McDonald’s – چگونه برای استخدام در مک‌دونالدز درخواست دهیم

مک‌دونالدز نه فقط به هدف ارائه یک وعده غذایی خوشمزه است، بلکه یک منبع درآمد پایدار نیز می‌تواند باشد. شما می‌توانید در یک فروشگاه مک‌دونالدز کار کنید و فرصت جذابی برای درآمد و رشد حرفه‌ای پیدا کنید. حتی ممکن است پله ای نیز برای یک حرفه واعدتر در آینده باشد.

هنگامی که به مک‌دونالدز فکر می‌کنید، ذهن شما به سریع به همبرگر و سیب زمینی می‌رود، اما ممکن است آن حرفه فوق‌العاده باشد که شما آرزوی آن را داشته‌اید. تمام این امور با ارسال برنامه آنلاین خود شروع می‌شود.

ADVERTISEMENT

اگر می‌خواهید سفر و حرفه‌ی خود را در مک‌دونالدز آغاز کنید، راهنمای زیر را بررسی کنید تا چگونه برای کار در مک‌دونالدز درخواست دهید.

McDonald's - چگونه برای استخدام در مک‌دونالدز درخواست دهیم
منبع تصویر: شرکت مک‌دونالدز

چرا باید برای شغل‌ها در مک‌دونالدز درخواست دهید

مک‌دونالدز به محضورانی کار ثابت ارائه می‌دهد؛ اما علاوه بر این، دلایل بسیاری وجود دارد که مردم بخواهند در زنجیره فست فود مک‌دونالدز درخواست دهند. 

McDonald's - چگونه برای استخدام در مک‌دونالدز درخواست دهیم
منبع تصویر: Business Insider

شما به مجموعه‌ای از مزایا و فواید دسترسی پیدا خواهید کرد که در هیچ‌جای دیگری در دسترس نیست.

ADVERTISEMENT

آموزش مناسب

بسیاری از رستوران‌ها اغلب کارمندان جدید را استخدام می‌کنند و انتظار دارند که از قبل تمام موارد را یاد گرفته باشند. به همین دلیل مک‌دونالدز به عنوان یک شرکت پذیرای کارمندان جدید برتری دارد زیرا آموزش‌های مناسب و کاملی را برای کارمندان جدید ارائه می‌دهد.

به این ترتیب، آن‌ها می‌فهمند چه کاری باید انجام دهند و چرا باید آن را انجام دهند. تعدادی برنامه‌ی آموزشی وجود دارد که شما باید پیش از اجازه‌ی کار در فروشگاه، از آن‌ها عبور کنید.

مزایای بهداشتی

یک دلیل بزرگ دیگر برای درخواست کار در مک‌دونالدز، مزایای بهداشتی آنهاست. کارمندان واجد شرایط، پوشش بیمه پزشکی، بیمه دندان و بینایی برای معاینات را دریافت می‌کنند. 

ADVERTISEMENT

تعداد کمی از شرکت‌ها وجود دارند که چنین هزینه‌هایی را برای هر کارمندی که دارند، پوشش دهند.

برنامه زمانی انعطاف پذیر و تعادل مناسب بین زندگی شخصی و شغلی

کار کردن در مک‌دونالدز ممکن است کمی پرهیجان و پر شلوغ باشد. روزهای طولانی و خسته‌کننده ای وجود خواهد داشت که شما باید ۱۲ ساعت کار کنید، اما شرکت همچنین ارزش تعادل مناسب بین زندگی شغلی و خصوصی را ارج می‌نهد.

کارکنان می‌توانند از یک برنامه زمانی انعطاف پذیر استفاده کنند تا به زندگی شخصی خود خارج از محیط کار بپردازند. هرچند ممکن است موارد اضافی وقت وجود داشته باشد، اما شما نیز به عنوان پاداش برای کار سختی که انجام داده اید، به طور منصفانه معامله خواهید شد.

تخفیف کارمندان

تمام کارمندان مک دونالد همچنین به تخفیف های کارمندی حتی زمانی که خارج از شیفت هستند نیز دسترسی دارند.

این به این معنی است که آن‌ها هر بار که تصمیم به ناهار یا شام در یکی از رستوران‌های مک دونالد در نزدیکی خود می‌گیرند، می‌توانند پول صرفه جویی کنند. این تخفیف ویژه‌ای برای همه کارمندان است که به کار خود وفادار هستند.

درخواست کار کردن در مک‌دونالدز

قبل از اقدام به درخواست شغل در مک‌دونالدز، چندین الزام وجود دارد که باید آن‌ها را برآورده کنید. باید قانونی برای اقدام به کار تمام وقت باشید. 

McDonald's - چگونه برای استخدام در مک‌دونالدز درخواست دهیم
منبع تصویر: Los Angeles Times

در فروشگاه‌های دیگر، افراد ۱۴ ساله به بالا می‌توانند برای شغل پاره‌وقت درخواست دهند. باید مجوز و تاییدیه والدین خود را ارائه دهید و از هر گونه مشکلی جلوگیری کنید. 

متقاضیان باید دیپلم دبیرستانی داشته باشند، در حالی که برخی سایر موقعیت‌ها نیازمند مدارک بیشتری مانند مدرک دانشگاهی و گواهی‌های دیگر هستند. 

موقعیت‌های خاصی نیازمند است تا تجربه قبلی مانند مدیران و ناظران داشته باشید. تمامی ویژگی‌ها روی وب‌سایت رسمی فرصت‌های شغلی قابل مشاهده است.

کجا می‌توانید برای کار در مک‌دونالدز درخواست دهید

شما می‌توانید برای کار در هر فروشگاه مک‌دونالدز درخواست دهید، اما آیا می‌دانید که روش‌های بسیاری دیگر نیز برای ارسال درخواست بدون نیاز به رفتن به فروشگاه نزدیک وجود دارد؟ یکی از بهترین روش‌ها برای درخواست کار در مک‌دونالدز، ارسال آنلاین درخواست می‌باشد. 

روند ارسال آنلاین بسیار ساده و کارآمد است. شما می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره ارسال آنلاین در زیر بیابید. 

علاوه بر ارسال آنلاین، شما می‌توانید نیز دیگر وب‌سایت‌های شخص‌ثالث مانند ایندید را بررسی کنید که به ارسال درخواست‌های شغلی کمک می‌کنند. همچنین وقتی که می‌خواهید به سرعت استخدام شوید، می‌توانید در جشنواره‌ها و رویدادها شرکت کنید.

تکمیل درخواست آنلاین خود در رستوران مک‌دونالدز

اگر علاقه‌مند به اعمال برنامه آنلاین هستید، برخی مراحل خاص وجود دارد که بیاید طبق آنها درخواست آنلاین خود را ارسال کنید.

McDonald's - چگونه برای استخدام در مک‌دونالدز درخواست دهیم
منبع تصویر: Daily Meal

توجه کنید که این همه آنلاین انجام می‌شود به جز زمانی که شما را برای مصاحبه تماس می‌گیرند.

ممکن است از شما بخواهند برای مصاحبه به دفتر خود بیایید یا مصاحبه را تلفنی یا از طریق یک تماس ویدیویی آنلاین انجام دهند.

ارسال درخواست آنلاین شما

به وبسایت رسمی مراجعه کنید و روی بخش شغل ها کلیک کنید. مشاغل را جستجو کرده و موقعیت شغلی که می‌خواهید برای آن درخواست دهید را انتخاب کنید و بر روی گزینه ‘درخواست’ کلیک کنید.

اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید و فرم درخواست آنلاین را با جزئیات بیشتری پر کنید.

تجربه کاری قبلی خود را فهرست کنید و مطمئن شوید که هر دو اطلاعات تماس خود و فعالیت‌هایتان را ارائه داده‌اید. قبل از ارسال، همه چیز را مرور کنید.

ارزیابی شخصیت و مصاحبه

بعد از ارسال درخواست خود، دعوت می‌شوید که در اقدامات مختلفی شرکت کنید. یکی از آن‌ها ارزیابی شخصیت است که در آن، چگونگی واکنش‌های شما در مواقع مختلف کاری بررسی می‌شود.

این بررسی علاوه بر ویژگی‌های شخصیتی شما، اخلاق کاری شما را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین بسته به نقشی که برای آن درخواست داده‌اید، به یک دوره مصاحبات دعوت می‌شوید.

این مصاحبات ممکن است از طریق تماس ویدیویی آنلاین با شما انجام شود یا زمان ملاقات شما در دفتر آن‌ها تعیین شود. شاید حتی بخواهید در یک دوره مصاحبات گروهی شرکت کنید.

بررسی پیشینه و پیشنهاد شغل

مک‌دونالدز نیز یک بررسی پیشینه برای تمام متقاضیان انجام می‌دهد. آن‌ها ممکن است با کارفرمای پیشین شما تماس بگیرند تا استخدام شما را تأیید کنند و همچنین با بسیاری از مراجع از رزومه شما صحبت کنند.

شرکت همچنین ممکن است درخواست کند که شما آزمایش مواد مخدر دهید. بعد از انجام تمام کارها و ارائه نیازمندی‌های لازم، دعوت‌تان به دفتر آن‌ها برای پیشنهاد شغل خواهد شد. می‌توانید پیشنهاد شغل را امضا کرده و بعداً آموزش خود را شروع کنید.

آموزش و آموزش کارکنان جدید

کارکنان جدید ابتدا به آموزش و دوره‌ی آشنایی با تمامی امکانات مکان معرفی می‌شوند تا با محیط آشنا شوند. آن‌ها همچنین با تیمی که با آن‌ها همکاری خواهند کرد، به ویژه در فروشگاه‌های مک‌دونالدز، آشنا می‌شوند.

بعد از آن، تمامی افراد جدید استخدام شده باید به آموزش جامعی زیر بپردازند که ممکن است تا چند هفته طول بکشد تا اجازه‌ی کار در فروشگاه را بگیرند.

خلاصه

مک‌دونالدز فرصت‌هایی برای افرادی که به دنبال شغل‌های پایدار هستند ارائه می‌دهد. شما پایداری درآمد را بدست می‌آورید، فرصت‌های شغلی برای رشد و توسعه، و حتی مهارت‌های جدیدی یاد می‌گیرید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید هنگامی که تصمیم به کار در صنعت دیگری بگیرید.

در زبان دیگری بخوانید