Uygulama

Turbo VPN - Secure VPN Proxy

Turbo VPN - Secure VPN Proxy

4.6
100.000.000+
Kategori Tools Uyumluluk Çeşitli Satıcı Innovative Connecting İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 18 Mayıs 2023 Versiyon 3.9.3.2
Kategori Tools Uyumluluk Çeşitli Satıcı Innovative Connecting İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 18 Mayıs 2023 Versiyon 3.9.3.2

Uygulama Açıklaması

Turbo VPN, Secure VPN Proxy uygulaması ile güvenliğinizi korumak artık çok daha kolay. Turbo VPN, tüm cihazlarınızda yükleyebileceğiniz İnternet trafiğinizi güvenli hale getirmek için tasarlanmış bir sanal özel ağ (VPN) uygulamasıdır.

Bu uygulama ile, tamamen anonim bir şekilde İnternet'te dolaşabilir, izlenmeden özgürce gezinebilirsiniz. Turbo VPN, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kurabileceğiniz IP adresinizi gizleyerek, İnternet Servis Sağlayıcınızın (ISS) sizin hakkınızda bilgi toplamasına engel olur.

Hızlı ve güvenilir bağlantısı sayesinde, Turbo VPN, İnternet hızınızı düşürmeden cihazınızı korur. Bu uygulama, güvenli bir etki alanında İnternet'te gezinirken mümkün olan en yüksek hızı sunar. Bu nedenle, videoları, müzikleri ve oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz.

Turbo VPN, Secure VPN Proxy uygulaması, çağımızdaki çevrimiçi tehditleri hafife alan birçok kişi için güvenli bir çözüm sunar. Bu uygulama, kötü amaçlı yazılımlardan korunacak ve bilgisayar korsanlarına karşı korunacaksınız. Bu özellikler sayesinde, çevrimiçi bankacılık, alışveriş ve diğer işlemler yaparken rahatlayabilirsiniz.

Turbo VPN, Secure VPN Proxy uygulaması ile birçok sunucudan birini seçerek, hangi ülkede bulunursanız olun, yasaklı web sitelerine erişebilirsiniz. Bu nedenle, İnternet üzerinde daha özgürce gezebilir ve yasal olmayan bir şeyi yapmak yerine, özgürlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar