Objevte krok za krokem, jak stáhnout videa z TikToku zdarma

Jako jedna z nejpopulárnějších sociálních médií na světě se TikTok používá k navázání kontaktu s lidmi, učení nových věcí, diskuzím o společenských záležitostech a pobavení se. Na TikToku lze sdílet mnoho věcí a umožňuje nám také stahovat videa na TikToku.

Můžete vytvářet, upravovat a stahovat videa z TikToku, pokud původní uživatel svým sledujícím tuto možnost umožní. Aplikace má přísné pravidlo týkající se použití obsahu jiných lidí pro vlastní finanční prospěch, proto buďte velmi opatrní při stahování jejich videí.

ADVERTISEMENT

Pokud máte zájem naučit se, jak stahovat videa z TikToku zdarma, podívejte se na níže uvedený průvodce.

Objevte krok za krokem, jak stáhnout videa z TikToku zdarma
Zdroj obrázku: The New York Times

Důvody pro stažení videí z TikToku zdarma

Existuje hodně důvodů, proč lidé chtějí stahovat videa z TikToku zdarma. Pokud původní autor chce smazat video, které se vám líbí, vždy chcete mít kopii pro sebe. 

Objevte krok za krokem, jak stáhnout videa z TikToku zdarma
Zdroj obrázku: Forbes

To je velmi důležité, zejména pokud se video týká vašeho vzdělání nebo pokud chcete, aby sloužilo jako důkaz v soudu. Také chcete stahovat videa z TikToku jako součást vaší knihovny a moci je sdílet se svými přáteli offline. 

ADVERTISEMENT

Podle toho můžete tyto videa použít jako součást vaší prezentace ve škole nebo práci. Jejich offline dostupnost vám usnadňuje jejich sdílení, protože k jejich fungování nepotřebujete internetové připojení.

Připomenutí při stahování videí z TikToku

I když máte možnost stahovat videa z TikToku zdarma, i tak budete muset požádat o povolení od majitele videa. 

Stahování a používání jejich videí z TikToku lze považovat za krádež, zejména pokud jejich obsah používáte k vydělávání peněz

ADVERTISEMENT

Mohou poslat zprávu na TikTok pro zablokování vašeho účtu. Proto je nejlepší vždy požádat o povolení od původního zveřejnitel před stažením cokoli na platformě.

Jak stáhnout TikTok videa zdarma na Androidu

Existuje klíčový rozdíl ve stahování TikTok videí zdarma na Androidu a iOS.

Objevte krok za krokem, jak stáhnout videa z TikToku zdarma
Zdroj obrázku: WIRED

Pro stažení videí na svém mobilním telefonu s Androidem spusťte aplikaci TikTok a najděte video, které chcete stáhnout. Na pravé straně obrazovky by měla být ikona Sdílet.

To otevře seznam možností, včetně možnosti sdílení videa na jiných sociálních sítích. Najděte možnost Uložit video a klepněte na ni, abyste video zdarma stáhli.

Všimněte si, že tato možnost je k dispozici pouze tehdy, pokud uživatelům umožní stahování svého videa.

Jak stáhnout videa z TikToku zdarma na iOS

Stahování videí zdarma na zařízeních s iOS vyžaduje více kroků. Začněte otevřením aplikace TikTok a vyhledáním videa, které chcete stáhnout. 

Po nalezení videa klepněte na tlačítko Sdílet, přejděte volbami a vyberte Uložit video. Video se začne stahovat a stačí jen čekat, dokud se pruh postupu nedostane na konec. 

Poté můžete zkontrolovat aplikaci Fotky, zda se video na vašem zařízení stáhlo zcela. 

Aplikace, které vám pomohou stahovat videa z TikToku zdarma

Existuje mnoho aplikací, které vám umožní stahovat videa z TikToku zdarma na vašem telefonu i počítači. 

Objevte krok za krokem, jak stáhnout videa z TikToku zdarma
Image Source: BBC

Pokud uživatel zakázal funkci Uložit video ve svém profilu, nebudete moci video stáhnout. Pokud nemáte nahrávač obrazovky, můžete pomocí těchto aplikací video stáhnout pro sebe. 

Všimněte si, že byste měli stále požádat o svolení majitele videí a účtu, než cokoli stáhnete.

VideoProc Converter AI

VideoProc Converter AI je jedna z nejlepších aplikací pro stahování TikTok videí zdarma. Tato aplikace je také bezpečná a účinná pro stahování videí z mnoha dalších sociálních médií. 

Nejlepší částí používání aplikace je, že vám umožňuje stahovat videa bez vodoznaku. S několika možnostmi můžete snadno stáhnout video a okamžitě získat vysokou kvalitu výsledků. 

Aplikace také obsahuje editační nástroje, které vám pomohou odebrat vodoznaky, umožní vám otočit videa a mnoho dalšího.

SaveTT

SaveTT je další nástroj pro stahování videí z TikToku, který vám umožní snadno stáhnout videa z TikToku ve formátech MP3 a MP4. 

Nabízí rychlé a jednoduché stahování bez jakýchkoli omezení. Můžete také stahovat videa bez vodoznaku a dokonce i sdílet stažená videa se svými přáteli offline.

SnapTik

Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak stahovat videa z TikToku, aniž byste se museli zabývat mnoha nabídkami a možnostmi, SnapTik je nejlepší možnost.

Můžete stahovat videa na jakémkoli zařízení a nezanechává vodoznak, což zlepšuje kvalitu videa. Je zdarma a výsledky získáte během několika sekund po stažení videa.

Všechna videa jsou uložena přímo na vašem zařízení, takže se nemusíte obávat, že by byla někde jinde uložena.

TikMate

TikMate je výkonný nástroj, který vám umožní stahovat a spravovat videa ve vysoké kvalitě HD. Pokud hledáte ten nejlepší způsob stažení videa z TikToku, je tento ten nejlepší na trhu. 

Aplikace dále nabízí nástroje, kde můžete spravovat všechna stažená videa a upravit je přímo po stáhnutí. Můžete si také zobrazit stažená videa prostřednictvím vestavěného přehrávače v aplikaci. 

Stažení videí z TikToku zdarma je velmi jednoduché. S TikMate to můžete udělat pouze v několika krocích.

Závěr

S miliony lidí, kteří používají TikTok k nalezení zábavných a velmi vzdělávacích videí, mnozí také hledají způsoby, jak tato videa uložit a stahovat z různých důvodů. Proto je důležité, abyste se naučili, jak stahovat videa z TikToku zdarma. Stačí postupovat podle uvedených kroků a stahovat videa bez zbytečných komplikací.

Číst v jiném jazyce