Uygulama

Google Meet (original)

Google Meet (original)

4.0
500,000,000+
Kategori Business Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 6 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Business Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 6 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Google Meet, kullanıcıların tüm dünyada bağlanmalarına ve iletişim kurmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. İş arkadaşlarınızla, öğrencilerinizle veya sevdiklerinizle buluşmak artık çok kolay ve erişilebilir. Dünya genelinde hızla büyüyen telekonferans teknolojisi sayesinde, kendi evinizden veya çalışma alanınızdan dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla buluşabilirsiniz.

Google Meet uygulaması, kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüze sahip olarak tasarlandı. Buluşma bağlantısını kimse kaybetmeden açabilirsiniz, bu nedenle hiçbir toplantıya katılamamanız veya gecikmeniz yoktur. Aynı zamanda, uygulama mümkün olan en iyi video ve ses kalitesini sağlar, bu nedenle toplantılarınızın her zaman kesintisiz ve net olmasına yardımcı olur.

Google Meet, kullanıcıların canlı video yayınlarını kaydetmelerine ve paylaşmalarına olanak tanır. Bu özellik, belirli bir toplantıya katılamayan veya tamamını kaçıran kişiler için faydalıdır. Ayrıca, iş toplantıları veya ders notları için kayıtlar yapmanız gereken durumlarda da bu özellik işinize yarayabilir.

Google Meet uygulaması, web tarayıcısında da kullanılabilir. Bu nedenle, bir toplantıya katılmak için uygulamayı indirmeniz gerekmez. Bu, cihazınızda yer tasarrufu yapmanıza ve toplantılarda daha fazla esneklik kazanmanıza yardımcı olur.

Google Meet, bir toplantıya katılmak veya başlatmak için deneme sürümüne ihtiyacınız yoktur. Ücretsiz bir hesabı olan herkes uygulamayı kullanabilir ve dünya genelinde diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir. Tüm kullanıcıların diğer uygulamalarda görülemeyecek güvenlik ve gizlilik seçenekleri sunuyoruz. Özellikle pandemi sürecinde evden çalışan veya öğrenenler için, Google Meet'in sunduğu rahatlık için uygulamamızı bir an önce indirin.

Önceki Versiyonlar