KFC – Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele

Töökohtadele kandideerimine on alati raske, kui sa pole ette valmistunud. Igal ettevõttel on oma töölevõtuprotsess ning kui sa ei ole teinud taustauuringut, siis sa ei tea, mis on järgmised sammud.

KFC-sse tööle kandideerides pead järgima nende töölevõtuprotsessi, et suurendada võimalusi töö saamiseks. Nende töölevõtuprotsess on väga lihtne ja ei hõlma palju samme.

ADVERTISEMENT

Kui oled huvitatud rohkem teada saamisest, vaata allpool olevat juhendit, et avastada, kuidas KFC-sse tööle kandideerida.

KFC - Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildi allikas: KFC

Kust leida töökohti KFC-s

Kui kaalute töökoha taotlemist KFC-s, soovite kohe helistada kohalikku poodi ja küsida juhatajalt avalduse vormi.

KFC - Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildiallikas: Oldham Chronicle

On mitmeid viise, kuidas leida töökohti KFC-s. Vaadake neid allpool.

ADVERTISEMENT

Isikliku taotluse esitamine

Kõige tavalisem ja traditsiooniline viis KFC töökohtadele kandideerimiseks on isikliku taotluse esitamine. See on hetk, mil helistate poodi ja palute rääkida juhatajaga.

Te saate ajakava, millal tulla poodi ja rääkida juhatajale töö kandideerimiseks. Kandidaadid esitavad oma CV-d, ootavad juhatajalt veel ühte kõnet vestluseks ning saavad tööle.

Ametlik veebisait

Veel üks suurepärane viis KFC-sse tööle kandideerimiseks on läbi nende ametliku veebisaidi. Võrgus kandideerimisel on palju eeliseid.

ADVERTISEMENT

Saad kandideerida kohe pärast sobiva ametikoha vahet valimist ning on ka palju karjäärivõimalusi. Sinu avaldus võetakse peaaegu kohe arvesse ning sul ei pea järjekorras ootama tööle asumist.

Ühenduste loomine

Kui sul on sõber või pereliige, kes juba töötab KFC-s, on parim võimalus küsida, kas seal on vabu töökohti, millele sa kandideerida saaksid.

Ühenduste loomine toimib kõige paremini siis, kui sul on juba keegi KFC-s töötamas, et sul oleks parim võimalus tööle saamiseks. Kasuta julgesti oma kontakte, et töö leida.

Milliseid töökohti pakub KFC

KFC pakub mitmesuguseid töökohti, millele saate kandideerida. Otsingufunktsioon võimaldab teil nende veebisaidilt kergesti leida kõige sobivama töö.

KFC - Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildiallikas: Harri

Kui kandideerite otse poes, võite piirduda saadavalolevate kohtadega poes. Siin on mõned töökohad, millele saate kandideerida mis tahes KFC’s.

Meeskonnaliikmed

Meeskonnaliikmed on üldine termin nendele, kes töötavad õiges KFC kaupluses. Nad tegelevad sageli klientidega, võttes vastu nende tellimusi, valmistades neid ette ja serveerides neid kiiresti.

Paljud rollid kaupluses tulevad meeskonnaliikmetest ning sul on hea võimalus edutatud saada. Mõned rollid hõlmavad juhtivtöötajaid, juhte ja paljusid teisi.

Ettevõte

KFC-l on ka ettevõtte peakorterid üle maailma, ja paljud ei tea, et nad värbavad samuti palju inimesi oma ettevõtte peakorteritesse. 

Need töökohad hõlmavad administratiivseid ülesandeid, raamatupidamist, turundust, uurimistööd, personalijuhtimist jne. 

Töötamine nende ettevõtte peakorterites võimaldab sul panustada brändi. Siiski on ettevõtte töökohtade nõuded erinevad võrreldes poes töötamisega.

Kuidas valida endale sobivat KFC tööd

Paljude tööpakkumiste hulgast võib olla keeruline leida just enda oskustele kõige paremini sobivat ametikohta.

KFC - Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildi allikas: Berkshire

Mõned võivad sobida meeskonnaliikme ametikohale, samas kui teised leiavad sobiva koha ettevõtte peakontoris.

Allpool on mõned tegevused, mis aitavad sul valida endale sobiva KFC töö.

Tutvuge erinevate ametikohtadega

Ametlik veebisait on parim viis erinevate KFC-s pakutavate ametikohtadega tutvumiseks. Saate veebisaidil otsida just teile sobivat ametikohta või kasutada kategooriate filtrifunktsiooni konkreetsete töökohtade leidmiseks.

Mida enam proovite tutvuda eri rollidega, milleks olete kvalifitseeritud, seda rohkem võimalusi teil tekib tööle saamiseks.

Ülevaade rollidest ja vastutustest

Kui otsite ideaalset töökohta, lugege alati töökirjeldust, et täielikult aru saada rollist ja sellega kaasnevatest kohustustest. 

Siit leiate ka kvalifikatsiooni- ja oskuste nõuded huvipakkuva rolli jaoks. Tööotsijad saavad isegi ligikaudse hinnangu palgale, mida nad võiksid teenida kui nad palgatakse.

Kontrolli hüvesid

Teine tegur, mida rolli valides arvesse võtta, on töötajate hüved. KFC pakub ulatuslikku nimekirja töötajate hüvedest, sealhulgas meditsiinikindlustuse katvust ja töötajate soodustusi. 

Hüvede kontrollimisega tead, kuidas ettevõte sinust hoolib ja milline on töökultuur.

KFC-sse tööle kandideerimine

Nüüd, kui olete leidnud ideaalse rolli, on aeg õppida tundma KFC-sse töölevõtmise protsessi.

KFC - Avasta, kuidas kandideerida töökohtadele
Pildi allikas: Bernews

Online avalduse esitamine on üks parimaid ja mugavamaid. Vaadake kogu protsessi allpool.

Online Application

Kuna olete juba veebisaidil ning olete valinud soovitud rolli, klõpsake rakenduse algatamiseks Kandideerimine. Teid juhitakse läbi võrgurakenduse vormi, kuhu saate täita kõik vajalikud üksikasjad.

Need hõlmavad teie isikuandmeid, tööajalugu, haridustaset jne. Enne taotluse esitamist vaadake kõik läbi, kuna see toimib ka teie digitaalse CV-na.

Intervjuu ja hindamine

Saate teate e-kirja või kõne kaudu mõni päev pärast oma digitaalse CV esitamist. Nad võivad leppida kokku kohtumise, mis hõlmab mitut intervjuud ja hindamist.

Mõnikord saab seda teha veebivestluse või kõne kaudu. Valmistage end ette ja veenduge, et suudate nende küsimustele tõhusalt vastata. Pärast seda sammu peaksite mõne päeva pärast saama veel ühe kõne, et saada tööpakkumine.

Järeldus

Õige lähenemine tööle kandideerimisel KFC-sse on parim viis tööle saamiseks. Ettevalmistus ja töölevõtuprotsessi tundmine on võtmetähtsusega sinu edu jaoks. Järgige eespool mainitud samme ning edu oma avalduse esitamisel.

Loe teises keeles