Katlanabilir telefon modelleri
Katlanabilir telefon modelleri

Katlanabilir telefon modelleri artık piyasada. Teknoloji hızla ilerlerken, akıllı telefon üreticileri hızla yeniliklerine devam ediyor. Ces 2019 fuarında sergilenen katlanabilir cep telefonu modelleri, açıldığı zaman oldukça büyük boyutuyla dikkat çekiyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar, 2019 yılı 1. çeyrekte satışa sunulması bekleniyor. Katlanabilir telefonların fiyatları, 1500 USD ile 2500 USD arasında değişiklik göstereceği açıklanıyor.

Katlanabilir telefonlar büyük boyutlu olmasına rağmen, katlanarak cebinize rahatca sığabiliyor. Önde gelen Akıllı telefon üreticileri, samsung, lg, lenovo, sony, huawei ve daha birçok marka, katlanabilir telefon teknolojisini geliştirmek için çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Foldaple phone ingilizce ismiyle hayatımıza giren katlanabilir telefonlar, akıllı telefonlarda bulunan tüm özelliklere sahip. Katlanabilir telefon teknolojisinin ne kadar ileri gidebileceğini önümüzdeki yıllarda takip edeceğiz.

Ces 2019 teknoloji fuarında çekilmiş katalanabilir telefon videosunu youtube kanalımızdan ve sitemizden izleyebilirsiniz. Teknoloji ve yenilikleri takip etmek için kanalımıza abone olup sitemizi takip etmeyi paylaşmayı unutmayın.


CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here