Uygulama

Google Docs

Google Docs

4.1
1.000.000.000+
Kategori Productivity Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3.4.2023 Versiyon VARY
Kategori Productivity Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3.4.2023 Versiyon VARY

Uygulama Açıklaması

Google Docs, sizin ve işiniz için mükemmel bir uygulamadır. Düzenleme, paylaşma, işbirliği yapma ve daha pek çok özelliği bir araya getiren Google Docs, ofis işlemlerinizi çok daha kolay ve akıcı hale getiriyor. Belgenin en son sürümünü her cihaza senkronize eder, böylece sen veya iş arkadaşlarınız herhangi bir cihazda anında düzenleme yapabilirsiniz.

Birçok kullanışlı işlevsellik: Hızlıca kelime belgesi oluşturmak, profesyonel olarak formatlamak, yeni bir metin belgesi oluşturmak, PDF'leri dönüştürmek, bulut depolama dahil olmak üzere kullanışlı bir yedekleme sistemi ve daha birçok özellik.. Belge ve çalışmalarınızı rahatlıkla düzenleyerek yüksek kaliteli belge oluşturmaya yardımcıdır.

Google Docs, işbirliğinizi mümkün kılmak için tasarlanmıştır. Uygulamada gruplar halinde çalışmanıza izin verir, dolayısıyla iş arkadaşlarınızla birlikte belge üzerinde çalışmak için birbirinize e-posta göndermek zorunda kalmadan belgeyi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Kullanın ve sevdiğiniz diğer Google uygulamalarıyla uyumlu: Google Docs, Google Drive ve Gmail gibi diğer ilgili Google uygulamalarıyla mükemmel şekilde entegre olur. Bu entegrasyon, size bir çalışma akışı ve iş akışı sağlar ve Google'ın diğer hizmetleriyle birlikte verimliliğinizi arttırır.

Genel olarak, google docs sizin işlemlerinizi kolaylaştırmak, verimliliğinizi arttırmak ve daha yüksek kaliteli belge oluşturmayı sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra uygulama kolay kullanım sağlar ve arayüzü ile tüm seviyelerdeki kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Siz de hemen indirin ve tüm bu özellikleri hemen kullanmaya başlayın.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar