Uygulama

Spotify: Music, Podcasts, Lit

Spotify: Music, Podcasts, Lit

4.4
1,000,000,000+
Kategori Müzik ve Ses Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Spotify AB İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 27 Mar 2023 Versiyon Cihaza göre değişir
Kategori Müzik ve Ses Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Spotify AB İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 27 Mar 2023 Versiyon Cihaza göre değişir

Uygulama Açıklaması

Spotify: Music, Podcasts, Lit uygulaması, müziği seviyorsanız ve en sevdiğiniz şarkıları her zaman dinleyebilmek için doğru bir platform arıyorsanız, tam size göre. Hem Android hem de iOS cihazlarında kullanılabilen bu uygulama, zengin müzik kütüphanesi, sıradışı podcast içerikleri ve kişiselleştirilmiş müzik önerileriyle size her zaman en iyi müzik deneyimini sunmak için tasarlandı.

Spotify, müzik keyfinizi ister mobil cihazınızda, ister bilgisayarınızda yaşamanıza olanak tanır. Sadece birkaç dokunuşla, en sevdiğiniz şarkıları, albümleri ve podcastleri kolayca bulabilir, dinleyebilirsiniz. Spotify ayrıca, her müzik tarzına uygun mükemmel playlistler de sunar ve bu playlistleri kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Ne kadar çok dinlerseniz, Spotify size o kadar çok kişiselleştirilmiş müzik önerisi sunar, böylece keşfetmek için yeni ve sevdiğiniz şarkıların sinyallerini alırsınız.

Bununla birlikte, birçok kullanıcının Spotify'ı daha da benzersiz kılan Lit özelliği bulunur: popüler kitapları, yazarların seçtikleri kitapları ve benzeri içerikleri dinleyebilirsiniz. Bu özellikle, yoğun bir günün ardından dinlenmek veya bir kitabı okuma fırsatınızın olmadığı zamanlarda kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Spotify ayrıca ücretsiz kullanımıyla da fark yaratır. Spotify Free ile, reklam araları ile birlikte ücretsiz olarak sınırlı bir müzik kütüphanesine erişebilirsiniz. Ancak, Spotify Premium'a abone olarak, favori şarkılarınızı reklamsız ve kesintisiz dinleyebilir, çevrimdışı şarkı indirme özelliği ile telefonunuzun müzikleri depolama alanını kullanmadan dinleyebilirsiniz.

Siz de müzik keyfinizi doruklarda yaşamak için Spotify uygulamasına bugün ücretsiz kaydolun ve en sevdiğiniz şarkılarınızı, albümlerini ve podcastleri keşfedin.

Önceki Versiyonlar