q Walmart - Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele - Android Shift

Walmart – Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele

Walmart on jaemüügiettevõte, mis pakub palju atraktiivseid töövõimalusi neile, kes seda otsivad. On palju põhjuseid, miks peaaegu kõik tahavad sellesse ettevõttesse liituda. Võimalused ulatuvad konkurentsivõimelistest palkadest karjääri arenguni ja edenemiseni.

Walmartis töötamisel on ka palju eeliseid, mida te ei usu, et nad pakuvad. Kui otsite stabiilset tööd, mis pakub selliseid eeliseid, mida otsite, siis Walmart on parim vastus.

ADVERTISEMENT

Vaadake, kuidas alustada oma teekonda ja õppida kandideerima töökohtadele Walmartis.

Walmart - Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildi allikas: Quartz

Mis on töö Walmartis?

Esimene küsimus, mida küsiksite, kui kavatsete kandideerida Walmarti töökohtadele, on see, mis tunne on seal töötada.

Walmart - Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildiallikas: Walmart Corporate

Walmart on jaekaubandusettevõte, kus peate suhtlema klientidega. Kui te pole inimestega suhtlemise fänn, võite leida end keerulises olukorras või peate kandideerima ametikohtadele ettevõttes, kus pole vaja klientidega suhelda.

ADVERTISEMENT

Paljud endised töötajad on maininud, et kauplus pakub palju hüvesid, ning ülevaated on kordunud, et nad pakuvad stabiilset sissetulekut, sobivat tööaega ja on õppinud palju oskusi, mis on ülekantavad teistesse tööstusharudesse.

Miks kandideerida Walmarti juurde?

See ei pruugi olla maailma glamuurseim töö, kuid kui soovid stabiilset sissetulekut ja rahuldustpakkuvat tööd, siis Walmart on sinu edu võti

Märkad, et juhid on rohkem nõus koostööd tegema, et arendada sinu oskusi, ja pole isegi vaja kolledžikraadi, et nende juures tööd alustada. Lisaks on palju karjäärivõimalusi kasvamiseks ning stabiilne töö selles majanduses tähendab sinu jaoks palju. 

ADVERTISEMENT

Lisaks sellele saad ka ligipääsu hulgale töötajatehüvedele, nagu meditsiinikindlustus, pensioniplaanid, karjääriarengu programmid ja palju muud.

Valmistumine töökohtadele kandideerimiseks Walmartis

Walmartis töökohtadele kandideerimine nõuab palju ettevalmistust, eriti kui see on sinu esimene kord, kui kandideerid mingisugusele tööle.

Walmart - Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildi Allikas: PYMNTS

Ettevalmistus võib aidata sul ette näha probleeme ja lahendada neid kohe, võimaldades sul kogu värbamisprotsessi kiiresti lõpule viia.

Vaadake allpool, mida peate tegema oma avalduse ettevalmistamiseks.

Tutvuge ja mõistke oma rolli

Parim osa Wal-Martis tööle kandideerimisel on see, et saate uurida ja avastada paljusid nende ametikohti ametlikul veebisaidil.

Leiate kõik tööpakkumised ja saate igaühe üle vaadata, et saaksite otsustada, milline teile kõige paremini sobib. Kandidaadid peavad enne taotluse esitamist aru saama rollist ja vastutusest.

Kasuks tuleb ka ettevõtte ajaloo, töökultuuri ja missiooni uurimine, et mõista, milleks nad usuvad.

Valmista oma CV ette

Sinu CV mängib väga olulist rolli sinu avalduses. See peab sisaldama kogu sinu isiklikku informatsiooni ja kontaktandmeid. 

Kõik peab olema õige ja täpne, sealhulgas oskused, mida sul pakkuda on. Veendu, et rõhutad oma oskusi ning et need on seotud ka kohaga, millele kandideerid.

Riietuge muljet avaldama

Paljud inimesed alahindavad sageli, kui oluline on sobivalt riietuda, et jätta hea mulje vestluskaaslasele. 

Kuigi te ei pea ainult nende muljet avaldamiseks ülikonda kandma, sobivalt riietumine vestluseks tulekul avaldab pikaaegset mõju vestluspartnerile. 

See üksi võib aidata kaasa värbamisprotsessile, suurendades teie võimalusi tööle saamisel.

Kuidas kandideerida töökohtadele Walmartis

Walmarti töökohtadele kandideerimine algab ametlikul veebisaidilvisiidil. Veebisaidil on palju teavet, mis võib olla veidi ülekaalukas. 

Walmart - Õpi, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildiallikas: RetailWire

Siin on lihtsustatud sammud Walmartis töökohtade taotlemiseks.

Konto loomine

Loo konto või logi sisse oma kontole, kui sul juba üks olemas on. Sinu konto toimib ka profiilina kogu taotluse ajal.

Sinu profiil peab sisaldama kõiki vajalikke detaile taotluse jaoks, kuna seda kontrollitakse ka tööle kandideerides.

Kui oled sisselogitud, mine Karjääri avalehele ja vali töökoht, millele soovid kandideerida.

Online Taotlemine

Vajuta Esita ja täida välja online taotluse vorm oma infoga. Lisaks tuleb üles laadida mitmeid dokumente, nagu cv, kaaskiri ja mitmed teised. 

Pea meeles, et kontrolli kõike õigekirja vigade suhtes ning veendu, et dokumendid on õigesti üles laetud enne kui esitad. 

Esitamise järel vaatavad nad läbi sinu taotluse ning pead ootama mõned päevad enne kui kuuled nende poolt tagasi.

Intervjuu ja hindamine

Mõne päeva pärast peaksid saama e-kirja või kõne, kui te olete neile huvipakkuv. Sind palutakse tulla nende kontorisse intervjuule ja osalema erinevates hindamistes, et testida oma oskusi.

Valmistu intervjuuks ja riietu sündmuse jaoks sobivalt. Veendu, et saabud enne graafikut, et õigesti intervjuuks ette valmistuda.

Nii intervjuu kui hindamine võivad võtta aega või võivad isegi kogu päeva kesta.

Profiilide kontrollimine ja tööpakkumine

Pärast vestlust ja hindamist vaadatakse üle kogu teie avaldus.

Selle töölevõtmise protsessi käigus viiakse läbi profiilide kontroll ning võetakse ühendust teie endise tööandjaga lisateabe saamiseks.

Veenduge, et teavitaksite ka oma endist tööandjat, et nad ei oleks üllatunud. Pärast profiilide kontrollimist saadetakse teile veel üks e-kiri, milles palutakse teil tulla tagasi nende kontorisse tööpakkumise saamiseks.

Kokkuvõte

On palju põhjuseid miks peaksite kandideerima Walmarti ametikohtadele. Ettevõttel on laialdane võrgustik poodide ja kontoritega kogu maailmas, kus pakutakse erinevaid rolle alates algajast kuni ettevõtte positsioonideni. Kõigile, kes kaaluvad karjääri Walmartis, on see teie võimalus tõestada, et olete õige valik, ja kandideerige juba täna!

Loe teises keeles