Uygulama

Amazon Shopping

Amazon Shopping

4.2
500.000.000+
Kategori Shopping Uyumluluk 8.0 ve üzeri Satıcı Amazon Mobile LLC İçerik Derecelendirmesi Ergen Son Güncelleme 23.3.2023 Versiyon 26.10.4.100
Kategori Shopping Uyumluluk 8.0 ve üzeri Satıcı Amazon Mobile LLC İçerik Derecelendirmesi Ergen Son Güncelleme 23.3.2023 Versiyon 26.10.4.100

Uygulama Açıklaması

Amazon Shopping uygulamasıyla alışveriş keyfini bir adım öteye taşıyın. Bu uygulama, Türkçeleştirilmiş bir arayüzle geliyor ve size dünya çapındaki milyonlarca ürüne kolayca erişim sağlıyor. Her kategori için geniş çaplı filtreleme seçenekleri sayesinde, aradığınız ürünü bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dünya lideri markaların ürünlerini güvenli bir şekilde satın alabilir, sık sık gelen kampanyalar sayesinde harika fırsatları kaçırmazsınız. Amazon Shopping uygulaması, birçok üründe sunulan Amazon Prime avantajlarını da sizlere sunuyor. Böylece, hızlı teslimat ve özel indirimlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Sade ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, alışveriş yaparken vakit kaybetmeden kolayca aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Üstelik, kişiselleştirilmiş öneriler de alabilirsiniz. Amazon Shopping, yalnızca alışveriş yapmak değil, aynı zamanda sosyal etkileşimde bulunmak için de bir platform sunuyor. Kendi ilgi alanlarınıza veya arkadaşlarınızın davetlerine uygun olarak önerilen ürünler, sıradan bir alışverişten çok daha fazlasını sunuyor.

Amazon Shopping uygulaması ile, sadece indirimli fiyatlarla değil, aynı zamanda size özel indirimlerle alışveriş yapıyorsunuz. Bu uygulama, güvenli online alışverişinin en büyük getirilerinden biri olan iade garantisiyle sizleri rahatlatıyor. Satın aldığınız üründe bir sorunla karşılaştığınızda, kolay bir şekilde iade edebilir ya da değişim yapabilirsiniz.

Tek bir uygulama ile, Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Alışverişinizi telefonunuzdan veya tabletinizden daha eğlenceli hale getirmek için, Amazon Shopping uygulamasını hemen indirin. Daha fazla mutluluk, daha uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesiyle tanışın.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar