q McDonald's - Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida - Android Shift

McDonald’s – Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida

McDonald’s ei paku sulle ainult maitsvat eine, vaid ka stabiilset sissetulekut. Saad töötada McDonald’si restoranis ja avastada väga huvitava võimaluse, et teenida tulu ja karjääri kasvatada. See võib olla ka stardipositsioon tulevikus tõotavama karjääri jaoks.

Kui mõtled McDonald’s-i peale, mõistus kohe läheb burgeritele ja friikartulitele, aga see võib olla see imeline karjäär, millest oled unistanud. Kõik algab sinust oma online avalduse esitamisega.

ADVERTISEMENT

Kui soovid alustada oma teekonda ja karjääri McDonald’s-is, vaata allpool olevat juhendit ja saa teada, kuidas kandideerida tööle McDonald’s-is.

McDonald's - Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida
Pildi allikas: McDonald’s Corporation

Miks peaksite tööle kandideerima McDonald’si töökohtadele

McDonald’s pakub mitte ainult stabiilset tööd neile, kes seda otsivad, vaid on ka hulganisti põhjuseid, miks inimesed sooviksid kiirtoiduketis kandideerida.

McDonald's - Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida
Pildi allikas: Business Insider

Te saate juurdepääsu mitmele eelisele ja soodustusele, mida ei leidu kuskil mujal.

ADVERTISEMENT

Nõuetekohane koolitus

Paljud restoranid palgavad sageli uusi töötajaid, oodates, et nood juba teavad, kuidas kõik käib. Sellepärast paistab McDonald’s silma kui alustajasõbralik ettevõte, kuna nad pakuvad uutele töötajatele kohast ja põhjalikku koolitust.

Nii mõistavad nad mis tuleb teha ja miks see tuleb teha. Enne kui poes töötama hakata lubatakse, peate läbima mitu koolitusprogrammi.

Tervishoiu hüvitised

Veel üks suurepärane põhjus kandideerimiseks McDonald’si töökohale on nende tervishoiu hüvitised. Abikõlblikud töötajad saavad meditsiinikindlustuse katvuse ning hambaravi ja nägemise kindlustuse läbivaatuste jaoks.

ADVERTISEMENT

Palju ettevõtteid ei kata selliseid kulusid kõigile oma töötajatele.

Jäik Töögraafik ja Õige Töö-Isikliku Elu Tasakaal

McDonald’sis töötamine võib olla veidike kaootiline ja kiire. Tuleb ette pikki päevi, kui töötate 12 tundi, kuid ettevõte hindab ka korralikku töö-isikliku elu tasakaalu.

Töötajad saavad valida paindliku graafiku, et sobitada see oma eluga väljaspool tööd. Kuigi võib esineda ületunde, hinnatakse ka tehtud raske töö eest õiglast tasu.

Töötaja Soodustus

Kõik McDonald’si töötajad saavad töötaja soodustust isegi väljaspool tööaega.

See tähendab, et nad saavad iga kord raha kokku hoida, kui otsustavad einestada lähimas McDonald’si restoranis. See on eriline soodustus kõigile töötajatele, kes panustavad endast kõik töösse.

Mis on nõuded töötamiseks McDonald’sis

McDonald’sis töötamiseks on mitmeid nõudeid, mida tuleb täita enne kandideerimist. Täistööajaga tööle kandideerimiseks peate olema seaduslikus vanuses.

McDonald's - Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida
Pildi allikas: Los Angeles Times

Mõnes teises poes võivad 14-aastased ja vanemad kandideerida osalise tööajaga töökohtadele. Peate esitama oma vanemate nõusoleku ja muud valitsuse dokumentatsiooni, et vältida probleeme.

Taotlejatel peab olema keskkooli lõputunnistus, samas kui teised ametikohad nõuavad rohkem kvalifikatsioone, nagu kolledži kraad ja rohkem sertifikaate.

Mõned ametikohad võivad nõuda varasemat kogemust, nagu juhid ja juhatajad. Kõik nõuded on nähtavad ametlikul karjääride veebisaidil.

Kuhu kandideerida McDonald’sis töökohtadele

Sa saad kandideerida töökohtadele igas McDonald’si poes, kuid kas teadsid, et on ka mitmeid teisi viise kandideerimiseks ilma, et peaksid minema lähedalasuvale poele? Üks parimaid viise McDonald’sis tööle kandideerimiseks on teha avaldus internetis.

Interneti taotlemise protsess on väga lihtne ja efektiivne. Allpool saad rohkem teavet internetiavalduse kohta.

Interneti kandideerimise kõrval võid ka kontrollida teisi kolmanda osapoole veebisaite, mis soodustavad töötaotluste esitamist, nagu näiteks Indeed. On ka töömessid ja üritused, millel osaledes võid saada tööle võimalikult kiiresti.

Kuidas täita oma veebipõhine taotlus McDonald’sis

Kui olete huvitatud veebis kandideerimisest, on kindlad sammud, mida peate järgima oma veebipõhise taotluse esitamiseks.

McDonald's - Õppige, kuidas töökohtadele kandideerida
Pildi allikas: Daily Meal

Pange tähele, et kõik see toimub veebis, välja arvatud juhul, kui nad kutseksid teid intervjuule.

Nad võivad teil paluda tulla nende kontorisse intervjuu jaoks või nad võivad intervjuu läbi viia telefoni või veebikõne kaudu.

Internetipõhise avalduse esitamine

Mine ametlikule veebisaidile karjääriportaali ja klõpsa valikul Karjäär. Otsi ja vali tööpakkumine, millele soovid kandideerida, ning klõpsa nupul ‘Kandideeri’.

Sisesta oma isiklikud andmed ja täida veebipõhine avaldus vormi täpsemate detailidega.

Märgi ära kogu eelnev töökogemus ja veendu, et oled lisanud nii oma kontaktandmed kui ka töö saadavuse. Kontrolli kõike enne avalduse esitamist.

Isiksuse hindamine ja intervjuu

Pärast avalduse esitamist kutsutakse teid osalema erinevat liiki hindamistel. Üks neist on isiksuse hindamine, kus kontrollitakse, kuidas reageerite erinevatele tööolukordadele.

See uurib ka teie isiksuseomadusi ja teie tööeetikat. Teil palutakse osaleda mitmesugustes intervjuudes sõltuvalt ametikohast, millele kandideerisite.

See võib toimuda veebipõhise videokõne kaudu või võidakse teie jaoks ajakava määrata, et saaksite kontorisse tulla. Võite isegi pidada läbi mitmeosalisi paneelintervjuusid.

Taustakontroll ja tööpakkumine

McDonald’s teostab kõigile kandidaatidele taustakontrolli. Võimalik, et võtavad ühendust teie eelmise tööandjaga, et kinnitada teie töösuhte olemasolu ning rääkida ka paljudest teistest teie CV-s viidatud kontaktidest. 

Ettevõte võib samuti paluda teil teha uimastitest läbi, ning kui kõik on tehtud ning te olete neile ka esitanud vajalikud dokumendid, kutsutakse teid nende kontorisse tööpakkumisele. Tööpakkumisele saate alla kirjutada ning hiljem alustada koolitust.

Tutvumine ja koolitus

Uued töötajad läbivad tutvumise ja tutvustuse kogu rajatises, et end sellega tuttavaks teha. Neile tutvustatakse ka meeskonda, kellega nad eriti McDonald’si poodides töötavad.

Pärast seda läbivad kõik uued töötajad põhjaliku koolituse, mis võib kesta mitu nädalat enne kui nad saavad poes tööle asuda.

Järeldus

McDonald’s pakub võimalusi inimestele, kes otsivad stabiilseid töökohti. Saad sissetuleku stabiilsuse ning karjäärivõimalused kasvu ja arengu jaoks, ning saad õppida uusi oskusi, mida saad kasutada, kui otsustad töötada teises tööstusharus.

Loe teises keeles