Uygulama

Turkcell

Turkcell

3.6
50.000.000+
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 Satıcı Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 12 Mayıs 2023 Versiyon 17.6.0
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 Satıcı Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 12 Mayıs 2023 Versiyon 17.6.0

Uygulama Açıklaması

Merhaba! Turkcell uygulaması, hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliği bir arada sunuyor. Sadece birkaç tıkla fatura ödemelerinizi, tarife değişikliklerinizi, paketlerinizi ve birçok hattınızı tek bir ekranda yönetebilirsiniz. Bunun yanında, Turkcell uygulaması aracılığıyla istediğiniz her an 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Size özel kampanya, indirim ve hediyelerden yararlanmak ister misiniz? Turkcell uygulamasını kullanarak en popüler markaların kampanyalarına, özel teklif ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Avantajlı tekliflerden yararlanmak için uygulamayı takip etmeyi unutmayın!

Mobil ödeme altyapısı ile online alışverişleri çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Turkcell uygulaması sayesinde, alışverişlerinizde ödeme yaparken sık sık kullandığınız kart bilgilerini uygulamada kaydederek ödeme süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Uygulama içi dijital dünyada yepyeni bir dünya keşfedin! Turkcell uygulaması sizlere kapsamlı bir dizi içerik sunar. Film, dizi, belgesel, eğlence, yemek tarifi veya özel ilgi alanlarınızla ilgili popüler dergi ve bloglara erişim sağlayabilirsiniz.

Siz de Turkcell ailesinin bir parçası olmak için uygulamayı hemen indirin! Uygulamamız sayesinde daha hızlı, daha kolay ve daha rahat bir iletişim imkanına sahip olacaksınız. Sizleri Turkcell uygulamasını keşfetmeye davet ediyoruz!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar