Uygulama

Mango Languages Learning

Mango Languages Learning

4.8
1.000.000+
Kategori Education Uyumluluk 7.0 Satıcı Mango Languages İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 Versiyon 8.1.1
Kategori Education Uyumluluk 7.0 Satıcı Mango Languages İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 Versiyon 8.1.1

Uygulama Açıklaması

Mango Languages Learning, seni dünyanın her yerinde konuşulan dilleri öğrenmeye davet ediyor! Uygulamayı kullanarak İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca ve daha birçok dili kolayca öğrenebilirsin.

Mango Languages Learning, dünya çapında milyonlarca öğrencinin dil öğrenimi yolculuğunda güvenilir bir yol arkadaşı haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanından öğretmenler ve dil uzmanları tarafından tasarlanmış zengin bir ders kitaplığı sunan uygulama, dil öğrenimi sürecini eğlenceli ve tatmin edici bir deneyime dönüştürür.

Her seviyedeki dil öğrencisi için uygun olan Mango Languages Learning, kelime hazinesini genişletmek, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek ve daha sonra gerçek hayatta kullanılabilecek dil becerileri kazanmak için örnek cümleler, video dersleri ve interaktif egzersizler sunmaktadır. Uygulama, dil öğrenmeye yeni başlamış kullanıcılardan, akıcı bir şekilde konuşabilen deneyimli kullanıcılara kadar herkese uygun dersler sunar.

Mango Languages Learning, sana hangi dili öğrenmek istediğini seçme özgürlüğü sunar. Kendine özgü ülke kültürlerini keşfetmek istemediğin sürece dersleri pratik yapmak için hiçbir zaman sıkılmayacaksın. Sınırsız erişim sunarak, bir dili öğrenmek için ne kadar süre ihtiyacın olursa olsun Mango Languages Learning, seni destekleyecektir.

Dünya çapında yaygın kullanımı ve uluslararası ödülleri ile Mango Languages Learning, bir dil öğrenmek için ihtiyacın olan her şeyi sunar. Sen de dil öğrenme yolculuğuna çıkarak, dünyayı keşfetmek ve yeni maceralara atılmak için Mango Languages Learning'i indir! Hadi, başlayalım!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar