Uygulama

PayPal - Send, Shop, Manage

PayPal - Send, Shop, Manage

4.2
100.000.000+
Kategori Finans Uyumluluk 6.0 ve üstü Satıcı PayPal Mobile İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nis 2023 Versiyon 8.40.1
Kategori Finans Uyumluluk 6.0 ve üstü Satıcı PayPal Mobile İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nis 2023 Versiyon 8.40.1

Uygulama Açıklaması

PayPal ile dünyaya bağlanın! İster para gönderin, ister alışveriş yapın, isterseniz hesabınızı yönetin; PayPal tüm finansal işlemleriniz için kullanabileceğiniz en güvenilir ve hızlı uygulamadır.

PayPal uygulaması sayesinde artık sadece birkaç dokunuşla para gönderebilirsiniz. Hesabınızdan arkadaşlarınıza, ailenize veya iş ortaklarınıza uluslararası veya yerel para transferlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, para transferleri her zaman güvenli ve hızlı bir şekilde yapılır.

Ama PayPal sadece para göndermekle sınırlı değil. Dünya genelindeki binlerce çevrimiçi mağaza ve satıcıda alışveriş yapıp ödeme yapabilir, faturalarınızı veya borçlarınızı ödemenin en pratik yolunu bulabilirsiniz. Hiçbir zaman offline ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

PayPal'ın avantajları bununla da bitmiyor. Uygulama içerisindeki hesabınız ile finansal güvenliğinizi de kolayca kontrol edebilirsiniz. Son ödemelerinizi, hesap hareketlerinizi, varlıklarınızı ve daha pek çok şeyi tek bir yerde izleyebilirsiniz. Bu sayede finansal durumunuzu daha yakından takip edebilirsiniz.

PayPal'ın Türk kullanıcılar için sunduğu yeniliklerle daha özelleştirilmiş bir deneyim de sunuyoruz. PayPal hesabınıza Türk Lirası (₺) cinsinden ödeme yapabilme, Türkiye'de yerel banka hesaplarınızı PayPal hesabınıza ekleyebilme ve dahası var. PayPal ile finansal özgürlüğünüzü, hızınızı ve güvenliğinizi elde edin.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar