Uygulama

Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive

4.6
1.000.000.000+
Kategori Productivity Uyumluluk 6.0 ve sonrası Satıcı Microsoft Corporation İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 14 Şubat 2022 Versiyon 6.80
Kategori Productivity Uyumluluk 6.0 ve sonrası Satıcı Microsoft Corporation İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 14 Şubat 2022 Versiyon 6.80

Uygulama Açıklaması

Bir fotoğraf, video veya dosya çektiğinizde veya oluşturduğunuzda, belki de nereye kaydedeceğinizi, çoğaltıp taşımak zorunda olduğunuz dosyalar ve fotoğraflarınızın yığınınızı yönetmek zorundasınızdır. Microsoft OneDrive uygulamasıyla artık tüm dosyalarınız, fotolarınız, videolarınız ve belgeleriniz her zaman yanınızda taşımanızı sağlayan; aynı zamanda tüm bu dosyaları farklı cihazlar arasında kolayca aktarmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.

Microsoft OneDrive sayesinde, Tüm dosyalarınızı tek bir yerde saklayabilirsiniz ve ihtiyacınız olduğunda veya herhangi bir cihaza ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca, OneDrive’da barındırdığınız dosyalar, Windows, Mac veya iOS dahil olmak üzere , tüm cihazlarınızda da erişilebilir. Her yerde işinizi yapmak için tüm dosyalarınıza tek dokunuşla erişebilirsiniz.

Özelleştirilmiş paylaşım özelliği sayesinde, dosyalarınızı arkadaşlarınız, aile üyeleriniz veya iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, paylaşmak istediğiniz dosyayı seçmek ve bu kişilerle paylaşmak için bir bağlantı göndermek, daha sonra ilerleyen zamanlarda erişebileceğiniz bir diğer benzersiz özellik olan gerçek zamanlı düzenlemelerle belgeleri birlikte düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Microsoft OneDrive ayrıca dosyalarınızın güvende olduğundan emin olarak sizi endişelerden kurtarır. Dosyalarınız, yedeklendiğinde daima güvendedir. Herhangi bir cihazdan dosyalarınıza kolayca erişebileceğiniz için, gerek bir belgeyi düzenlemek, bir dosyayı indirmek veya sadece bir fotoğrafı paylaşmak olsun, OneDrive sizin ve işlerinizin her zaman yanınızda olduğunu garanti eder.

Ücretsiz bir Microsoft hesabı ile anında erişebileceğiniz Microsoft'un OneDrive uygulaması, sizi hayatınızın teknolojik kısmından kurtarır ve tüm dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve belgelerinizi yönetmenizi kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken tek bir tıklama ile OneDrive'ı indirip yüklemek ve dosyalarınıza her yerden erişmek için başlamak.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar