Uygulama

Zooba: Fun Battle Royale Games

Zooba: Fun Battle Royale Games

4.2
50.000.000+
Kategori Aksiyon Uyumluluk 6.0 Satıcı Wildlife Studios İçerik Derecelendirmesi Herkes için 10+ Son Güncelleme 17 Mayıs 2023 Versiyon 4.12.1
Kategori Aksiyon Uyumluluk 6.0 Satıcı Wildlife Studios İçerik Derecelendirmesi Herkes için 10+ Son Güncelleme 17 Mayıs 2023 Versiyon 4.12.1

Uygulama Açıklaması

Zooba: Eğlenceli Savaş Royale Oyunları kullanıcılara en iyi mobil deneyimi sunar. Zooba, oyunculara benzersiz ve eğlenceli bir savaş deneyimi yaşatır. Sıfırdan başlayıp en güçlü savaşçı olmak için mücadele etmeye hazır mısınız?

Zooba bir savaş royale oyunudur ve sizin için hazırlanmıştır. Savaş alanına girdiğinizde rakipleriniz sizinle savaşmak için hazır olacaktır. Kendinizi savunmak veya saldırmak için binlerce farklı silah, güçlendirici ve stratejiniz var. Sadece doğru stratejileri kullanın ve oyunda üstünlük sağlayın. Zooba, eğlenceli olduğu kadar stratejik bir oyundur.

Çok sayıda karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Kendinize en uygun karakteri seçin ve mücadeleye başlayın. Oyunda kazandığınız ödülleri kullanarak karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Karakter seviyenizi artırmak için daha fazla savaş yapın ve ödüller kazanın. Zooba, her oynadığınızda daha da eğlenceli hale gelen bir oyun.

Zooba, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynayabileceğiniz çok oyunculu bir savaş royale oyunudur. Arkadaşlarınızla takım halinde oynayarak eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Ya da multiplayer modunda dünya genelindeki oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Bu, Zooba'nın arkadaşlarınızla oynamak için mükemmel bir oyun olduğunu göstermektedir.

Siz de Zooba'ya katılın ve savaşın tadını çıkarın. Zooba, eğlence ve aksiyon dolu bir dünyada sizi bekliyor. Şimdi indirin ve en güçlü savaşçı haline gelin!

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Zooba: Fun Battle Royale Games