q Kuidas vaadata jalgpalli oma nutitelefonis - Android Shift

Kuidas vaadata jalgpalli oma nutitelefonis

Teie lemmikjalgpallimeeskonna ja mängijate vaatamine oma mobiiltelefonist võib olla hea viis lõbustamiseks ja ennast lõbustamiseks liikvel olles. Tänu tehnoloogia arengule on nüüd palju võimalusi jalgpalli vaatamiseks veebis oma nutitelefonis.

Ainuke küsimus praegu on, kust leida platvorm, mis võimaldaks teil jalgpalli veebis oma nutitelefonis vaadata? Saate kasutada voogedastusplatvorme, kuid need nõuavad sageli tellimustasu või saate seda vaadata tasuta, kuid riskides tüütu hüpikreklaamidega.

ADVERTISEMENT

Otsustades, kas vaadata jalgpalli veebis tasuta või tellimuse alusel, on see nutitelefonis vaadates parim viis. Vaadake, kuidas saate näidata jalgpalli veebis oma nutitelefonis, allpool toodud juhendi abil.

Kuidas vaadata jalgpalli oma nutitelefonis
Pildi allikas: LinkedIn

Mida teha, et vaadata jalgpalli veebis oma nutitelefonis

Kuigi saate alati alla laadida rakenduse, mis võimaldab teil vaadata jalgpalli veebis oma nutitelefonis, on siiski mõned asjad, mida peate enne arvesse võtma.

Kuidas vaadata jalgpalli oma nutitelefonis
Pildi allikas: Soccerscene

Rakenduse allalaadimine või veebisaidi külastamine võib olla riskantne, eriti kui laadite alla vale rakenduse.

ADVERTISEMENT

On ka juhtumeid, kus rakendus näitab ainult jalgpallimatše, et hiljem avastada, et need pole saadaval, kuna neil ei ole edastusõigusi.

Siin on mõned näpunäited, mida saate kasutada, et tagada täielik vaatamiskogemus.

Allalaadimine ainult usaldusväärsetelt platvormidelt

Mobiilirakendusi saab alla laadida peaaegu kõikjalt oma nutitelefonis, kuid peaksite olema väga ettevaatlik, kust te neid rakendusi allalaadite. 

ADVERTISEMENT

Peaksite alla laadima neid rakendusi ainult usaldusväärsetelt platvormidelt nagu Google Play pood ja Apple App Store. Need platvormid pakuvad teatavat ohutust, skaneerides rakendust enne allalaadimist. 

Lisaks ei ole rakendusi võimalik alla laadida, kui need on tuvastatud sisaldavat pahavara ja muid turvaprobleeme.

Kasutage õiget VPN-i

Kui mingil põhjusel ei saa te oma lemmikmängude otseülekandeid vaadata, saate alati kasutada VPN-i. VPN võimaldab teil varjata oma IP-aadressi, nii et saate juurdepääsu piiratud piirkondadele ja vaadata oma lemmikjalgpallimatše. 

See aitab ka kaitsta teie nutitelefoni jälitamise eest, mis lisab turvalisust, kui olete internetis avatud.

Enne allalaadimist kontrolli rakendust

Kuigi sa juba tead, kust õigesti alla laadida rakendusi, peaksid siiski kontrollima rakendust funktsioonide ja muude eeliste osas. Paljud neist mobiilivoogedite rakendustest, eriti tasuta rakendused, ei sisalda palju funktsioone.

Neil on ainult paar kanalit, mille vahel valida, kuid teised pakuvad erinevaid funktsioone, nagu kõrgekvaliteedilised voogedastused ja ülevaated.

Vali endale sobiv rakendus, kontrollides kõigepealt kirjeldusi ja funktsioone enne allalaadimist.

Rakendused Jalgpalli Vaatamiseks Otse Veebis Telefonis

Nüüd, kui teate milliseid ettevaatusabinõusid tuleb järgida jalgpalli otse veebis telefoni vaatamisel, on aeg teada saada, millised rakendused on parimad. 

Kuidas vaadata jalgpalli oma nutitelefonis
Pildi Allikas: The Hollywood Reporter

Need rakendused pakuvad laia valikut funktsioone ja võimalusi, mis parandavad teie vaatamiskogemust. Vaadake neid kõiki allpool.

ESPN

ESPN on üks populaarsemaid spordikanaleid ja on laienenud mobiilitoimingusse enamuse spordialade puhul, mida nad kajastavad, sh jalgpall. 

Nad omavad edastusõigusi kõigile suurtele spordialadele, mis tähendab, et saad jälgida oma lemmikmeeskondade mängimist nende vastavates mängudes. 

Rakendusel on ka intuitiivne kasutajaliides, samuti on võimalik nautida uudiseid nõudmisel, eksperdianalüüse, intervjuusid lemmikmängijatega ja palju muud.

SuperSport

SuperSport on veel üks rakendus, mis võimaldab sul vaadata jalgpalli üle kogu maailma. Neil on ka teisi spordialasid nagu kriket, ragbi, golf, tennis ja palju muud.

See on spordihuviliste ideaalne kaaslane, mis toob sulle kõige värskemad uudised, otse tulemused ja tulemused. Saad jälgida oma lemmikmeeskondade mängu väljakul kõrgekvaliteedilise resolutsiooniga. 

Saad samuti seadistada teatisi meeldetuletustena oma lemmikjalgpallimeeskondade vaatamiseks.

Jalgpalli otseülekanne

Kui on üks jalgpalliäpp, mida peate kohe alla laadima, siis see on Jalgpalli otseülekanne. Sellel mobiilirakendusel on kõik, mida üks jalgpallisõber soovib. 

Saate jälgida otseülekandeid, tulemusi ja statistikat ning isegi vaadata oma lemmikmeeskonna tulevaste mängude ajakava. Rakendus on kõik mängud kategoriseerinud liigadeks, et saaksite kõike vaid ühe pilguga jälgida. 

Leiate kõik meeskonnad kõigis riikides. “Jalgpalli otseülekanne” on loodud selleks, et olla jalgpallisõprade lõplik valik mängude vaatamiseks veebis.

Paramount+

Paramount+ on oluliselt erinev eelmainitud näidetest. See on peamiselt meelelahutuse voogedastuse platvorm, kus on palju tele- ja filmisaateid, kuid platvormil on ka spordi- ja uudisesisu. 

Üks neist on jalgpall, mida saate oma nutitelefonis otsepildis vaadata. Paramount+ pakub väga madala tasu eest kuulist või aastast tellimust, kuid funktsioonid on peaaegu lõpmatud. 

Saate otsepilti peatada ja tagasi kerida, et mitte ühtegi momenti maha magada, samuti on saateid, mis süüvivad spordi tagamaadesse – kõik see on saadaval Paramount+ platvormil.

Fubo

Fubo on maailma juhtiv rakendus spordi ja meelelahutuse jaoks. Rakenduses on suur hulk jalgpalliga seotud sisu ja otseülekandeid üle 350 aktiivse kanaliga valida.

Saab vaadata kõige ulatuslikumat otseülekannet ja suuri spordisündmusi üle maailma jalgpalli teemal Fubo rakenduse kaudu. Selle sujuv kasutajaliides muudab lihtsamaks navigeerimise, et leida jalgpallimatš, mida otsid.

Saad ka kõrge resolutsiooniga pildi, et jäädvustada suurepärast jalgpalli tegevust kogu tema hiilguses.

Järeldus

On mitmeid viise, kuidas saate jalgpalli veebis vaadata, kuid oma nutitelefonist vaatamine on üks parimaid ja kõige mugavamaid viise seda teha. Teil on parim resolutsioon koos paljude teiste funktsioonidega, mida need mobiilse striimimisrakendused pakuvad. Minge edasi ja vaadake ülaltoodud soovitusi ning vaadake, milline neist teile kõige paremini sobib.

Loe teises keeles