Uygulama

Google Keep - Notes and Lists

Google Keep - Notes and Lists

4.1
1.000.000.000+
Kategori Verimlilik Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Verimlilik Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 5.4.2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Google Keep - Notlar ve Listeler ile zamandan tasarruf edin ve daha organize olun! Bu kullanışlı uygulama, notlarınızı ve listelerinizi bir arada tutmanıza yardımcı olur. Sadece birkaç tıklama ile kaydedilebilecek yüzlerce not ve liste oluşturabilirsiniz.

Zarif ve basit tasarımı sayesinde Google Keep - Notlar ve Listeler, kullanımı son derece kolay bir uygulamadır. Notlarınızı ve listelerinizi renklendirmek, etiketlemek veya işaretlemek gibi özellikler sayesinde kişiselleştirin. Anında düzenlemeler yapabileceğiniz hızlı ve etkili bir düzenleyiciye sahip olacaksınız.

Ayrıca, Google Keep - Notlar ve Listeler diğer Google uygulamalarıyla da senkronize edilir, böylece notlarınız ve listeleriniz tüm aygıtlarınızda otomatik olarak güncellenir. Google Drive ile bağlantılı olmasından dolayı notlarınızı kolayca paylaşabilir ve senkronize edebilirsiniz.

Bu uygulama, çok fazla yazı yazmanız gereken durumlarda bile son derece kullanışlıdır. Sesli not özelliği sayesinde, istediğiniz metni söyleyerek kaydedebilirsiniz. Notlarınıza fotağraf veya resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tamamlanan görevlerinizi kaydederek ve işaretleyerek işlerinizi yönetebilirsiniz.

Google Keep - Notlar ve Listeler, kişisel ve iş yaşamınızda birçok kullanıma sahip olabilen çok yönlü bir uygulamadır. Ücretsiz indirebilirsiniz ve kaydetmek istediğiniz not veya listenin türüne göre sıralamanızı sağlayacak birçok seçenek bulabilirsiniz. Harika bildirimler sayesinde hiçbir şeyin kaçırılmamasını sağlayın ve kontrolünüz altında olun.

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Google Keep - Notes and Lists