Uygulama

Private Photo Vault - Keepsafe

Private Photo Vault - Keepsafe

4.4
50.000.000+
Kategori Photography Uyumluluk 5.1 Satıcı Keepsafe İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 24 Nis, 2023 Versiyon 12.0.2
Kategori Photography Uyumluluk 5.1 Satıcı Keepsafe İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 24 Nis, 2023 Versiyon 12.0.2

Uygulama Açıklaması

Mükemmel fotoğraflarınız, özel anınızı paylaşıldığınızda, yanlış ellerde olması kesinlikle kötü hissettirir. Ancak, Private Photo Vault - Keepsafe uygulaması sayesinde bu endişeleriniz sona eriyor. Uygulamamız, en hassas görüntüleri bile güvence altına alır ve kimseyle paylaşılmamasına yardımcı olur.

Private Photo Vault - Keepsafe uygulamasının kullanımı çok basittir. Uygulamayı indirir ve herhangi bir PIN veya parmak izi kodu ile koruduktan sonra, özel fotoğraflar, videolar veya dosyalarınızı şifrelemeniz ve saklamanız mümkün olur. Bu kaliteli özellikler sayesinde, özel içeriğiniz artık başkalarının erişimine açık değildir.

Bununla birlikte, özelleştirilebilir dosya kategorileri ve kolay akışkan arayüz tasarımı da uygulamamızın diğer artılarıdır. Yani, uygulamada istediğiniz sırayla düzenleme yapabilir ve istediğiniz dosya türlerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, imajlara beğeni işareti koyarak, daha sonra geri bulmanız kolaylaşır.

Ancak, Private Photo Vault - Keepsafe uygulamasının kullanımı sadece kişisel dosyalarınızı saklamak için değildir. Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız varsa, uygulamaya özel bir QR kod ile kolayca erişebilirsiniz. Bu özellik, sosyal medyada fotoğraflarınızın paylaşılmasından endişelenmeden, güvenli bir şekilde özel paylaşım yapmanızı sağlar.

Sonuç olarak, Private Photo Vault - Keepsafe uygulamasının kullanımı sizi başkalarının gözetlemesi ve bilgilerinizin kötüye kullanılması endişelerinden uzaklaştıracaktır. Size özel güvenlik, kullanıcı dostu tasarımı, özelleştirilmiş dosya kategorileri ve kolay paylaşım seçenekleri ile uygulamamız, en çeşitli kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Hemen uygulamayı indirin ve fotoğraflarınızın korunmasını sağlayın!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar