Far Cry New Dawn Ekran Görüntüsü ve İncelemesi
Far Cry New Dawn Ekran Görüntüsü ve İncelemesi

Far Cry New Dawn oyununu incelemeye aldık, sistem gereksinimleri, oynanışı ve inceleme videosu konumuzun içeriğini oluşturuyor.

Far Cry 5 serisiyle 2018 senesinde satışa sunulan ve Far Cry New Dawn ismiyle serinin devamı olan PS4 oyunu, büyük beğeni ve başarı kazanmıştı. Far Cry 5 serisinin devamı olan New Dawn, yeni düşman, silah ve harita özelliği ile ön plana çıkıyor.

Far Cry yapımcı firması Ubisoft daha çok bu seride deneysel konulara yer veriyor. Önceki Far Cry Primal serisinde taş devrini konu almışlardı. Far Cry New Dawn oyunundan görüntüler videomuzda. Hemen izleyip görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.


Far Cry New Dawn Oyununun Konusu ve İncelemesi;


Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra Montana, Hope İlçesi’nde kurulan yepyeni bir Far Cry‘de, ikiz kızkardeşler Mickey ve Lou tarafından yönetilen kısır Otobancılara karşı mücadeleye ediyorsunuz.

Bir nükleer kıyametten on yedi yıl sonra, Montana, Hope County beklenmedik şekillerde değişime uğruyor. Nükleer kış, hayatta kalanların derme çatma binalarla yeniden dolmaya başladığı yemyeşil, renkli bir manzara yaratıyor. Hope County’nin dönüştürülmüş manzarası doğa tarafından geri kazanılıyor ve şimdi bereketli, renkli çiçeklerle kaplanıyor.

Far Cry New Dawn Resimleri
Far Cry New Dawn Resimleri

Nükleer kıştan sonra gelen sert rüzgarlar ve yağmurlar tüm manzarayı yeniden şekillendiriyor ve eski görünümden çok az sayıda yapı kalıyor. Kurtulanlar evlerini yeniden inşa etmeye başlıyor, bulabildikleri her türlü malzemeden güzel binalar ve silahlar yapmaya başlıyorlar.

Kıyamet hayatını yaşadıktan sonra, Hope County‘deki hayatta kalanlar, yeni bir tehditle karşı karşıya kalıyorlar. Nihilist Karayolu Adamları, ilçenin kurumasını kanamaya yarayan kötü niyetli kişilerdir. Hayatta kalanlar bu ölümcül tehdidiyle mücadele için yardım çağrısı yaptığında, Hope County‘nin geleceği için yeni bir savaşın ortasına hızla giriyorsunuz.

Far Cry‘nin merkezinde, Yeni Şafak, Homebase‘inizdir. Açık dünyada hayatta kalmanıza yardımcı olacak daha güçlü silahlar ve teçhizatlar elde etmek için onu yükseltmeniz gerekiyor. Hope County, nükleer kıyamet tarafından perişan edilen tek yer değil ve bataklık, çöl kanyonu ve sahil gibi yeni bölgeleri ziyaret etmek için sınırlarının çok ötesine geçebileceksiniz.

Far Cry New Dawn Sistem Gereksinimi

Far Cry New Dawn Görüntüleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here