Uygulama

Google Podcasts

Google Podcasts

4.6
500,000,000+
Kategori Music & Audio Uyumluluk Çeşitli Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 9 Ağu 2022 Versiyon Çeşitli
Kategori Music & Audio Uyumluluk Çeşitli Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 9 Ağu 2022 Versiyon Çeşitli

Uygulama Açıklaması

Google Podcasts, Türkçe konuşan ülkeler için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, milyonlarca insanın küresel podcast topluluğuna katılabilir ve herhangi bir cihazla, herhangi bir yerde akıllı telefonlarınızda şimdiye kadar duyduğunuz en iyi sesli yayınları dinleyebilirsiniz.

Google Podcasts, hem ünlü hem de sıradan insanların en sevdiği podcast'leri bulabileceği en büyük ve en iyi podcast kütüphaneleri dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu uygulama, farklı kategorilerde yüz binlerce podcast'i içermekte olup müzik, spor, eğlence, belgesel, politika ve daha birçok alanda en iyi podcast'lere erişmenizi sağlamaktadır.

Bu uygulama ayrıca, ses çözümlemesi sayesinde size ilginizi çekebilecek podcast'leri önerir. Önerilen podcast'ler arasından seçim yaparak kendinize göre bir liste oluşturabilirsiniz. Bu kapsamlı podcast kütüphanesi ve kişiselleştirilmiş önerileri sayesinde Google Podcasts, sizin için en uygun podcast'leri her an yanınızda taşıyabilmenizi sağlar.

Google Podcasts ayrıca, kullanımı son derece kolaydır. Basit bir arayüzle, dilediğiniz podcast'i kolayca bulabilir, dinlemeye hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca, dinlediğiniz podcast'e abone olabilir ve yeni bölümler yayınlandığı zaman otomatik olarak bildirim alabilirsiniz.

Genel olarak, Google Podcasts kullanıcı dostu bir uygulama olarak tasarlanmıştır. Türkçe konuşan ülkelerdeki kullanıcılara ücretsiz sunulan bu uygulama, herhangi bir cihazda yüklenmeye uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Siz de Google Podcasts'u indirin ve böylece kaliteli podcast'lere ve kişiselleştirilmiş podcast önerilerine kolayca erişebilin.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar