلی را پیدا کنید و هر کدام را بررسی کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک بهترین مورد برای شما می باشد. متقاضیان باید نقش و مسئولیت‌ها را قبل از آغاز درخواست‌شان درک کنند.

در کنار این برای درک آنچه که اعتقادات آن‌ها هستند، بهتر است که پژوهش کنید و تاریخچه، فرهنگ کاری و ماموریت شرکت را نیز بررسی کنید.

رزومه خود را آماده کنید

رزومه شما نقش بسیار حیاتی در برنامه‌ی شما ایفا می‌کند. باید تمام اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس شما را شامل شود. همه چیز باید صحیح و دقیق باشد، شامل مهارت‌هایی است که می‌توانید ارائه دهید. مطمئن شوید که مهارت‌ها را برجسته کرده و همچنین مربوط به پستی باشد که برای آن درخواست داده‌اید.

پوشیدن برای جلب توجه

بسیاری از افراد اغلب قدرت تاثیر گذاری پوشش مناسب را بر روی کارفرما نادیده می‌گیرند. 

اگرچه شما نیازی به پوشیدن یک لباس رسمی برای جلب توجه او ندارید، ولی پوشش مناسب هنگام مصاحبه بر تاثیر طولانی مدتی بر روی کارفرما خواهد داشت. 

این تنها می‌تواند به شما در فرایند استخدام کمک کند تا شانس شغل گرفتن شما را بهبود دهد.

چگونه برای شغل‌ها در والمارت درخواست دهیم

درخواست برای شغل‌ها در والمارت از طریق وب‌سایت رسمی شروع می‌شود. در این وب‌سایت اطلاعات فراوانی برای شما قابل دسترسی است که ممکن است کمی گیج‌کننده باشد. 

والمارت - یاد بگیرید چگونه برای شغل‌ها درخواست دهید
منبع تصویر: RetailWire

اینجا مراحل ساده برای اعمال برای شغل‌ها در والمارت آورده شده است.

ایجاد حساب کاربری

یک حساب کاربری ایجاد کنید یا اگر قبلا یک حساب دارید، وارد حساب کاربری خود شوید. حساب شما همچنین به عنوان پروفایل شما هنگام اعمالتان خدمت خواهد کرد.

پروفایل شما باید تمام جزئیات لازم برای برنامه‌ی درخواستی شما را داشته باشد زیرا هنگام اعمال برای یک شغل هم بررسی خواهند کرد.

هنگامی که وارد حساب شوید، به صفحه اصلی فرصت‌های شغلی بروید و شغلی که می‌خواهید درخواست کنید را انتخاب کنید.

درخواست آنلاین

برای ارسال درخواست خود، بر روی دکمه درخواست کلیک کنید و فرم درخواست آنلاین را با اطلاعات خود پر کنید. شما همچنین باید چندین مدرک از قبیل رزومه، نامه ارسالی و سند های دیگر را بارگذاری کنید.

خود را یادآوری کنید که اطلاعات را بررسی کنید تا اشتباهات املایی را برطرف نمایید و اطمینان حاصل کنید که مدارک به درستی بارگذاری شده اند پیش از ارسال.

بعد از ارسال، درخواست شما بررسی خواهد شد و شما بیاید یک چند روز منتظر بمانید تا دوباره اطلاعیه از آنها دریافت نمایید.

مصاحبه و ارزیابی

پس از گذشت چند روز، باید یک ایمیل یا تماسی دریافت کنید اگر علاقه‌مند به استخدام شما هستند. برنامه‌ریزی می‌شوید که به دفتر آن‌ها برای مصاحبه و یک سری ارزیابی جهت آزمون مهارت‌هایتان بروید. 

برای مصاحبه خود آماده شوید و مناسب برای رویداد پوشیده شوید. اطمینان حاصل کنید که پیش از زمان مقرر برای آماده شدن برای مصاحبه به‌طور صحیح به محل برسید. 

هر دو مرحله مصاحبه و ارزیابی ممکن است کمی زمان ببرد یا حتی ممکن است تمام روز را اشغال کند.

بررسی پیشینه و پیشنهاد شغل

بعد از مصاحبه و ارزیابی، آن‌ها تمام برنامه‌های شما را مورد بررسی قرار خواهند داد.

در این مرحله از فرایند استخدام، بررسی پیشینه صورت خواهد گرفت و آن‌ها با کارفرمای پیشین شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات بیشتری دریافت کنند.

به اطمینان حاصل کنید که همچنین کارفرمای پیشین خود را در جریان قرار دهید تا تعجب نکنند. پس از انجام بررسی پیشینه، یک ایمیل دیگر دریافت خواهید کرد که شامل پیشنهاد شغل خواهد بود.

نتیجه

درخواست کار در والمارت به دلایل بسیاری توجیه می‌شود. این شرکت شبکه گسترده ای از فروشگاه ها و دفاتر در سراسر دنیا دارد که شغل‌های مختلف از سطح ورودی تا موقعیت‌های شرکتی ارائه می‌دهند. برای کسانی که به فکر شغلی در والمارت هستند، این فرصتی است که ثابت کنند مناسب هستند و امروز درخواست دهند!

در زبان دیگری بخوانید