Uygulama

Tasks: to do list & tasks

Tasks: to do list & tasks

4.7
1.000.000+
Kategori Verimlilik Uyumluluk 5.0 Satıcı Pocket Brilliance Limited İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 17 Nis 2023 Versiyon 3.12.0
Kategori Verimlilik Uyumluluk 5.0 Satıcı Pocket Brilliance Limited İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 17 Nis 2023 Versiyon 3.12.0

Uygulama Açıklaması

Merhaba! Tasks: to do list & tasks, kişisel ve iş yaşamınızı kolaylaştıracak inanılmaz bir uygulama. Hayatınızı daha planlı bir hale getirebilirsiniz. Bu uygulama, işlerinizi ve görevlerinizi yönetmenize yardımcı olacak birçok özellik sunmaktadır.

Tasks: to do list & tasks, kolay kullanımı, sezgisel arayüzü, tüm yerelleştirilmiş içeriği ile, Türkçe konuşan kullanıcılar tarafından keşfedilmek üzere tasarlanmıştır. Uygulama, karışık işleri yönetmenizi, hatırlamanız gerekenleri takip etmenizi, öncelikleri belirlemenizi ve daha çok zaman kazanmanızı sağlar.

Yeni bir iş veya görev ile karşılaştığınızda, Tasks: to do list & tasks uygulamasında anında bir görev veya liste oluşturabilirsiniz. Bu listeler kişiselleştirilir ve görevlerinizi önceliklendirmenize, tamamlama tarihlerini belirlemenize ve tamamlandığında işaretlemeye olanak tanır. Uygulama, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak yapılan işleri gösterir.

Bir göreve başladığınızda, Tasks: to do list & tasks uygulaması sizi yönlendirecektir. Görevinizi tamamladığınızda, uygulama sizi tebrik eder, aynı zamanda bunu unutmanızı engellemek için hatırlatıcılar kullanır. Ayrıca görevlerin paylaşımı, dosya yükleme, etiketleme ve zaman çizelgeleri gibi özellikleri de içerir.

Bu uygulama, iş veya özel yaşama dair tüm görevlerinizi ve listelerinizi tek bir yerde tutmanızı sağlar. Bu sayede, sizi unutturacak şeylere yer vermez ve hayatınızın daha planlı hale gelmesine olanak tanır. Tasks: to do list & tasks, size daha fazla zaman, az stres ve daha başarılı bir yaşam sunar. Kendinize ve işinize çeki düzen vermek için hemen indirin!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Tasks: to do list & tasks