Androidde sesli dinleme nasıl yapılır
Androidde sesli dinleme nasıl yapılır

Android’de Sesli Dinleme Nasıl Yapılır?

Gün içerisinde, sürekli elimizden düşmeyen ve bağımlısı olmuş olduğumuz, sürekli elimizde ve cebimizde kullanmış olduğumuz telefonlarımıza birçok bildirimler gelir ve biz bu bildirimleri tek tek açarak okuruz. Fakat bu şekilde çok bağımlısı olan kişiler için bu durum pek bir daha zor olmakla beraber, biraz sonra anlatacağımız yazıda özellikle bu bildirimlerle alakalı konularda telefonlara daha çok bağımlı olan kişileri çok yakından ilgilendiren bir konudur.

Çünkü artık telefonunuza gelen bildirimleri sesli olarak siz hiç okumadan telefonunuz size söylesin ve dinlettirsin, böylece telefonunuza gelen bildirimin ne olduğunu ve ne yazdığını öğreneceksiniz.

Artık gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile birlikte, yeni ve şaşırtıcı uygulamalar çıkmaktadır. Bu uygulamalardan birisi de Audify Notification Reader uygulamasıdır. Nasıl bildirimleri okuyacak bu program, bu bahsettiğim program ile Android’de Bildirimleri Sesli Dinleme Nasıl Yapılır? diye soruyorsunuz ilk olarak, Audify Notification Reader uygulamasını yükleyin ve uygulamayı yükledikten sonra enable notification access seçeneğini aktif edin.

Artık bildirimleriniz sesli okunacaktır hepsi bu kadar. Fakat bilmeniz gereken çok önemli bir nokta var bu bahsettiğimiz program sınırlı olmaktadır. Yani sınırlı sayıda bildirimleri sesli olarak okumaktadır. O sınır sonunda ise Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir. Satın alarak sınırsız olarak Android cihazınız bildirimleri sesli olarak okuyacaktır. Dilerseniz ekstra olarak arkadaşlarınıza tavsiye ederek bildirim kazanabilirsiniz…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here