KFC – Zjistěte, jak se ucházet o práci

Žádost o zaměstnání je vždy obtížná, pokud nejste připravení. Každý podnik má svůj vlastní náborový proces a pokud jste neprovedli dostatečný výzkum, nebudete vědět, jaké jsou další kroky.

Při žádosti o práci v KFC musíte dodržovat jejich náborový proces, abyste měli lepší šanci na získání zaměstnání. Jejich náborový proces je velmi jednoduchý a nezahrnuje mnoho kroků.

ADVERTISEMENT

Pokud máte zájem zjistit více, podívejte se na průvodce níže, abyste zjistili, jak se ucházet o práci v KFC.

KFC - Zjistěte, jak se ucházet o práci
Zdroj obrázku: KFC

Kde najít pracovní místa v KFC

Když uvažujete o přihlášení do zaměstnání v KFC, okamžitě chcete zavolat do místní prodejny a požádat manažera o žádostový formulář. 

KFC - Zjistěte, jak se ucházet o práci
Zdroj obrázku: Oldham Chronicle

Existuje několik způsobů, jak najít pracovní místa v KFC. Podívejte se na ně níže.

ADVERTISEMENT

Přihlášení osobně

Nejčastější a tradiční způsob, jak se ucházet o práci v KFC, je osobní přihláška. To je situace, kdy zavoláte do restaurace a požádáte o manažera.

Dostanete harmonogram, kdy máte přijít do restaurace a promluvit si s manažerem, abyste se přihlásili o práci. Uchazeči předloží svůj životopis, čekají na další hovor od manažera ohledně pohovoru a jsou pak přijati do zaměstnání.

Oficiální webová stránka

Dalším skvělým způsobem, jak se ucházet o práci v KFC, je prostřednictvím jejich oficiální webové stránky. Existuje mnoho výhod ucházení se online.

ADVERTISEMENT

Můžete se přihlásit okamžitě po výběru volného pracovního místa a existuje také mnoho kariérních možností. Vaše žádost se zpracuje téměř okamžitě a nemusíte čekat ve frontě na přijetí.

Síťování

Pokud máte přítele nebo člena rodiny, který již pracuje v KFC, je nejlepší, když se také pokusíte zeptat, zda jsou otevřená pracovní místa, na která byste se mohli ucházet. 

Síťování nejlépe funguje, když máte někoho, kdo již pracuje v KFC, aby vám poskytl nejlepší šanci na získání zaměstnání. Pokračujte a využijte svých spojení k tomu, abyste získali práci.

Jaké druhy pracovních míst jsou k dispozici v KFC

KFC nabízí spoustu pracovních pozic, na které se můžete ucházet. Funkce vyhledávání vám umožní snadno najít nejvhodnější práci na jejich webových stránkách. 

KFC - Zjistěte, jak se ucházet o práci
Zdroj obrázku: Harri

Pokud se přímo přihlásíte ve vaší prodejně, můžete být omezeni dostupnými místy v prodejně. Zde jsou některá pracovní místa, na která se můžete ucházet v jakémkoli KFC.

Týmoví členové

Týmoví členové je obecný termín pro ty, kteří pracují v pravém obchodě KFC. Často se starají o zákazníky tím, že přijímají jejich objednávky, připravují je a rychle je obsluhují.

Mnoho rolí uvnitř obchodu pochází od týmových členů a je dobře možné, že budete povýšeni. Některé role zahrnují supervizory, manažery a mnoho dalších.

Firmy

KFC má také korporátní kanceláře po celém světě a mnoho lidí neví, že také zaměstnávají mnoho lidí do svých korporátních kanceláří.

Tyto pracovní pozice se týkají administrativních úkolů, účetnictví, marketingu, výzkumu, lidských zdrojů atd.

Pracovat ve svých korporátních kancelářích vám umožní přispívat k značce. Nicméně požadavky na korporátní pracovní pozice jsou odlišné od požadavků na pracovní pozice ve stíži.

Jak určit správnou pracovní pozici v KFC pro vás

S tolika nabízenými pracovními pozicemi může být obtížné určit, která pozice nejvíce odpovídá vašim dovednostem

KFC - Zjistěte, jak se ucházet o práci
Zdroj obrázku: Berkshire

Někteří se mohou kvalifikovat na pozici člana týmu, zatímco jiní jsou vhodní pro kancelářskou činnost. 

Zde jsou některé věci, které můžete udělat, abyste určili správnou pracovní pozici v KFC.

Objevte různé pozice

Oficiální webové stránky jsou nejlepší způsob jak objevit různé druhy pozic dostupných v KFC. Můžete procházet webové stránky, abyste našli perfektní pozici, nebo můžete použít filtr kategorií k nalezení konkrétních pracovních příležitostí.

Čím víc se pokoušíte objevovat různé role, pro které jste kvalifikováni, tím více možností budete mít, což vede k větší šanci na získání zaměstnání.

Zkontrolujte role a odpovědnosti

Když hledáte perfektní volné pracovní místo, vždy si přečtěte popis pracovní pozice, abyste plně pochopili roli a související odpovědnosti. 

Zde také můžete najít požadavky na kvalifikace a dovednosti pro roli, o kterou máte zájem. Uchazeči dokonce mohou zhruba odhadnout plat, který by mohli dostat, pokud budou přijati.

Zkontrolujte výhody

Dalším faktorem, který musíte zvážit při výběru role, jsou benefity zaměstnanců. KFC nabízí komplexní seznam zaměstnaneckých benefitů, včetně krytí zdravotního pojištění a slev pro zaměstnance. 

Zkontrolováním výhod zjistíte, jak se o vás společnost stará a jaká je pracovní kultura.

Žádost o zaměstnání v KFC

Nyní, když jste našli ideální roli, je čas se seznámit s náborovým procesem v KFC. 

KFC - Zjistěte, jak se ucházet o práci
Zdroj obrázku: Bernews

Online žádost je jedním z nejlepších a nejpohodlnějších postupů. Podívejte se na celý proces níže.

Online Application

Jelikož už jste na webové stránce a zvolili jste si požadovanou roli, klikněte na tlačítko Aplikovat a zahajte proces přihlášení. Budete provedeni online formulářem, kde vyplníte veškeré potřebné informace.

Tyto informace zahrnují vaše osobní údaje, pracovní historii, dosažené vzdělání atd. Před odesláním vaší přihlášky vše pečlivě zkontrolujte, neboť toto slouží také jako váš digitální životopis.

Rozhovor a Hodnocení

Obdržíte oznámení e-mailem nebo hovorem několik dní po odeslání vašeho digitálního životopisu. Mohou vás pozvat na schůzku, která zahrnuje sérii rozhovorů a hodnocení.

Někdy může být tento proces proveden online skrze videohovor nebo hovor. Připravte se a ujistěte se, že budete schopni efektivně odpovědět na jejich otázky. Po této fázi byste měli obdržet další hovor po několika dnech s nabídkou zaměstnání.

Závěr

Mít správný přístup k přihlašování do zaměstnání v KFC je nejlepší způsob, jak být přijat. Příprava a pochopení náborového procesu je klíčem k vašemu úspěchu. Postupujte podle výše uvedených kroků a přeji vám hodně štěstí s vaší žádostí.

Číst v jiném jazyce