Uygulama

Viber - Safe Chats And Calls

Viber - Safe Chats And Calls

4.4
1.000.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Viber Media S.à r.l. İçerik Derecelendirmesi Yaşlılar İçin Uygun değil Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Viber Media S.à r.l. İçerik Derecelendirmesi Yaşlılar İçin Uygun değil Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Kaliteli, Güvenli ve Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Aramalar için Viber!

Viber, tüm dünyada milyonlarca kullanıcının tercih ettiği popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. İşletim sistemi farketmeksizin, akıllı telefonlar ve tabletler ile kullanılabilen Viber, sesli ve görüntülü arama özelliklerinin yanı sıra, metin mesajlaşması, fotoğraf ve video paylaşımı gibi birçok kullanışlı özelliği de bünyesinde barındırır. Ayrıca Viber, end-to-end şifreleme özelliği sayesinde kullanıcılarına maksimum güvenlik sağlar.

Viber ile birçok kişiye ücretsiz olarak sesli veya görüntülü arama yapabilirsiniz. Arama yaparken uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve yüksek ses kalitesi ile bekleneni tam anlamıyla verir. Ayrıca, istediğiniz herhangi bir cihaz ile de kullanabilirsiniz. Bu sayede, herhangi bir yerden, herhangi bir arkadaşınızla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Viber ayrıca kullanıcılarına grup sohbeti özelliği de sunar. İster arkadaşlarla, ister aile bireyleriyle istediğiniz kadar kişiyle sohbet edebilirsiniz. Viber grup sohbeti, dosya, fotoğraf ve video paylaşımı özelliği sayesinde daha da eğlenceli hale gelir.

Son olarak, Viber, mesajlaşma uygulamaları arasında en güvenli olanlardan biridir. Herhangi bir kişisel veya gizli bilgiye erişim için gereken şartlar oldukça yüksek ve uygulama tüm kişisel verilerinizi korur. Ayrıca, uygulama sayesinde sadece kişi listenizdeki kişilerle iletişim halinde olursunuz. Tüm bunlar, Viber'ın Türkçe konuşan ülkelerde neden en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından biri olduğunu açıklıyor.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar