Uygulama

Zoom - One Platform to Connect

Zoom - One Platform to Connect

4.1
1.000.000.000+
Kategori Business Uyumluluk 6.0 ve üzeri Satıcı zoom.us İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nisan 2023 Versiyon 5.14.7.13652
Kategori Business Uyumluluk 6.0 ve üzeri Satıcı zoom.us İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nisan 2023 Versiyon 5.14.7.13652

Uygulama Açıklaması

Haydi, sevdiklerini ve iş arkadaşlarını bağla! Zoom, sınırsız video görüşmeleri, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı sunan tek platformdur. İşte birkaç sebep neden Zoom'un senin için mükemmel seçim olacağına inandığımızı açıklamak için.

Zoom ile sınırsız sayıda toplantı düzenleyin. Görüntülü ve sesli aramaları, grup sohbetlerini ve e-posta veya anlık mesaj yoluyla yapılan tartışmaları tüm cihazlar üzerinden yapabilirsiniz. Konuşma sırasında sunumlarınızı dahil edin, işbirliği yapmak için beyaz tahta ile birlikte çalışın, hatta ekran paylaşımı yoluyla tüm katılımcıların aynı şeyi görüntülemelerini sağlayabilirsiniz. Konferanslarınızı istediğiniz şekilde özelleştirin ve kaydedin.

Zoom'un benzersiz özelliklerinden biri de 100 kişiye kadar video görüntüleme yapabilmenizdir. Bu, arkadaşlarınızla birlikte bir parti düzenleyebileceğiniz, müzik çalabileceğiniz ve kamera aracılığıyla birbirinizle etkileşimde bulunabileceğiniz anlamına gelir. Ailesi veya sevdikleriyle bir araya gelmek isteyen herkes için Zoom idealdir. İşte tüm dünyadaki en iyi şeylerden biri: Hiçbir şey senin için en önemli olan insanlarla bir araya gelmekten daha önemli değil!

Zoom'u kullanmak, dünya ile bağlantıda kalmanın harika bir yoludur. Yenilikçi bir etkinlik takvimi, zamanlama ayarlayıcı ve kişisel toplantı odası ile Zoom, iş dünyasında size çok şey kazandırabilir. Zoom'u kullanarak iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle işbirliği yapın, web seminerleri düzenleyin, müşteri desteği sunun. Sonuç olarak Zoom, diğer sanal toplantı araçlarından çok daha öteye gidiyor. Kalabalık toplantılarda bile mükemmel bir aktarım ve yüksek kaliteli ses, burada WhatsApp veya Skype gibi uygulamalardan farklılaştırıyor.

Sonuç olarak, Zoom, video görüşmeleri, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımının üçünde de bir çözüm sunar. Yalnızca basitçe indirin ve ekibinizi bir araya getirin. İster ailenizi bir araya getirmek ister iş arkadaşlarınızla bir araya gelmek istiyor olun, Zoom her zaman en iyi seçimdir. Dosya paylaşımı, beyaz tahta, ekran paylaşımı ve çok daha fazlası şimdi mobil cihazınıza indirilebilir. Zoom'u şimdi izin alacağın tüm cihazlara indirerek, dünya ile bağlantıda kalmak ve tüm sevdiklerinle bir araya gelmek de dahil olmak üzere büyük bir deneyim elde etmek mümkün.

Önceki Versiyonlar