Uygulama

N26 — Love your bank

N26 — Love your bank

3.3
5.000.000+
Kategori Finans Uyumluluk 6.0 Satıcı N26 İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 Versiyon 3.104
Kategori Finans Uyumluluk 6.0 Satıcı N26 İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 Versiyon 3.104

Uygulama Açıklaması

N26 - Bankanızı Sevin

N26, tamamen dijital bir bankacılık uygulamasıdır. Geleneksel bankaların aksine, N26 sizi hayatınızın her anında destekleyen güçlü bir finansal araçtır. Neden bankanızı sevmeniz gerektiği üzerine konuşursak, N26 size bankacılık hizmetlerinin tümünden ücretsiz olarak faydalanma imkanı sunar. Bir finansal hizmetin size neler sunabileceği hakkında endişelenmeyin, N26 tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylaştıracak.

Yalnızca birkaç tıklama ile bütün bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. N26 sayesinde para çekme, para yatırma, bakiyenizi kontrol etme ve para transferi işlemleri son derece kolay bir hale gelir. N26'nın sunduğu en önemli özelliklerden biri, tüm işlemlerinizi gerçek zamanda görebileceğiniz bir bildirim merkezi sunmasıdır. Bu özellik sayesinde paranızın tam nerede olduğunu her zaman takip edebilirsiniz.

Paranızın güvenliği de N26'nın öncelikleri arasındadır. Uygulamanın sunmuş olduğu koruma teknolojileri ile hesap bilgileriniz tamamen güvende. N26 kullanıcılarına en son teknolojik çözümler sunarak güvenliği korumakta, doğabilecek riskleri en aza indirmektedir.

N26, hayatınızın hangi döneminde olursanız olun, size uygun finansal çözümler sunar. Bu uygulama sayesinde bütçenizi yönetmek daha kolay bir hale gelecektir. Bilançolara, harcamalarınıza ve kredi kartı ödemelerinize dikkat etmenizi sağlar. Gelirlerinizi, harcamalarınızı ve tasarruf etmeniz gereken miktarları sürekli takip edebilirsiniz.

Kısacası N26, dijital dünyada paranızı yönetmenize yardımcı olan faydalı bir araçtır. Dilerseniz her yerde oturum açın ve bankacılık işlemlerinizi kolayca halledin. Doğrudan uygulama içinden para transfer etme, kredi kartı ödemelerinizi yapma ya da hesap bilgilerinizi kontrol etme gibi işlemleri herhangi bir yerden yapabilirsiniz. N26, şimdi sizin en sevdiğiniz bankanız olabilir. Hemen şimdi indirin!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar