Uygulama

Adobe Scan: PDF Scanner, OCR

Adobe Scan: PDF Scanner, OCR

4.7
100.000.000+
Kategori Business Uyumluluk 8.0 ve sonrası Satıcı Adobe İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 9 Mar 2023 Versiyon 23.04.27-düzenli
Kategori Business Uyumluluk 8.0 ve sonrası Satıcı Adobe İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 9 Mar 2023 Versiyon 23.04.27-düzenli

Uygulama Açıklaması

Adobe Scan: PDF Scanner, OCR - Senin için tasarlanan ücretsiz bir uygulama. Adobe Scan, kağıt belgeleri PDF'ye dönüştürmenize, kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir tarayıcıdır. Uygulamanın en iyi özelliği, belgelerinizi OCR ile taramanızı sağlamasıdır. OCR, belgenin metin içeriğini okuyabilir ve size arama yapabileceğiniz belgeler sunar.

Bu uygulama Türkiye'deki herhangi bir yerde kullanılabilir ve Android ve iOS cihazlarında çalışır. Farklı dil özellikleri sayesinde kullanımı kolaydır. Sadece tarayıcıyı açın, belgeyi yanıtlayın ve Adobe Scan, hızlı bir şekilde tarayıp tamamlamak için size yardımcı olacaktır.

Adobe Scan, belgelerinizi takip etmeyi kolaylaştırır ve zaman kazandırır. Belgelerinizi bulut depolama hizmetleri aracılığıyla kaydedebileceğiniz gibi e-posta ile de paylaşabilirsiniz. Bu, diğer insanlarla paylaşmanız gereken bir belgeyi paylaşmanızı kolaylaştırır ve belgeyi bulmanız kolaylaştırır.

Bununla birlikte, Adobe Scan herhangi bir ücret talep etmez. Kaydolmanıza, gizlilik bildirimine veya gereksiz uygulama yükleme sürecine gerek yoktur. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.

Büyük bir ofis çalışanıysanız veya sık sık dışarıdaysanız, Adobe Scan harika bir uygulama. Belgelerinizi her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kağıt belgeleri artık saklamak isteyip istemediğinizi düşünmek zorunda değilsiniz, çünkü Adobe Scan, tüm belgelerinizi cihazınızda saklamanıza olanak sağlar. Önemli belgeleri koruyabileceğiniz gibi, daha sonra kullanım için hemen ulaşabileceğiniz şekilde de düzenlemenize olanak tanır.

Önceki Versiyonlar