Uygulama

Slack

Slack

3.6
10.000.000+
Kategori Business Uyumluluk 9 ve üzeri Satıcı Slack Technologies Inc. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon 23.05.30.0
Kategori Business Uyumluluk 9 ve üzeri Satıcı Slack Technologies Inc. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon 23.05.30.0

Uygulama Açıklaması

Slark, büyük iş gücü içeren şirketler için ideal bir mesajlaşma uygulamasıdır. Slack, her bir çalışanın birden fazla görevi olduğunu anlar ve mesajlaşma kutusunu bir sanal ofis sağlar, böylece herkesin aynı sayfada olmasını sağlar.

İşletme iletişimi birçok kanalda gerçekleşebilir ve Slack'in sunduğu bir dizi mesajlaşma aracı sayesinde tüm bu kanallar tek bir yerde toplanır. Bu, e-postalardan, telefondan ve hatta yüz yüze görüşmelerden daha hızlı ve kolay bir iletişim sağlar.

Bu uygulamanın en büyük avantajlarından biri etkin bir proje yönetim sistemidir. Slack, birçok özelliğe sahiptir, ancak proje yönetimi işlevselliği kullanıcıların diğer özelliklerden tam olarak yararlanmasını sağlar. Slack, ayrıntıları bölerek ve organize ederek herkesin görevlerinin üzerinde çalışmasını sağlar.

Slack, kullanımı kolay ve çoklu platform desteği sunan bir uygulamadır. iPhone, Android veya masaüstü bilgisayar, Slack tüm cihazlara entegre edilmiştir, böylece kullanımı her yerden kolay bir hal alır.

Genel olarak Slack, bir kurumun hızlı bir şekilde iletişim sağlamasını sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Slack, işletme profesyonelleri, yaratıcıların ve freelance çalışanların yanı sıra, her seviyede güçlü iletişim araçlarına sahip bireyler tarafından kullanılabilir. Slack, ekiple işbirliğini simgeliyor!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar