بورگر کینگ – چگونه برای شغل‌ها درخواست دهیم

فرصت‌های زیادی برای کسانی که به دنبال شغل در صنعت فست فود هستند، به ویژه در رستوران برگر کینگ، وجود دارد. حتی اگر شما فقط به دنبال یک شغل پاره‌وقت یا یک برنامه کامل‌وقت هستید، این ستاره فست-فود پاداش مناسبی را برای کاری که انجام می‌دهید ارائه می‌دهد به همراه فرصت‌های زیادی برای رشد و توسعه.

فرآیند ارسال درخواست بسیار ساده است. هرچند این بسیار ساده است، اما هنوز نیاز به راهنمایی مناسب دارید تا شانس استخدام شدن خود را بالا ببرید.

ADVERTISEMENT

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال درخواست برای شغل در برگر کینگ، به راهنما زیر مراجعه کنید.

بورگر کینگ - چگونه برای شغل‌ها درخواست دهیم
منبع تصویر: Allrecipes

فرصت‌های شغلی در بورگر کینگ

بورگر کینگ یک شرکت فست فود معروف جهانی است که هزاران فروشگاه در سراسر جهان دارد. 

بورگر کینگ - چگونه برای شغل‌ها درخواست دهیم
منبع تصویر: New York Post

این به این معنی است که همیشه فرصت‌های شغلی آماده‌ای برای شما وجود دارد تا پس از درخواست برای شغل آن‌ها را بپذیرید. 

ADVERTISEMENT

اگر مهارت‌های کامل برای شغل را داشته باشید، حتی فرصت‌های بیشتری برای شما برای درخواست کردن وجود دارد. 

از آنچه که برای شما در انتظار است هنگام درخواست شغل در بورگر کینگ مطلع شوید.

عضو کرم

یکی از شاغلین رایج در بورگر کینگ عضو کرم است. اعضای کرم معمولاً مسئول دریافت سفارش از مشتریان، پردازش و آماده سازی آنها، و کمک به تمیزی فروشگاه هستند.

ADVERTISEMENT

نقش اغلب ورودی است که برای کسانی که می خواهند وارد صنعت فست فود شوند، مناسب است.

صندوق دار

صندوق دارها اغلب اعضای کارکنانی هستند که وظیفه دارند پیشخدمتی را بر عهده بگیرند و سفارشات مشتریان را دریافت کنند.

آنها باید در ریاضیات بسیار خوب باشند و دارای مهارت‌های خدمات مشتری خوبی باشند. صندوق داران همچنین باید دارای مهارت‌های ارتباطی و فردی خوبی باشند.

ناظر

ناظران وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که هر چیزی به آرامی در طول شیفت‌هایشان انجام شود. آن‌ها به هر کارمند در طول شیفت خود توجه می‌کنند و اطمینان حاصل می‌شوند که تمام نگرانی‌های مشتری‌ها حل شوند.

همچنین آن‌ها تقریباً به تمامی بخش‌های موجود در فروشگاه نظارت دارند و آن‌ها را در استانداردی که شرکت به آن شهرت دارد نگه می‌دارند.

مدیر

مدیران مسئول نتایج کلی فروشگاه هستند. آن‌ها وظیفه دارند کارکنان جدید استخدام کرده، آن‌ها را آموزش دهند و تضمین کنند که مهارت‌های لازم برای انجام وظایفی که برای آن‌ها استخدام شده‌اند، دارند.

همچنین تصمیمات تجاری متعددی را اتخاذ می‌کنند که به موفقیت فروشگاه کمک می‌کنند.

درخواست استخدام در جاهای شاغل برگر کینگ

فرایند کلی درخواست برای شغلهای خالی در رستوران برگر کینگ بسیار آسان است.

بورگر کینگ - چگونه برای شغل‌ها درخواست دهیم
منبع تصویر: Mash

حتی کسانی که هیچ تجربه‌ای در موارد استخدام ندارند، می توانند به راحتی فرایند کل را درک کنند.

شما تنها باید مراحل را به دقت دنبال کنید تا فرصت بهتری برای استخدام داشته باشید.

آموزش الزامات

الزامات برای موفقیت کاربردی شما در بورگر کینگ بسیار حیاتی هستند. شما باید رزومه خود را آماده کنید که شامل همه اطلاعات شخصی مهمتان و نامه تقاضای کار خود را برای هر مشغله وظیفه ارائه دهید.

اطمینان حاصل کنید که نسخه‌های دیگر از سند مهم خود همچون دیپلم دبیرستانی، حساب بانکی و هر گونه شناسنامه دولتی را هم دارید.

استخدام‌های موجود را کاوش کنید

هنگامی که همه چیز آماده شد، می‌توانید از وبسایت رسمی برای جستجوی بهترین فرصت‌های شغلی که می‌توانید در بورگرکینگ درخواست دهید، استفاده کنید. 

وب‌سایت تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید از جمله مسئولیت‌ها و انتظارات شغلی دارد. 

پیش بروید و در وب‌سایت به دنبال فرصت‌های شغلی بگردید و از تابع جستجو برای پیدا کردن تطابق کامل با شرایط شغلی خود استفاده کنید.

درخواست آنلاین

اکنون که شغل مناسبی را انتخاب کرده‌اید، زمان آن رسیده است که درخواست خود را ارسال کنید. روی گزینه درخواست کلیک کرده و فرم درخواست آنلاین را با اطلاعات خود پر کنید. رزومه‌ی خود و هر سند دیگری که برای درخواست شما نیاز است، آپلود کنید. 

قبل از ارسال درخواست، همه چیز را چک کنید. می‌توانید وب‌سایت را برای دریافت به‌روزرسانی‌های درخواست خود چک کنید.

چگونه با موفقیت برای شغل‌های خالی در بورگر کینگ درخواست دهیم

هر چند فرایند کلیه درخواست‌ها آسان است، اما ممکن است در طول راه با چند چالش روبه‌رو شوید، به ویژه اگر تجربه ای برای درخواست شغل نداشته باشید.

بورگر کینگ - چگونه برای شغل‌ها درخواست دهیم
منبع تصویر: نیویورک پست

در ادامه تعدادی نکته مهم برای موفقیت در درخواست شغل در بورگر کینگ آورده شده است.

نمایش مهارت‌های شما

یکی از بهترین راه‌ها برای به سرعت دستیابی به شغل در برگر کینگ، ابراز مهارت‌های خود از طریق رزومه شما است.

رزومه شما باید شامل تمام اطلاعات مربوط به مهارت‌های شما به صورت مختصر باشد. مطمئن شوید که مهارت‌های خود را ابراز کرده و آن‌ها را به الگوی شغل خاصی که نیازمند آن هستید، تنظیم کنید.

بشخصیت و دوستانه باشید

یکی دیگر از مهارت‌هایی که باید به آن توجه کنید، مهارت‌های ارتباطی شما است. بسیاری از مشاغل در بورگر کینگ از شما خواهان ارتباط با مشتریان هستند.

شما باید مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنید تا بتوانید به خوبی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

بیشتر اوقات، شما باید مسائل خود با مشتریان خود را به تنهایی حل کنید، بنابراین باید مهارت‌های لازم برای انجام این کار را توسعه دهید.

همیشه به موقع باشید

دقت زمانی بسیار مهم است برای کسانی که هنوز در حال درخواست شغل می‌باشند. این نشان می‌دهد که شما به جدیت شغل خود رسیده‌اید و تیمی خوبی هستید.

همیشه به موقع حضور داشته باشید، به ویژه در زمان مصاحبه‌هایتان چون این کار به آن‌ها انطباق می‌دهد که شما از وقت آن‌ها احترام قائل هستید.

تحقیقات خود را انجام دهید

حین مصاحبه، شما سوالاتی درباره ی شخصیت خود همراه با سوالاتی در مورد شرکت پرسیده می‌شوند. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و درباره تاریخچه و فرهنگ شرکت برگر کینگ آموزش ببینید.

این کار به شما ایده‌ای از اینکه چگونه است که در یک شرکت فست فود کار می‌کنید، می‌دهد. همچنین به خود فرصت می‌دهید تا بیشتر با شرکتی که قرار است چند سال آینده برای آن کار کنید، آشنا شوید.

از پرسش کردن هرگز هیچ‌گاه عقب نگردید

در پایان مصاحبه، از پرسیدن سوال‌ها عقب نگردید، به خصوص اگر می‌خواهید چیزی را روشن کنید. همچنین باید از آن‌ها شماره تماس خود را بگیرید، مخصوصاً اگر نیاز به تایید چیزی دارید یا نیاز به بروزرسانی‌های از طرف آن‌ها درباره درخواست شما دارید.

مصاحبه یک فرایند دوطرفه برای آشنایی است، به این معنا که شما هم باید از مصاحب سوال‌ها درباره شرکت بپرسید.

واقعیت

امروز اولین قدم را بردارید و برای شغل در برگر کینگ درخواست دهید. از مزایای زیادی که از کار در این رستوران سریع الوصول به دست می‌آید، شگفت‌زده خواهید شد. این تجربه‌ای سودمند است که می‌تواند به فرصت‌های بیشتری منجر شود.

در زبان دیگری بخوانید