Uygulama

BBC News

BBC News

4.3
10.000.000+
Kategori Haberler ve Dergiler Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı BBC Studios Limited İçerik Derecelendirmesi Herkes 10+ Son Güncelleme 4 Ekim 2022 Versiyon DEĞİŞKEN
Kategori Haberler ve Dergiler Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı BBC Studios Limited İçerik Derecelendirmesi Herkes 10+ Son Güncelleme 4 Ekim 2022 Versiyon DEĞİŞKEN

Uygulama Açıklaması

Merhaba! BBC News uygulamasına hoş geldiniz! Etkileyici bir uygulama ile dünya genelindeki haberlere erişmenin keyfini çıkaracaksınız. BBC News uygulaması Türkçe konuşan ülkelerdeki kullanıcılar için özellikle adapte edilmiştir. Bu uygulama, Türkiye'deki ilk haber kaynağından daha fazlasını sunar.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, anlık haber bildirimleridir. Bu, seçtiğiniz kategoriler hakkında güncel olan en son haberleri takip etmenizi sağlar. İsterseniz yerel haberler, spor, ekonomi ya da dünya haberleri gibi farklı kategorileri seçebilirsiniz. Aynı zamanda, canlı haber yayınlarını da izleyebilirsiniz.

BBC News uygulaması, size dünya genelindeki en son haberlere erişmenizi sağlar. Dünya çapında veri merkezleri ve haber kaynakları sayesinde, sizin için en etkileyici hikayeleri sunarız. Haberler, uzman gazetecilerimiz tarafından rapor edilir ve sizin için sadece gerçek bilgiyi sunarız.

Uygulamamızın kullanımı oldukça kolaydır ve sezgiseldir. Ayrıca, uygulamayı kullanmanız için internet bağlantısı gerektirmez. İnternet erişiminiz yoksa bile haberleri okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Bu, BBC News uygulamasını her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Sonuç olarak, BBC News uygulaması günden güne artan ihtiyacınızı karşılamak için sizin için tasarlandı. İster giderek artan dünya haberlerine ister yerel haberlere odaklanıyor olun, bu uygulama sizi hep önde tutacaktır. Hemen uygulamamızı indirin, sizin için özel olarak tasarladığımız çeşitli özelliklerden yararlanın ve dünya genelindeki haberlerin keyfini çıkarın!

Önceki Versiyonlar