Uygulama

Microsoft Teams

Microsoft Teams

4.6
100,000,000+
Kategori Business Uyumluluk 5.0 ve üzeri Satıcı Microsoft Corporation İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2021-09-30 Versiyon 1416/1.0.0.2023084001
Kategori Business Uyumluluk 5.0 ve üzeri Satıcı Microsoft Corporation İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2021-09-30 Versiyon 1416/1.0.0.2023084001

Uygulama Açıklaması

Microsoft Teams: Çalışma Arkadaşınız

Microsoft Teams, çalışma arkadaşınız ile iletişim kurmanıza, işbirliği yapmanıza ve başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan vazgeçilmez bir uygulamadır. Microsoft Teams, ofiste veya evde çalışan herkes için, verimliliği, iletişimi ve işbirliğini arttıran bir araçtır.

Microsoft Teams, sürekli gelişen bir uygulamadır. Her güncelleme, özellikleri arttırarak, kullanıcılar için daha kullanışlı bir hale getirir. Uygulama, veri güvenliği, dijital işbirliği, mesajlaşma, popüler uygulama entegrasyonları, toplantılar, videokonferanslar, dosya paylaşımı ve daha birçok özelliği içinde barındırır.

Microsoft Teams, Türkiye’deki iş gücüne uyarlanmıştır. Türkçe dil desteğiyle, Türkçe özelliklere sahip ve Türk kullanıcılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar, uygulamanın acil durum çağrısı yapabilme, toplantı odasına katılabilme, mesajlaşma, dosya paylaşma, konuşma, video konferans yapabilme ve daha birçok özelliğiyle, iş yerinde veya uzaktan çalışırken, işlerini daha kolay ve hızlı yapabilecekler.

Microsoft Teams, dijital bir yerleşke zinciri haline geldi. Uygulama, tüm Microsoft ürünlerinin bir arada kullanımını sağlayarak dijital dünyada bir şeyler inşa etmenize yardımcı olur. Ofis dışında ve ofiste çalışırken bile, uygulama sayesinde tüm çalışma arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, işbirliği yapabilir ve işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Önceki Versiyonlar