KFC – چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی

درخواست کار همیشه دشوار است اگر آماده نباشید. هر موسسه فرایند استخدام خود را دارد و اگر تحقیقات خود را انجام ندادید، نخواهید دانست که گام‌های بعدی چیست.

هنگام درخواست کار در KFC، باید فرایند استخدام آن‌ها را دنبال کنید تا فرصت بهتری برای استخدام شدن داشته باشید. فرایند استخدام آن‌ها بسیار ساده است و نیازی به تعداد زیادی گام ندارد.

ADVERTISEMENT

اگر علاقه‌مند هستید بیشتر بدانید، راهنمای زیر را بررسی کنید تا چگونه برای کار در KFC درخواست دهید.

KFC - چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی
منبع تصویر: KFC

کجا می‌توانید شغل‌ها در KFC پیدا کنید

وقتی در نظر داشته باشید برای شغل در کافه کی اف سی (KFC) درخواست دهید، بلافاصله می‌خواهید به فروشگاه محلی تلفن بزنید و از مدیر فروشگاه فرم درخواست کار را بپرسید.

KFC - چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی
منبع تصویر: اولدهام چرونیکل (Oldham Chronicle)

روش‌های مختلفی برای پیدا کردن شغل‌ها در KFC وجود دارد. آن‌ها را در زیر بررسی کنید.

ADVERTISEMENT

درخواست حضوری در شرکت

رایج‌ترین و سنتی‌ترین راه برای اعمال به کار در کافه کی اف سی، ارسال درخواست حضوری است. این زمانی است که شما به فروشگاه تلفن می‌زنید و از مدیر درخواست می‌کنید.

شما یک برنامه زمانی برای رفتن به فروشگاه دریافت می‌کنید و با مدیر صحبت کرده و برای کاردرخواست می‌دهید. متقاضیان رزومه‌های خود را ارسال می‌کنند، منتظر تماس دیگری از مدیر برای مصاحبه می‌مانند و استخدام می‌شوند.

سایت رسمی

یکی از بهترین روش‌ها برای اعمال برای کار در KFC از طریق سایت رسمی آنها است. وقتی به صورت آنلاین اعمال می کنید، بسیاری از مزایا دارید.

ADVERTISEMENT

شما می‌توانید فوراً بعد از انتخاب یک شغل خالی اعمال کنید و همچنین گزینه‌های شغلی بسیار زیادی وجود دارد. اعمال شما تقریباً فورا پردازش می‌شود و نیازی نیست که صف منتظران استخدام تشکیل دهید.

رابطه‌های تعاملی (Networking)

اگر یک دوست یا خانواده‌ای که از پیش در KFC کار می‌کند، دارید، بهتر است از او بپرسید که آیا شغلی خالی وجود دارد که شما هم می‌توانید برای آن درخواست دهید.

بازشناسی بیشتر کارساز است زمانی که شما یک نفر از پیش در KFC کار می‌کند داشته باشید تا شانس بهتری برای استخدام شدن داشته باشید. از ارتباطات خود استفاده کنید تا به شما کمک کنند تا شغلی بدست آورید.

استخدام چه نوع شغل‌هایی در KFC موجود است

KFC تعداد زیادی شغل مختلف را که می‌توانید برای آن‌ها درخواست دهید، ارائه می‌دهد. تابع جستجو به شما امکان می‌دهد با سهولت شغل مناسبتر را در وب‌سایت آن‌ها پیدا کنید. 

KFC - چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی
منبع تصویر: Harri

اگر به‌طور مستقیم در فروشگاه درخواست دهید، ممکن است به تعداد شغل‌های موجود در داخل فروشگاه محدود شوید. در اینجا چند شغلی که می‌توانید برای آن‌ها در هر KFC درخواست کنید آمده است.

اعضای تیم

اعضای تیم یک عبارت کلی برای کسانی است که در یک فروشگاه مناسب کی اف سی کار می‌کنند. آنها معمولاً با مشتریان برخورد می‌کنند، سفارشات آنها را می‌گیرند، آنها را آماده می‌کنند و به سرعت آنها را سرویس می‌دهند.

بسیاری از نقش‌ها درون فروشگاه از اعضای تیم نشأت می‌گیرند، و احتمال خوبی وجود دارد که به پست‌های مقام کلیدی ارتقا یابید. برخی از نقش‌ها شامل ناظرین، مدیران و بسیاری دیگر هستند.

شرکتی

کی اف سی همچنین دفاتر شرکتی در سراسر جهان دارد، و بسیاری از مردم نمی‌دانند که آن‌ها نیز برای دفاتر شرکتی خود بسیاری از افراد را استخدام می‌کنند.

این شغل‌ها بر اساس وظایف اداری، حسابداری، بازاریابی، تحقیقات، منابع انسانی و غیره می‌چرخد.

کار در دفاتر شرکتی آن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که به برند کمک کنید. با این حال، الزامات شغلی شرکتی با الزامات شغلی در فروشگاه متفاوت است.

چگونه می‌توانید شغل مناسب خود در کف‌سی را تعیین کنید

با تعداد زیادی از فرصت‌های شغلی که موجود هست، ممکن است سخت باشد تشخیص دهید که کدام موقعیت بیشترین تطابق با مهارت‌های شما را دارد. 

KFC - چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی
منبع تصویر: Berkshire

برخی افراد می‌توانند واجد شرایط شغل اعضای تیم باشند، در حالی که بعضی دیگر بهترین انتخاب برای دفتر مرکزی هستند. 

در ادامه چند کار می‌توانید انجام دهید تا به شما کمک کند تا شغل مناسب خود در کف‌سی را تعیین کنید.

استقرار موقعیت‌های مختلف

وب‌سایت رسمی بهترین راه برای استکشاف انواع مختلف موقعیت‌های در دسترس در KFC است. شما می‌توانید از وب‌سایت برای پیدا کردن موقعیت ایده‌آل استفاده کنید، یا می‌توانید از قابلیت فیلتر دسته‌بندی استفاده کنید تا مشاغل خاص را پیدا کنید.

هر چه بیشتر تلاش کنید برای استکشاف نقش‌های مختلف که برای آنها واجد شرایط هستید، گزینه‌های بیشتری خواهید داشت که این باعث افزایش احتمال استخدام شما می‌شود.

مرور نقش‌ها و مسئولیت‌ها

وقتی دنبال فرصت شغلی کامل می‌گردید، همیشه توجه کنید که بوسیله مطالعۀ توصیف شغل به طور کامل نقش و مسئولیت‌های آن را درک کنید.

در اینجا شما همچنین می‌توانید شروط و الزامات موردنیاز برای نقشی که علاقه‌مند به آن هستید را پیدا کنید. متقاضیان حتی می‌توانند تخمین سرسام آوری از حقوقی که در صورت استخدام بدست خواهند آورد به دست بیاورند.

بررسی مزایا

یکی از عواملی که باید در نظر گرفته شود هنگام انتخاب یک نقش مزایای کارمندی است. کی اف سی فهرست جامعی از مزایای کارمندی ارائه می دهد، از جمله پوشش بیمه پزشکی و تخفیف برای کارمندان.

با بررسی مزایا، می توانید بدانید که شرکت چگونه پرستاری خوبی از شما می کند و فرهنگ کاری چگونه است.

درخواست شغل در KFC

حال که نقش کامل را پیدا کرده‌اید، زمان آن است که فرایند استخدام در KFC را یاد بگیرید.

KFC - چگونگی درخواست کار در کافه‌های خودمانی
منبع تصویر: Bernews

روش ارسال آنلاین یکی از بهترین و راحت‌ترین روش‌ها است. کل فرآیند را در زیر بررسی کنید.

درخواست آنلاین

از آنجایی که از قبل در وب‌سایت حضور دارید و نقش مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید، برای شروع فرآیند درخواست، روی درخواست کلیک کنید. در ادامه، از طریق یک فرم درخواست آنلاین هدایت خواهید شد که می‌توانید تمام مشخصات لازمه را در آن وارد کنید. 

این شامل اطلاعات شخصی، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی و غیره می‌شود. قبل از ارسال درخواست خود، همه چیز را مرور کنید، زیرا این همچنین به عنوان رزومه دیجیتال شما عمل می‌کند.

مصاحبه و ارزیابی

چند روز پس از ارسال رزومه دیجیتال خود یا تماس، از طریق ایمیل اعلامیه دریافت خواهید کرد. آن‌ها ممکن است برای شما وقت نشده که در یک جلسه‌ای شامل مصاحبه‌ها و ارزیابی‌ها بپردازند.

گاهی این کار را می‌توان به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری یا تماس تلفنی انجام داد. خود را آماده کنید و اطمینان حاصل کنید که قادر به پاسخگویی به سوالات آن‌ها به صورت موثر هستید. پس از این مرحله، باید چند روز پس از آن تماس دیگری برای ارائه همکاری دریافت کنید.

نتیجه‌گیری

داشتن رویکرد درست برای درخواست کار در رستوران کی اف سی (KFC) بهترین راه برای استخدام شدن است. آماده‌سازی و آشنایی با فرایند استخدام کلید موفقیت شماست. به مراحل فوق‌الذکر پیروی کنید و برای ارسال درخواست خود موفق باشید.

در زبان دیگری بخوانید