Fry Cry New Dawn Download Torrent
Fry Cry New Dawn Download Torrent

Ubisoft Yeni Oyunu Fry Cry New Dawn Açıklandı. Ubisoft son çıkacak olan  Fry Cry  New Dawn hakkında açıklama yaptı. Fps oyunlarının başarılı yapımcısı Ubisoft, 15 Şubat 2019 tarihinde Fps oyuncularının beğenisine sunacağını açıkladı.  Oyun hemen sahip olmak isteyen oyun tutkuları, Steam üzerinden ön talep bedeli 229 TL ödeyerek sahip olabilecek.

Fps oyun bağımlılarının en beğendiği serilerden olan Fry Cry, yeni çıkan New Dawn serisi ile adından çok söz ettireceğe beziyor. Fry Cry New Dawn ekran görüntüsü ve oynanışı oyunla birlikte açıklandı. Fry Cry oyun serisi, Ubisoft firmasının en çok satan ve adından söz ettiren ürünlerinin başında geliyor. Fry Cry hayranlarının oldukça fazla olması Ubisoftun serinin devamını getirmesine sebeb oluyor.

Fry Cry  serisi Himalaya, Amerikan Kasabası ve ıssız ada konularını önceden işlemişti. Fry Cry New Dawn serisinde ise Kıyamet üzerine ve Fallout görüntülerine yakın sahneler  yer alıyor. Fry Cry New Dawn önceki Fry Cry serisinden 17 sene geriye dönük yaşam kurulması öngörülüyor.

Etkileyici görüntülerle dolu olan fragmanda, bol aksiyonlu sahneler yer alıyor. Oyunu daha detaylı incelemek ve ön sipariş vermek için BURADAN Steam sitesine gidiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here