Uygulama

WeChat

WeChat

3.6
100.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk 5.0 Satıcı WeChat International Pte. Ltd. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 27 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Communication Uyumluluk 5.0 Satıcı WeChat International Pte. Ltd. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 27 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

WeChat dünya genelinde en çok kullanılan sohbet ve mesajlaşma uygulamalarından biridir ve artık Türkiye'deki kullanıcılar için Türkçe dil desteği ile geliyor. WeChat, sadece mesajlaşmakla kalmayıp kullanıcılara farklı özelliklerle birlikte daha kapsamlı bir deneyim sunuyor.

Kulağa hoş gelen bir meslektaş, dizi takipçisi, aile üyesi veya arkadaşınızla canlı veya grup sohbetleri yapabilirsiniz. Farklı yüz ifadeleri, etiketler ve emoji'ler gibi değerli öğelerle sohbetlerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca WeChat, kullanıcıların kendi fotoğraflarını düzenlemelerine, video kaydetmelerine ve paylaşmalarına olanak tanır.

WeChat ayrıca, kullanıcıların yeni insanlarla tanışmasına ve arkadaş edinmesine olanak tanıyan bir sosyal ağdır. "Yakındakiler" özelliği sayesinde yakında bulunan insanlarla bağlantı kurmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınız WeChat'te aktif olmadıkları zaman bile onlara mesajlar gönderebilirsiniz, ayrıca konum paylaşımını da kolayca yapabilirsiniz.

WeChat ayrıca güvenliği ve gizliliği önemser. Kullanıcılar, sohbetlerinin kimler tarafından görüldüğünü kontrol etmek için kimleri engelleyebileceklerini ve mesajlarını şifreleyebileceklerini bilirler. Hele ki arkadaş listenizde olan bir kişi sizinle iletişim kurmak istemiyorsa, o kişiyi kolayca engelleyebilirsiniz.

WeChat, tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan bir platformdur. Geleneksel bir mesajlaşma uygulamasının ötesine geçen WeChat, kullanıcılarına önceden yüklü bir dizi oyun, müzik çalma listeleri ve yüzlerce uygulama sunar. WeChat'te arkadaşlarınıza bir restoran tarifi veya konser daveti bile gönderebilirsiniz.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar